Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jedenactihodinovy BZ/TBZ radek mit musim, to se neda svitit (mam v tomto case vsechny dekorky na Baha a do 600 lvl zbyva jeste 29x poskocit)... ruzova kreckarna super = neni co resit, takze zitra ve 2 na startu! Nastehovali se k nam dnes komedianti s kolotoci, takze behem dnesni noci probehne zcela neorganizovana evakuace z Vysociny na poust v Polsku a driv nez v nedeli po 18 hod. me tu nikdo neuvidi (to uz budou *** odstehovani) ;)
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To je zvláštní, řádek s 46 hod. aktivací a růžoví křečci, které už máme,
    vám dělají takovou radost? Já nejásám. Asi jsem nějaký divný.
    :p
     
  3. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    No nevím celkem 24344 plodin a jen na dvou to jest na farmě a divoké louce a ještě jestli bude dost padatek (2784 pilníku)...... nevím nevím nasadím všechny pomocníky co mám ale i tak to bude asi dost pintlich na splnění !
     
    Veselka, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Čonkin - ahoj, tak v minulé akci jsme pěstovali přes 21 tisíc akční a měla o hodinu delší dobu růstu. Myslím, že to půjde.

    Těším se na labyrint, ten mě hodně bavil :)
     
  5. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Idem do toho len kvôli labyrintu , stonku vynechám.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skoc do zdi, to pomaha xD:p;) Btw za jak dlouho bys naslechtil na ruzovku v momentalni situaci na trhu (na AN se nevyskytuje jediny slechtenec krecka) a nefungujicim BB?
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Čonkin myslím si že to pujde já nepoužívám nikdy bonus a akci zatím v pohodě dělám ,jedu jen MJS+voda+hnuj ale ten občas ;) tak že si myslím že aj ta to akce pujdu bez bonusu i když to budu dělat až do úterý ale snad to udělám ;) tak že zítra na značky a jedem na to ;)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    burds - ahoj, minihra nemá žádný časový limit :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. burds

    burds Titán fóra

    Skali já si všimla nějak jsem to blbě četla.Tak jsem to po novém přečtení smazala abych nemátla.Ale fakt je,že mi to moc nejde a růžové křečky mám 3.Když šli vytočit na kole štzěstí tak jsem chvíli točila.
     
    -Jara05-, evainfo a Skali tohle ocenili.
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    No kvůli řádkům s bednou s hnojivama jsem hrát netoužila, kvůli růžovým křečkům také ne, ale asi podlehnu "davovému" souhlasu s akcí a pustím se do toho. I když na ní nic zvláštního nevidím.
    Jak to dopadne, zda-li dodělám nevím, netuším, ještě ke konci prázdnin hodím poloprodloužený víkend, na chvíli v pátek do práce přeci jenom musím... Ale pak to bude ve hvězdách ..... Taková ta mánie, že musím sklidit, kdyby se dělo cokoliv a byla kdekoliv, už mě před hodně lety opustila .... Stále však setrvačnost mě tu drží.[​IMG][​IMG]
     
  11. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Nevím jestli jsem něco nepřehlédla-hvězdičkové mince:kolik a za co?
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči57 - ahoj
    "Za odehranou minihru získáte kromě bodu za odehranou hru i 3 hvězdičkové mince, které můžete utratit v obchodě za různé odměny"
    ;)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Skali,díky,zase jsem to přehlídla.H.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči57 - v pohodě, od toho jsem tady ;)
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Do zdi bych nejraději skočil, ale z úplně jiného důvodu.
    :D
    Nešlechtil bych, mi bohatě stačí jeden růžový akční křeček.
    Z tohoto pohledu máš zřejmě pravdu, ale já jsem skromný kocour a navíc dbám, aby se křečci
    na mé farmě nepřemnožili.
    :D
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem začala číst zdejší nadšení, no růžové křečky mám taky několikrát a vlastně růžovky měním při O+D a křečci přijdou na řadu. Stoneček je fajn, ale na dva dny zrání se mohlo přidat aspoň na % ... no né :D Bedýnek s hnojivy po kusech je každý den v liště dost a řekla jsem si, že pokud zítra po práci nevytočím nějaké bonusy na tom rozbitém kole, tak mě to asi nezláká, protože jen s bobky je to na dvou plochách nadlouho a zelené kapky ušetřím na větší výzvu, rostlinky jsou sice kratší oproti minula, ale bude to zase méně padat :p no rozhodně budu všem poctivě a hodně moc fandit xD :p



    .
     
  17. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    A to já si včera večer nasadila žlutou růži,teď že jí jdu sklidit a celou farmu s ní.V tom mi blikne a jej vždyť dnes začíná další akce.Tož vydržím do 14,ale padatek moc nebude :( ať se daří.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k tomu, že akci budu zase začínat kolem jedenácté večer, protože ve čtrnáct nulnul musím být na značce v procesu na brigádě, v klidu jsem ráno sklidila a teprve zasela dlouhodobky. Stromy dostaly ponožky, ono to tak akorát vyjde.
    Kytek je dost, padátek taky. Když budu doma, budu pěstovat akční, když půjdu do procesu, dám něco na padátka a ono to nějak dopadne.
    Hlavně si musím tentokrát napsat, kdy akce končí, ať nezmatkuju jak s módní přehlídkou 8)
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak to by šlo konečně vypadla fůra padátek díky včerejšímu sázení dlouhodobek jinak hra dobrá minule jsem se pěkne zamotal ve hře.Tak jdem na to
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vytočila jsem si 2x +1 na 6 hodin, tak dneska snad něco málo přibude a od zítřka jen klasika bez SH :p
     
    matlafous123 a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.