Velké zatmění (6.9. - 17.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Akce hotová u včera,mám přebytek 993 smaragdů,když to srovnám s akcí Farmeramské noci kde to nepadalo skoro vůbec a tím pádem jsem nesplnila tak je to rozdíl.
     
    Honzulka05 a simca67 tohle ocenili.
  2. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Akce dobrá trochu náročnější,ale splněno;)
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak mi nakonec zbývalo asi 77 smaragdů a to jsem se naštvala a dokoupila je... Juchůůů, záclona je doma... :music:Byly by smaragdy, ale o víkendu nebyl nějak čas... Zapomněla jsem hlavně dát delší plodiny...
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a dasa1143 tohle ocenili.
  4. Plea

    Plea Pilný autor

    Moc pěkná akcička, smaragdy mi padaly jedna báseň, více než tisícovka přebývá, akorát jsem zapomněla napěstovat posledních 50ks kytiček, takže hotovo až dnes. Navíc jsem vydělala přes 70mil. na anakondách, takže více takových akcí :)
     
    zahradnice4 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    byla to pěkná fuška jen jeden jsem nestihl :p.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  6. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Tak jsem přišla z práce, uvařila kafíčko, zasedla na svou 0,5 hodinu relaxu k PC a hned po spuštění hry zašla do družstva mrknout co je dnes za úkoly a ejhle on už žádný nový úkol není :p, tak tahle akce mě fakt bavila, škoda, že už je konec.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.