Velké tajemství labyrintu (24.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    1100 kusů z pěti ploch za pět dnů je 44 z jedné na den. To by snad napadat mělo. Akci pojedu jako vždy na všech plochách. Zítra rozpěstuji tak, abych mohla ráno osít všechny na 1x1, po rozpěstování už půjde na noc karafiát a cukrmeloun.
    Mlít začnu hned po zisku 600 kusů akční, ať to mám z krku.
    Produkty jsou připravené, docela mě překvapilo, že mi jich chybělo jen pár vzhledem k tomu, že výrobny vůbec nedávám. Nejspíš se na plochu dostaly omylem při nějaké akci, kdy to padalo zvlášť ze zvířat, stromů a plodin.
    JC nevlastním a je mi docela líto jejich majitelů. V případě nemožnosti použít kombajn bych asi JC rozdělila rovnoměrně na plochy a - děj se vůle náhody. Určitě bych je ručně nestěhovala. Ale třeba to do zítra zprovozní.
     
  2. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    • Nepiš velkým písmem - považuje se za křik. Děkuji. Skali
    X TISÍCE SAZENIC SADIT TO ZASE NEDOKONČÍM,NESTIHÁM .
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Do akcie idem, vyzerá celkom výhodne. Práve som nasadil na všetky plochy karafiáty a cukrové melóny na 1x1, takže dúfam, že toho dosť napadá. A ten bedňovo-bedňový stonek je dosť zaujímavý.. :p
     
    petaM2001, evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Stává se tady z toho Bednarama o_OxD
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Škoda, že ty malé bedničky měly jen takový jepičí život. Docela mě oslovily a určitě bych je zase zakoupila - na rozdíl od košů;).
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD labyrint ... nu což vzhůru dolů, ono to nějak půjde ...
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :eek: jakože 25.000 ks akčního kvítí, které roste 5,5 hodiny?
    Pracuju a mám rodinné povinnosti...
    ...tohle nejspíš nedám :(


    EDIT: Jo, a ještě požadují 1.100 vypadávátek?!?? :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 23/8/17
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Haló, analitici, počtáři, jaký je minimální počet políček na akční na splnění akce?
    Nechce se mi bourat farmu /a nebudu/ ... všeho je moc, určitě bych pak na něco zapomněla.
     
    maribeja a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matysku, přesně tolik,aby Tě to bavilo, bez ohledu na to ostatní ,já už také dlouho nebourám.;)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - ale zasejc ty bedny tam :D Čím dřív budeš u beden, tím víckrát je vybereš :p
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jo, ale když se napíše bedna, tak v mé farmářské hlavě naskočí bedna s nářadím, a o prkýnkách v této akci není ani zmínka:)
     
  12. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Lanýž a prachové peří sú nejaké produkty ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66, petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  14. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Aha, dakujem za odpoveď, tak toto našťastie mám :) Idem si kúpiť kartony, rebríky a syr :)
     
    petaM2001 a Skali tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hillaryc - nemáš zač. A omlouvám se, vůbec mi nedošlo, že bych ti měla napsat názvy vo slovenčině. Ja sa polepším :)
    Tedy Hľuzovková farma a Zberacia stanica peria ;)
     
    zejdy66, petaM2001 a Janina0971 tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jak to tady pročítám, tak tato akce bude asi pro Skali křest ohněm. Zatím se hledají vlny, krabice, lanýže a správné překlady,ale až dojde na tunely... pokud to to ustojí, všechna čest;):)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Až dojde na tunely, tak se zakopu a budu mrtvej brouk xD
     
  18. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Ahoj
    asi mi to po ránu nemyslí, ale kde budu brát ty zlaté klíče na otevření beden?
    Nějak jsem to nenašla :wuerg:

    Edit:Asi mi to fakt nemyslí, našla jsem v odměnách 6 klíčů,ne víc, tudíž si maximálně mám vybrat kterou bednu otevírající se zlatým klíčem chci popřípadě využít víckrát?
    :eek:
     
    Naposledy upraveno: 24/8/17
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Zoufálkov,
    každá z beden se klíčem otevírá jen jednou, po uplynutí času aktivace postačí na odemčenou jen kliknout.
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak MJS spapána v počtu27x to aby déle vydržela, bílá nevinnost a vánočka už jsou aktivovány to abych nezapoměl :ptabulka vypadá hrůzostrašně[​IMG] teda aspoň prozatím takže budeme čekat na druhou hodinu že;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.