Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Mne to ide na pohodu a ani mince sa mi nestratili zatial a koleso bolo na mna dobre a dalo mi 100% z 10toceni :) neskor skusim zase mozno sa stastie este neunavilo :D Pekny vikend prajem a nech sa Vam dari :)
     
    zejdy66 a dasa1143 tohle ocenili.
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;):) mince vratene a stonka stonkuje[​IMG]
    a aj koleso ma obdarilo [​IMG]

    tak nech sa dari aj vam ;):)
     
  3. klozka

    klozka Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Taky jsem se těšila,ale proplatili hvězdičkové mince a tak proč je tam obchod,když jsem o mice přišla

    už je vrátili,děkuju

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/20
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehraných dalších 15 her, celkem 30 a kdyby přede mnou nebyl stonek, tak už se na to vyprdnu:p, bo je to nuda a zase nuda, je to zbytečně zdlouhavé a nebaví mne to. Vybrané kupony na kombajn, nálepka a nic víc nepotřebuji
     
    janajenka a Fantasiro tohle ocenili.
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Padátek padá v průměru 69 na sklizeň. Stromy a dlouhodobky daly na začátku 179 pilousů. I kdybych hrál strojově přesně podle stopek s vodou a drahým hnojem, tak uhraji do konce 49 koláčků, což na růžokřečka nestačí. Než se honit jako cvok, zapíchnu to u stonku a hvězdy nacpu do bodů v Sezóně, kde se mi utěšeně vrtí dokolečka čtyřicátá cena.
    Protože se pamatuji, jak mi bylo někdy kolem 50. úrovně, je mi líto dostovkových hráčů, kterým takto uniká jedna z mála příležitostí se dopatlat k růžové stáji.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tronaldo55, a to už prečo? Akce přece končí až druhého září ve dvě odpoledne... Já mám patnáct odehraných her a libuju si, jak mi to jde ;)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A já 20 :D začínám pociťovat nedostatek pilníků, tak si lasičák pobyde ve vězení delší dobu;) a to mi jedna dobrá duše posílá každý den 4 kusy, díky i ostatním.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/20
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    kvôli padátkam, do šafránu chýba posledný bonus tak som to musel robiť inou cestou... vyžralo to veľmi veľa SH
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tronaldo55, spěchej pomalu, se u nás říká. Když chceš mít všechno hned, potom se nerozčiluj, ještě ti prdne cévka... 8)
     
  11. matuška1957

    matuška1957 Zelenáč fóra

    já jsem asi úplně blbá, ale nevím, jak tím vězením procházet
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak to jsme dvě. Dlaždice mi nejdou umístit - a ne že bych nečetla návod. Neodehrála jsem ani ty dva darované pokusy a sebrala jediný hrneček. Na tohle jsem fakt vadná. Nebo že by comp?
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    matuška1957, podívej se na příspěvek od kaolína11 č. 78 - je to 4 záložka této diskuse - popisuje opravdu dobře jak procházet.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Když do dlaždice drcnete, strčíte (u vchodů) tak se řada posune a dlaždice zapadne a utvoří cestu.....položíte hlavu vězně a zase buch podle toho, kde cesta svítí a je předmět. Když máte předměty šup ven, ostatně je to tam (u levé horní lišty) napsané...posunujete jako domino.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dlažice se našoupávají z boku, z vrchu nebo odspoda, čímž si tvoříš cestičku - kterou se lasičák dostane k předmětu, který potřebuješ sebrat (je podsvícený). Nebo si ten předmět postrkuješ blíž k lasičákovi. Pokud máš požadované předměty posbírané, snažíš se dostat z vězení ven (vpravo nahoře)
    V popisu akce je i video, kde je vidět princip minihry (a rovněž je to tam popsané.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akorát jsem se vrátila z dovolené. Sice jsem dofinišovala předchozí akci a měla chvíli leháro na farmě. Díky jedné nesousedce a sousedům jsem nebojovala s padátky. Tímto moc děkuji (snad si přečtou). Na tuto akci pěstuji dle možností. Ještě musím nastudovat princip her. Zkoušela jsem i kolo (ne)štěstí. Bonus žádný nepadl, ale získala jsem veverku v krabici a nějaké chatrče. Uvidíme jak rostlinky zvládnu napěstovat, protože byly nějaké prostoje. Za chvíli mám sklizeň z pračky i z farmy. Na ještě farmě musím odepsat sousedům neboť na telefonu mi nejde psát. Odesílání dárků byl taky masakr mých nervů, protože wifi moc newifinovala. Farmaření a útěku z Alcatrazu zdar!
     
    Katule008 a matlafous123 tohle ocenili.
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Odehráno 20her,ale pěkně krouhli padátka.Zpočátku hry jsem měla na 3 namletí a dnes jen na jedno.Tak kam dolezu,tam dolezu.

    LV 223
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  18. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    30 miniher odehráno,jde to pomalu,ale SH do toho nedám a snad se dokodrkám ke stonku
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Procházet vězením zvládám bez problémů,bonus zatím nepadl žádný,jedu s vodou a hnojem,padátek mám zatím dost.Sázím už jen modrotisk.Zítra večer hodím dlouhodobku a v pondělí dosadím zbytek(vypadá to na jednu várku).Času je dost žádný spěch.
    FA225....BAHA544
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Křečci už dostali večeři a pojedu na hlavní louce dál ,odměny za mince se hodí.Na divošce už rostou obříci a tajemno z akcí.Hledání cesty jsem od minula zapoměla tak mi asi 2 hry trvalo než jsem si vzpoměla jak na to,ta první mi trvala víc jak 5 minut,až jsem s tím chtěla seknout.Pak už to byla hračkaxD
     
    njklmn tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.