Velký útěk z vězení (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, pro mně jsou ty akce čím dál s vyšší úrovní, nestačím toho tolik pěstovat a už vůbec ne dělat úkoly do družstva, labyrint se mi sice líbí, ale nevím jestli ho dodělám.
     
    scorpius50, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já bonus 200% na 24 hodin měla na kole před pár dny spolu se 100% na 24 hodin ale nepadl ani jeden.
    Mám dotaz - je někde počítadlo odehraných her? Koukám, koukám a nic nemůžu najít.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Y _n_O - díky ,včera jsem to zabalila,dnes jsem utíkala 35x,pomohlo mi snažit se vícekrát za sebou,prostě vzpoměla jsem si .Jen to už dýl trváxD
     
    scorpius50, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Xenie6161 - řekla bych, že to vidíš dole

    tři.png Mám odehrané tři minihry ;)

    Edit: jo, tohle je po čtyřech hrách
    čtyři.png
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    No jo, mně to taky souhlasí (zítra ale už těžko budu schopná sledovat, kolik jsem odehrála). Tohle jsem úplně přehlídla. Moc děkuji.
     
    scorpius50, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  6. sene

    sene Pisálek fóra

    Bludiště nemusím,přerušuji.
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Díky
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pro nedostatek času zatím jen sázím a melu. Zatím nachystáno na 27 miniher, víkend to jistí.
     
  9. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak bludiště opět balím,né a né se trefit sna příště:cry:
     
  10. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    do akcie som sa pustila, ako vždy. zatiaľ odohratých 21 minihier, nemám viac vyskakovátok, tak na dnes už stačilo. peknú hru všetkým :)
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    musela som rýchlo vyliezť z bludiska, nasledujúce 3 dni nebudem mať kedy blúdiť, s bonusmi a SH to šlo..[​IMG]
     
  12. -lenka1606-

    -lenka1606- Pisálek fóra

    No tak já už se vztekám.:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    -migos-, Honzulka05 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jedna věc je jasná. K růžovému chlévku se nedostanu ani zázrakem a budu rád když získám stonek.
    Momentálně mám 19 pokusů a vůbec nechápu jak někdo už může mít hotovo.
    Kolo zoufalství jsem vzdal po 31 zelených a 18 modrých lupenech, kdy bylo jasné že bonus se prostě oběvit nehodlá a abych plýtval na každou akci stovky SH, to opravdu postrádá smysl.
    Zřejmě se blíží ona pomyslná poslední kapka, u které si prostě řeknu že tydle akce jsou asi pro jinou elitní skupinu než ta do které se řadím - a tím nemyslím levl - protože když jsme před pár lety držkovaly že chtějí 15 000 akční a jestli jsou normální, tak tady je naprosto jasné že bez investic je každá akce "VELMI TĚŽKÁ" bez ohledu na to, co se píše v infu k akci.
    A i když mám na kontě miliony, tak pohnojit každou zasetou plochu abych nahnal kousek času je tak na 3 akce než mi ty miliony dojdou.

    V podstatě už mě trápí jen to, že ať se snažím jak se snažím, výsledkem je poslední dobou 8 000 dekorací do nějakých větévek, ale větévky chybí, nebo naopak mám už tak 30 prázdných větévek ale chybí dekorace.

    Mám pocit že tohle už není hra kterou bych chtěl nadále hrát.
     
  14. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Ahoj všem, hraju vše co stíhán, ale tentokrát mi to obzvlášť nejde. Jsem už u druhé mini hry! První v pohodě a z druhé se ne mužů dostat. Teď jsem ve vězení já. Nejdou mi sbírat po cestě potřebné předměty. Má někdo stejný problém? Nebo je to rukama? Dík za reakcí.
     
    Honzulka05 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jahoda: asi tak, ruce, hlava ,-)))
    K těm předmětům, které blikají si musíš najít cestu. Buď náhodně posouváním dlaždic nebo se trochu zadívat do vězení a popřemýšlet.
    Někdy se cesty spojí ani nevíš jak ,-))) a dostat, posunout hlavu v klobouku ,-) co nejblíž k blikajícímu předmětu, dá se s ní pohybovat jako s dlaždicí, nebo předmět k hlavě, ale vyloženě vzdálenost není podmínkou, záleží na vytvořené, prosvětlené cestě předmět hlava. Pokud sebereš předměty (skáčou do lištičky vlevo nahoře) utíkej ven, zase posouváním a tvořením cesty k šipce (bliká).
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Teda teď jsem odehrála 25 her na jeden zátah, ale je to velice zdlouhavé. A to jedu poměrně rychle. Příště radši po 5 ks.o_O
     
  17. vladca

    vladca Stará škola

    pripájam sa k názoru vyššie ... bez bonusu z KŠ resp. investície SH, ZSH alebo kúpy Jacka ... je úloha na úrovni ťažkáveľmi ťažká

    Idem na 400 minipoliach ako vždy, ale zosúladiť pestovanie dvoch plodín z dlhými a navyše rozdielnymi časmi mám problém.
    A to som tento týždeň online v podstate celý deň. Na stonku by som mal dosiahnuť, ale ďalej to bude asi problém.

    Aktuálny stav: odohraná 1 minihra, "modrá" 3250ks, "hnedá" 3450ks, pilník 600ks
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  18. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak já s bludištěm končím - moc mi to nejde, je to zdlouhavé a zabere to moc času, kterého tolik nemám :-(
    Všem úspěšným gratuluji!
     
    Honzulka05, -Jiřulka- a evainfo tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Snažím se zůstat mimo cestu, pak zamlžený předmět vytlačit, a pak už jen co nejblíže ke mě a je hotovo.Jde to docela rychle.Jen ty pilníky nejsou k sehnání;)S SH a 2x bonusem to ubývá....
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    libakos : jooo, to byla ta vec na kterou jsem "prisel" minule, hybat cilem a ne postavickou :)
    ale SH davat nechci a +1 se zatim nedari...

    Vypadavat ma 165 pilniku/den, v tuto chvili ma byt 308 (nebo chybet 682 ), mam 934 (chybi 56 ), mam 94% hotovo.
    Stav modrasku : idealne 3846 kusu (2063/den ), mam 3512 z 12375 (28% ).
    Stav kolkvetu : idealne 2650 kusu (1421/den ), mam 4497 z 8525 (52% ).
    Zatim uplynulo 31% casu, zbyva 99 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 54* Pilnikovych kolacku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.