Velký útěk z vězení (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Docela mne to láká, labyrint byl žůžo, dekorky se mi líbí. No uvidím, zdali se do toho vrhnu. Bo je spousta jiné práce než sedět u compu :D, zahrada v reálu nepočká a na klikání "nejede" xD
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Asi tak nějak jak píše Ynočka, nemusím mít všechno.
    Vlastně už mám a pokud vyjde sluníčko bude to ten největší bobek jaký jsem do akce dal.
    Všem přeji hodně štěstí ať se v tom labyrintu neztratí.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Tohle není akce pro mě neumím to a děsně se u toho vztekám.Tak v klidu vynechám a věnuji se pouze akci na baha
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tahle minihra mě bavila, tak si zahraju zase :) a +1 k ostatním plodinám se hodí vždy. Tyhle řádky na produkci (ať už zkrácení doby nebo zvýšení výnosu) považuji za nejlepší. Naopak BZ a TBZ jsou mi dost šumák - inu, každému, co jeho jest ;)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) hodně váhám se do akce pustit, pracovně teď není kdy chodit na farmičku, ale blíží se volný víkend, tak zasadím a uvidím. Labyrint mě moc bavil, ho aspoň prolézt ke stonečku a upgrady bych taky chtěla :p
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vynechávam však nemusím mať všetko ružovky mám tak ma do akcie nič nemotivuje.Tajné tie nepotrebujem s nich by som zase doplnil lištovku ako vždy.
     
  7. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Masakr,vůbec tomu nerozumím,20 minut jsem lezla labyrintem,nějak jsem z něj vylezla,ale nechápu to,ne a ne:oops:
     
  8. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    tak tomu labyrintu akosi nerozumiem. Prešla som ho bez akejkoľvek logiky. Je v tom nejaký systém?
    Predtým som žiaden nehrala, takže ak ma chcete odkázať na nejakú minulú akciu, tak to nepomôže. Vrátila som sa do hry po troch rokoch... :music:
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  9. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky jsem zkoušela 1. hru, nejdřív jsem myslela, že je třeba vyšoupnout ty velké 4 předměty, co byly vedle labyrintu, ale nebyly tam, pak jsem panákem stoupla na něco a už to psalo, že můžu z lab. ven. Takže pravděpodobně bude v každém kole jeden předmět, na který usadíme panáka a pak už nás to požene ven (a nebudeme pravděpodobně vědět, o který předmět se jedná)
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  10. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak na první farmě jsem to vůbec nepochopila,teď už je to lepší,za 2 minutky hotovo,nálepka je doma;)
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  11. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Bóže můj,"pilníkový koláček" kdo tohle vymýšlí....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    První, co se musí udělat je, najít si cestu k tomu, co mám vyzvednout za předmět, který je jako bíle zvýrazněný, je to taková mlhovina. Takže skládat dlaždice tak, aby se utvořila cestička ode mne - figurka na myši - po předmět. Pak už jen skládat dlaždice tak, aby se mi utvořila cesta ven. Dá to chvilku přemýšlení, ale to mne na tom nejvíc baví. Pak už ke konci, když je těch předmětů moc, tak je to krapánek zdlouhavé
    :)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taktak. Jen doplním obrázkem ;)
    Zkuste si pročíst návod - klik tady (je tam video - sice ze starší akce, ale stejný princip)

    poklad01.png
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, někdo určitě, ale tohle není zrovna moc uhozené, protože v tom koláčku je schovaný pilník, který se váže k příběhu lasičky a divokého prasete ,-)))
    Zatím ve vězení nebloumám, pěstuji.
     
  15. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Kvůli těm dekorkám do akce jdu. :) ;)
     
    Honzulka05, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  16. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Nič v zlom, ale ten labyrint je hrozný!!! :oops:
    Keby bola možnosť pohybovať všetkými časťami a otáčať ich, tak by to bolo zaujímavé.
    Nemám problém napestovať a namlieť, ale na ten labyrint akosi nemám trpezlivosť... Uvidím koľko miniher zvládnem a potom to zabalím.
    Držte sa! ;)

    EDIT: Tak konečne som si v tom našla systém a ide to. :D:p
     
    Naposledy upraveno: 29/5/19
    Honzulka05, moncicak7070 a evainfo tohle ocenili.
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Minule jsem to dal labyrint je dobrý,jen mě zase něco uteklo kde jsem přehlédl!" Dům na stromě"všude samej upgrade a já ho nemám.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    Kostejnesmrtelny333: v obchodě koupíš za 1 mega(levá lišta červený košík,kombajn,sezonní zboží)
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kosťo, Kosťo - a milion máš, jestli jo, můžeš si ho koupit v obchodě. S upgradama se nemažu, že bych se po nich hnala. Prostě vyplynou z úkolu, nebo taky nee.
     
    Honzulka05, Pitrýsek47 a kiki2305 tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nepamatuje si nekdo jak jsem to bludiste minule delal? Vim ze jsem nejak presouval na konkretni trasy a pak se k tomu dostal, ale uz jsem na to zcela zapomnel... no tak zatim pestuju, jde to zatim pomalu a zmatene s tema dvema kytkama...

    Vypadavat ma 165 pilniku/den, v tuto chvili ma byt 43 (nebo chybet 947 ), mam 332 (chybi 658 ), mam 33% hotovo.
    Stav modrasku : idealne 531 kusu (2063/den ), mam 505 z 12375 (4% ).
    Stav kolkvetu : idealne 366 kusu (1421/den ), mam 160 z 8525 (1% ).
    Zatim uplynulo 4% casu, zbyva 137 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 54* Pilnikovych kolaclu.
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.