Velký útěk z vězení (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Velké dík. Vůbec Jsem si nevšimla, že něco svítí! na mobilu to není vidět. ??
     
    Pitrýsek47, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek stonkuje a ostatní bude bonus,protože jedno pole nechám na pěstování do družstva.Tak at se i vám daří uprchnout....
     
    Štika tohle ocenil(a).
  3. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem úspěšně zdrhnul z vězení,stonek uložen na příhodnou dobu,pohodová akce, až na tu časově náročnou hru ta byla na bednu. Kdo ještě pěstuje a nepovedl se bonus tak ať šťastně dojede do konce.
     
    Štika a evainfo tohle ocenili.
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    uff Vy jste se pekne rozbehli o)))) ja mam namleto no teprve se mi pari z gebule :D Pres tyden nebyl cas a tak aztedka se trapim .....
     
    evainfo a alderonka tohle ocenili.
  5. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojky,
    aj ja sa idem pochváliť. Zatiaľ mám odohraných 35 minihier. Aktuálne stojím na padátkach, takže na noc dám nejakú dlhodobku, nech sa konečne vyspím. Idem len po stonku, takže dúfam, že v pondelok už nabehnem na dekorkový režim. :D

    Prajem fajn hru a nech Vám to odsejpa. Ten labyrint je riadny žráč času. :)
    PS: Dnes som bola popracovať na pravej záhradke (konečne sa ukázalo slniečko) a bolo to fajn. ;)
     
  6. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Vy co již hlásíte hotovo mi děláte pěknou debku :), asi to nechám jen tak plout a raději si užiji opravdové zahrádky :)
     
    zahradnice4 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jo taky to vytáčí tady poslouchat jak mají hotovo a stonek už stonkuje atd člověka to přestane bavit je to nudné utíkat z vězení mám odehraných 13 miniher
     
    dasa1143 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Drtivá většina hotovo nemá, včetně mě. Vím, že je ještě dost času, tak mě tyto hlášky nestresují. V klidu si pěstuji a prchám z vězení, jakmile umelu koláček. Zatím jsem prchla 38x. Stonek v pohodě zvládnu, ale na růžové myšky a motýlky zdá se nedosáhnu.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 44 her a 20 čeká v řadě a už mne to vůbec nebaví ;) je to fakt opruz zdlouhavej, jeden den jsem nemohla hrát, tak se to nahromadilo a dělat víc miniher za sebou fakt moc nejde, chvilku odpočnu a snad něco zas odpoledne. Na stonek mám umleto ale chtěla bych to dát celé, ach joooo, proč nestačí sebrat 1-2 předměty a jít na další. Krámek vybraný co jsem chtěla a teď budu vybírat i to co nutně nepotřebuji
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám odehraných 29 her, co vyroste umelu a rovnou odehraji... (pokud je čas...). Víc miniher najednou se mi moc nechce, pak už mi to totiž ani moc nemyslí :-(
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No zadna sranda, odehrano 20 her, 6 jich ceka, hodne dlouhych kytek a to proto, ze jsem vytocil +200% na 12 hodin rano :)

    Vypadavat ma 165 pilniku/den, v tuto chvili ma byt 475 (nebo chybet 515 ), mam 1312 (chybi 0 ), mam 132% hotovo.
    Stav modrasku : idealne 5933 kusu (2063/den ), mam 6122 z 12375 (49% ).
    Stav kolkvetu : idealne 4087 kusu (1421/den ), mam 8847 z 8525 (103% ).
    Zatim uplynulo 47% casu, zbyva 74 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 54* Pilnikovych kolacku.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo...
    [​IMG]
    ...tedy ne celé, ale to hlavní ano.
    Tak ať se všem podaří aspoň 55x z toho bludiště vymotat!;)
     
    zahradnice4, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem se vysloveně dokopala dodělat akci po stonek, 9 pokusů ještě zbylo a 11 chci namlít a to vše na zítřek bo normálka spojuji cestičky i tady na foru ze slov, co napíšete, jak mám oči šejdrem
    xD
     
    zahradnice4, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také mám za sebou úspěšný útěk ,farma je v normálu a díky SH vlastní produkce je to za mnou.Venku krásně tak jdu pokračovat na zahrádku.Všem přeji ať to vězení také pokoří...
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
    zahradnice4, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Teprve se chystám poprvé do labyrintu. Mám připraveno 63 miniher, to na jeden zátah určitě nedám. Však není kam spěchat, mám na to ještě skoro 3 dny. Pojedu na pohodu.
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem aktivovala stonek a uvidím kam se dostanu. Asi až na konec. Přeji příjemný víkend
     
  17. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    chci se zeptat n a dekoraci "dám na stromě", vím že se už jednou dala koupit. Jde to zase?
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    chrobáčik79 - základ dekorace Dům na stromě je možné koupit ve farmářském obchodě stále (v sezónním zboží). Upgrade Dám na stromě již zakoupit nelze.
    (levá lišta - červený košík - ikona kombajnu - záložka sezónní zboží)
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký útěk všem :)za vězeňské PL jsem si vytočila bonusek, tak to šlo docela rychle :p čekám na dodávku pilníků, už jsem zasela dlouhodobky a doufám, že to mám dobře spočítané. Taky hraji průběžně, mít tolik her naráz, asi bych prchla xD držím palečky, ať to padá a roste ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tak jsem se zatím soustředila pouze na přípravu, každý útěk musí být pečlivě připraven a nic neuspěchat, co kdyby došly pilníky? xD

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.