Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte snažím se dostat ke stonku. Ještě 11 her, tak uvidím.Padátek je pořád málo i přes noc vyskočilo jenom na dvě hry.:p;)
     
    spuntka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    39 skládaček odehráno, řádek se blíží, ještě, že je konec až zítra, na noc cibule (ze 172 políček 117 pilníků) a kedluben (tady jsem nepočítal), ale pořád lepší než z akční. Křečky nechci, jedni stačí.
    Ahoj, pozoruji, že tobě je těžké poradit nebo něco vysvětlit. V této hře logiku nehledej a dál zodpovězeno od modíků máš, ale stejně si povedeš svoji písničku :p
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Fantasiro fakt je,že 8hodinovka je na padátka na nic.Dej tam něco s delší dobou růstu a nenadávej je ti to na nic.Skali má pravdu.RT si to nastavuje jak chce a i u farmy ve stejném lvl.to padá každému jinak.To nikdo neovlivní prostě je to hra.Vyzkoušej si z čeho ti to nejlíp padá.Tahle hra není o matematice ale o štěstí
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám od lasičáka pokoj.

    [​IMG]
    Za mince jsem si koupila zpátky SH, co jsem spotřebovala na šafrán kvůlivá pajdátkům a vrtulky, co šly na pohopole.
    Zbytek odměn nechť si vetknou za tralaláček, zasela jsem na farmě i na divošce chryzantému, potřebuju jí kvanta do skleníku a během plnění sezony ji pořád někdo chtěl...
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Moje farma opravdu nepatri k tem, kterym to pada zadarmo z kdejakeho salatu. To treba farma meho potomka na je padatka primo zlaty dul. Ja holt musela v zacatcich kmitat a snazit si zajistit si jejich jednoduchy prisun jinak, ale rozhodne jsem se nespokojila s tvrzenim, ze padatka jsou o stesti! Nejsou! Dneska sklizim akcni s JC (nepamatuji si, kdy naposled jsem pouzila na padatka dlouhodobky) a mam na konci prebytky ve stovkach. Takze zrovna padatka ma kazdy hrac moznost ovlivnit vic, nez cokoliv jineho a opakuje se to tu porad dokola, ze i mladsi farmy (nemaje JC) mohou vypadavani vyrazne ovlivnit legendou, remesly a sklenikem,... Kdo spoleha na stesti, ten bude mit s padatky problem do konce svych farmarskych dni a nepomuze mu ani spekulovani o tom, proc to pada tak a ne jinak.

    EDIT: Z bedny s bonusy vypadlo 100 a 200% BZ/TBZ, z vybehu neonove pandy, za 3:15 dozraje posledni plocha modre akcni a mam konecne hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/20
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám 11 JC = s padátky problém nebývá, ale mě obtěžuje je na plochu dát, tak to vždy jistí pokrácené pomněnky z ranní sklizně vypadlo 293 ks, tak už je přebytek a akce dokončená. Mějte se a kdo finišuje ať to zvládne!!
     
    Helena1313, Y_n_O a kaolín11 tohle ocenili.
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Odehrala jsem 35 her. Jeste zbyva 6 her do 41 - Stonek, tak se tam snad dohrabu... Chtela jsem růžovku, ale pri tom konci prazdnin a chystani mladsiho syna do skoly, to nedam. Chjo.

    A jsem na tom jako fany2020
     
    Helena1313, Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si ,že po stonek není s padátky problém.A kdo chce něco navíc,hold musí něco pustit! Takhle je to nastaveno od začátku hry.V minulosti to bylo daleko horší. :p
    Nejlepší je obviňovat všechny okolo!:p
     
  9. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    tohle se mi ještě nestalo:eek: 24 hodin do konce akce a chybí 500 respektive 1000 padátek na stonek respektive na 50 her :cry:
     
    tony13257 a Helena1313 tohle ocenili.
  10. penama

    penama Zelenáč fóra

    Přihlouplá akce.Pokud budou takové akce končím.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  11. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak ještě 6 her abych získala stonek ale příště vím že tuto akci nepojedu sice nějaký bonus padl 1x 100% a pak na 6 hod.Ale i tak pajdátek je tedy na jedno pomletí moc a při zkoušení rostlin z čeho to padá víc žádná sláva pomáhat pořád SH a jiné nebudu. A pokud budou akce splnitelné jen s tím tak super budu častěji vynechávat.Odměny hold nebudou nezblázním se...Je fakt že ani ten čas není trávit pořád u PC nelze.A za 8 let hraní jsou mnohdy akce jedna za druhou a to už také je moc. V práci-Puffin nyní stávkuje jednou to s odřenýma ušima jede a pak se to seká a nejede vůbec ten tedy zklamal dříve bezvadná apka, nyní na nic. Křečky 1x růžové mám hold si na další počkám...sice se to nemusí někomu líbit ale to je můj náhled co a jak...přeji zdárné dokončení akce. Janča
     
    Veselka a Zoufálkov tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne stonek - ne ze bych nemel namleto, ale odehrat, to je ted priserny!
    Dalsi do 50 mam za hodinu taky, ale zvazuju teda zda pestovat kvuli par stribrnakum dal... padatka jsou na hrane, ale to byly nocni akcni misto dlouhodobek, takze v pohode je pripadne dostanu... akorat to hrani, to uplne odrazuje pokracovat...
     
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj,s těma padátkama je to nějaký divný:příprava-rákos 202a202 políček=404padátek,ve hře na doplnění 135 a 142,tak nevím kde se stala chyba.Rozdíl je 127ks padátek na stejný počet políček,ale nevím proč.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    A je to, Beto! ;) Sklizela a rozpestovavala jsem bez pripravy s 1,5 dennim zpozdenim. Obetovala jsem proto 100 PL, ze kterych vypadlo pouze 3x plus 1 na 6 hod., nez mi doslo, ze RT spustil na KS novou dekorku a je tudiz naprosto zbytecne to zkouset dal. SH setrim na masakr akce, dlouhodobky na padatka nepouzivam, sklizim akcni s JC (prebytek 219 padatek). Odmeny pekne a jedine, co bych akci vytkla, ze se vlekla, ale to byl mozna jen muj subjektivni pocit, takze hodnotim (jako ve skole): 2
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak do včera odpoledne až do dneska 14 hod. jsem dával maliny co mám vyšlechtěný,trvají 8,5 se vším aj s produkty, ve 14 hod.jsem zasadil poslední akční plodiny a v 18 hod. to bude hotové ale chybějí mě ještě 200 padátek :p tak počítám že mě to hodí 50 padátek tak že co ted abych to udělal celí,zítra je pro mě hra tabu tak že to musím udělat dneska,ten den mě prostě chybí a bylo by to v klidu s malinami :sleepy:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/9/20
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nejdřív jsem hodně stresovala neboť jsem si myslela, že akce končí dnes. Ona však končí až zítra. Jo, to je tak, když už při rozjeté akci neuděláte řádnou tabulku. Nicméně ještě "bojuji". Dala jsem na noc karafiáty a sklidily veliký úspěch v podobě pilníků. Jenže jsem musela dát jednu otočku modrých rostlinek. Takže jsem pak šoupla něco "delšího-kratšího" tak, abych na noc mohla dát opět karafiáty a nesela je až o půlnoci. Uvidíme, jak to dopadne. Jsem škrt a SH nechci dát. Stonek mám jistý i tak. Ještě bude záležet, jaký šrumec bude v práci a jak bude minihra hratelná na mobilu. Raději jsem už utratila hvězdičkové mince. Ať jsou nějaké odměny jisté.
    KŠ jsem zkoušela a bonusy se mi vyhnuly obloukem.
    Aby toho nebylo málo, můj PC stávkuje. Takže nemám tabulku s přehledem o postupu (musela jsem znovu propočítat) a ani o dárcích (zejména komu jsem poslala).
    Raději jdu nachystat dítko do školy.
     
    k.vitek, burds a matlafous123 tohle ocenili.
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pomaloučku,polehoučku jsem se dopilovala ke stonku a zlomila nad sebou pilník :) ,dekorky navíc nepotřebuju,růžokřečky už jedny mám,takže jsem spokojená ;)
     
  18. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    DOB - tak nevím, jednoho JC mám na stromě, 5 jich stěhuji a není mi to celkem k ničemu. Max o 2 padátka z pole víc, než bez nich. Podle mě je to směrováno nenakoupíš, nedoděláš. Hezký den.
     
    Veselka, Janka79 a Štika tohle ocenili.
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hrabenka1951 jsou i hráči, kteří jich mají více a tam už jsou ty rozdíly výraznější, ale i u 5 kusů je jejich efekt při sklizni rostlin s delší dobou růstu znatelný. Každopádně i u této akce platí, že základní část akce končí řadou na magickém stonku. Další odměny jsou již bonusové a jsou určeny pro hráče, kteří mají dostatek prostředků na jejich získání. Vím, že to není na první pohled ve hře patrné, proto to radši zdůrazňuji.
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  20. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo, křečci jsou v liště. Padátka jsem musela dohnat kaštaňákem,zítra se na farmu dostanu až večer, stačily dvě sklizně šafránu, při nějaké akci mě pajdátka nevyšly a tak jsem se donutila šlechtit šafrán, byla to fuška ,samo že jako poslední padla láska k SH. Prošlechtěno něco kolem 90 000 šafránu,ale mám už od pajdátek snad pokoj. Jinak JC mám na stromě a devět v liště,někdy to stěhování pomůže někdy je to k ničemu.
    Ale je hodně hráčů co nemají kaštaňák a musejí padátka dohánět spoustou SH....koupit nebo škudlit když chtějí dokončit tu obtížnější část.
     
    vladca a k.vitek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.