Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. strsim

    strsim Pisálek fóra

    Mám dotaz co je kaštaňák ?
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jsem dobře počítal a ted koho by to nenaštvalo,jen 2 hry a mám to celé no já se asi pujdu picnout :mad:budu muset ráno dříve vstát nežli pujdu do rachoty a dodělat to,přece si to už nenechám ujít né ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  3. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj strsim,

    tzv. kaštaňák je kaštanový řádek v nebi dal se získat v akci Kaštanový festival - více zde - KUK
     
  4. strsim1

    strsim1 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Natali1465

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Dík , já jsem si to myslela.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/9/20
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    hotovo ;)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Škoda, že akce končí, zrovna když jsem pochopila, jak na to.xD
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, konečně se mi podařil získat alespoň ten stonek, navíc nemám, teď se taky počítám mezi ty spokojené, i když na růžové křečky jsem nedosáhla, nevadí, mám je v červeném provedení a to mi taky stačí.
     
  8. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Dobojované.. dnes som nasadila vytunené ruže kvôli nedostatku pilníkov. Ďalej nejdem, škoda SH, ružové škrečky nechám na OaD
     
  9. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    Fantasiro,Skali, občas jsi mě po právu řádně setřela, ale teď jsi poněkud mimo. Chřest za 8 h na 202 polích dává 65 pilníků. Akčňata na 404 polích dávají za 5,5 h v průměru (už jsem jeden uvedl před tím, ale teď je ještě mizernější) 67,13 pilníků! Na srovnání snad nepotřebuješ ani trojčlenku...

    zdravím farmáři,akce dávno hotová..,ale nedá mi to nepřipojit se k tvému příspěvku..
    tak krásně sis to zvýraznil chřest 8 hod. dal na 202 polích !!! 65 pilníků,
    akční 5.30 hod. na 404 polích !!! 67,13 pilníků
    takže jak jsi na to přišel,že skali nemá pravdu ohledně vlivu délky růstu na padátka ???
     
    Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak já akci do konce nedokončím. Teprve teď jsem získala stonek, ale spokojenost veliká, to byl můj cíl :). Kvůli časovému presu jsem ráda, že jsem to stihla aspoň takto. Pěkný den ;).
     
  11. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Stonek je doma a to stačí.
     
  12. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tak tentokrát mě to už donutilo vyšlechtit šafrán, sice mě to stálo cca 75 mega a nějaké floreny, ale nevadí. Díky okamžité sklizni padátka dopadala a je celé hotovo....jupííí
     
    matlafous123 a GordonSargent tohle ocenili.
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ted sklidila namlela dodala uh to byl nervák ale hotovo
     
  14. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Taky hotovo a navíc 3hry,za hvězdičky SH
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jsem si včera liboval že budu mít konečně růžové křečky a co myslíte nemám :mad: páč jsem vůbec ráno nevzpomněl že mám ještě dodat do ukolu poslední 2 hry :sleepy: tak že jsem se snažil abych si to vybojoval a houbelec,štve mě to :mad:tak že jsem udělal 48 her ale aspon tam jsem se dostal,vyděl jsem to tak na 38 her a zabral jsem a zbytečně :( tak aspon ten stonek mám když už víc né. Jináč akce poprvé dělána a super hra :) a děkuji všem za rady a nápady,bez vás bych ty akce málo kdy udělal děkuji děkuji ;)
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci jsem nakonec zvládla celou, aniž bych musela dotovat karafiáty SH. Tak nějak to popadalo. 8) Jen odehrát pár her na mobilu byla opět zkouška mé trpělivosti. Věřte nebo ne, ale kdyby mi nebylo líto nechat vše propadnout, tak se na to vykašlu. Nešly mi otáčet dlaždice, tak jsem čekala, až se objeví ta správná. Občas se mi hra sama vypnula. Takže znovu přihlásit do hry a načíst minihru. Naštěstí se vždy otevřela již rozehraná. Možná to bylo tím, že jsem jela na data a ne na wifi. Včera jsem dala na zkoušku hru na telefonu a bylo vše v pohodě - i otáčet dlaždice mi šlo. Každopádně jsem vše odehrála pokus o únik z vězení byl úspěšný. :p 8)
    Pilníky jsem posbírala taky díky pilných sousedům, kteří pravidelně posílají (nabrat nové sousedy před měsícem se vyplatilo) a jedné nesousedce. Všem mockrát děkuji za dárky. Bez nich bych akci nezvládla.
     
    evainfo, Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak získán stonek ... párkrát nahnána padátka karafiátem (tuším 3 x ), jednou 100% ....
    Včera první den na střední, odpoledne operace... investovat se mi do toho víc nechtělo a ani nebyl čas, dopoledne doložit na socku,
    že syn studuje ... dveře potřebné k odevzdání měli na displeji č. 104 a já měla č. 131, paní tam údajně byla 45 min... vidina 6 hodinového čekání mi brala chuť tam trčet s 3 letou treperendou a oteklou pulzující papulou v roušce.... naštěstí tam došla nějaká pracovnice, kdo co atd... a vypadla jsem po 20 min... co 8 hod pojídám růžové potěšení, najíst se je nadlidský výkon, vše musí být hóódně měkké, kávová lžička to jistí, víc do pusy nedám....
    V pátek na ko, ve středu prý také .... nevím, ale bolí to moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.