Velké tajemství labyrintu (24.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krakoramaja - ano - 24.8. od 14:00 hod. a končí 29.8. ve 14:00 hod :)
     
    maribeja, vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. smolice01

    smolice01 Pisálek fóra

    ahoj těším se..ted se nudím bez akcí těch pár dní....snad to půjde
     
  3. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    V návodu trochu tápu... jdu si ho znovu přečíst. Doufám, že je tu možnost, že není třeba plnit úplně vše, ale některé pole i přeskakovat.
     
    maribeja, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zdá se, že teď budou o den kratší akce pravidlem, ta minulá byla taky jen 5 dní, že jo?
    Tak dokoupeny produkty, provětráno konto - ukázalo se, že mám jen vajíčka, obojí mléko a lanýže v dostatečném množství, ostatního skrovně a třeba žebříků nebo hodin jezdectví ani ťuk. Žebříky se navíc už nedají ani koupit, tak jsem vytáhla výrobnu a montuji :). Štěstí, že je alespoň oranžová, co se stalo s tou červenou, netuším, asi jsem ji za něco vyměnila -.-;) Budu muset udržovat v budoucnu od produktů alespoň malou zásobičku:p
     
    evainfo, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  5. vikth

    vikth Pisálek fóra

    Tak jsem si udělal trasu labyrintem a spočítal kolik bude potřeba POUZE k získání stonku.
    Nejprve projdeme na povrchu:
    1,2,3,9,8,7,13,14,15,16,17,11,5,6,12,18,21,27,28,22,23,24,30,29,26,25,19
    Potom do podzemí, kde vlezeme 19-kou z povrchu:
    7,1,2,3,9,10,16,17,18,8,14,15,21,27,26,25
    Bude potřeba celkem napěstovat 18800 svítících bobulí (včetně i těch 600 pro světlomety), 1100 vypadávátek (lupy) a namlít 15 světlometů.
    Samozřejmě potřebujeme dodat ještě všechny produkty.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/17
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Nazdar Plantážníci a ostatní drobní zemědělci...

    Tak po včerejším večeru a noci mám docela strach prolejzat nějaké labyrinty.
    No co se dá dělat, akci pojedu ze setrvačnosti.

    A zase jdu!
    Neb ještě vidím dvojmo i příspěvky nade-mnou..!

    o_O

    Všem přeji úspěch v akci, domácí pohodu a štěstí i ve hře...
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem při opětovném čtení zjistil (možná se mýlím), že doba mletí jednoho Světlometu je 2 hodiny!?
    To při plném využití obou mlýnů představuje čas 40/2*2=40 hodin (případně zkráceno pomocí runy)! To mi přijde opravdu docela dost dlouhé mletí.
    Pokud se nemýlím (možná špatně interpretuji údaj 2:00 hod uvedený v popisu), potom je třeba začít mlít světlomety opravdu včas, aby hráč všechno stihl splnit.
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Celý ranní výtěžek prodeje ze sklizně sadů skončil u výrobců, ale co ,dávají mně vydělat, tak jim to musím občas vrátit... a šup šup s výrobnami na plochu na mně neplatí, to raději přivřu oči a koupím na trhu:) u stromů na Baha jsem nepozorovala nějaký velký rozdíl mezi základníma a xxl, proto je už nenahrazuji a ráno normálně sklidím. Ony to ty xxl pak doženou. A z cukrového melounu, i když je kratší, to také nevypadává špatně, spíš nechávám na farmě před akcí různorodost, od všeho něco a zvířata pod zámkem:)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám konto o půl mega lehčí, musela jsem dokoupit půlku žebříků, výrobnu jsem měla na ploše vlastně jen chvíli po zavedení do hry. A taky hydranty a krabice, ty jsem ještě z lišty nevytáhla...
    Ale že toho kvítí a padátek je... a ten čas na výrobu světlometů :oops: Mno, asi si řeknu jako Žižka: "Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte!" 8)
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    Akce se mi líbí, je z těch náročnějších, ale nijak dramaticky (i když pro nováčky to opět moc není...ale kolik je nováčků???). Líbí se mi možnost získat rolinii xxl, ta sehnat při OaD nešla, aspoň ne mně. Ale se svým štěstím ve hře to nevidím :( Nevadí. Mletí jednoho světlometu 2h mne teda taky dostalo, naštěstí to jde i na Baha. Chaos s plněním akce neřeším, vždycky to nakonec i s vaší vydatnou pomocí šlo, kdo čte diskusi, neměl by moc tápat. Takže už se po dlouhé době zase těším na akci, teď bylo dost oddychových, některé nezáživné, budu mít relativně čas tu sedět. Tak ať se nám daří a užívejte krásného - už snad i babího - léta.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    No, nechápu na co jsou ty modré, červené a žluté vchody. Asi zajdu k anglickým sousedům a snad něco u nich vykoumám.

    EDIT: Už to chápu, angličané mají lepší obrázky, jen díky nim jsem na to došla :).
     
    fgs001, maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky bych mohla citovat bratra Žižku, ale to by nám neprošlo. Ona ta středověká mluva byla přece jen jadrnější. A když šlo ještě o mluvu vojanskou.....:p
    U té akční mě zarazila doba růstu, to už tu někdy bylo 5:30 hod.?
     
    Y_n_O, petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hu, po letmém prozkoumání stodoly jsem zjistil dostatek všeho, byť třeba u sýrů jen nepatrně navíc. Ovšem neva, jak bude trochu místa, šup tam se sýrárnou. Mám totiž na všech možných místech ryby, pštrosy a osly. Řádně jsem jim totiž pustil žilou... Na mýtině jsem vysadil před časem - po nějaké dodávací akci,produktové výrobny, bo člověk na výrobu věnců potřebuje takové nezbytnosti jako vlnu, peří . Mistr Kelly zase chce lanýže v takovém množství, v jakém ho nespotřebují všici kuchaři světa. Na doplnění jsem frknul krabice, žebře, hydranty. Tss, já snad měl nějakou předtuchu budoucích zisků či co. Barvírnu jsem za ta léta sundal z plochy asi 3 x, je totiž růžová a protože palety jsou zapotřebí pořád...
    Zato mladší farma - tam jsem přikoupil nějaké hity, poněvadž moje jediné pódium maká 16.25 hodiny, to by tedy nezmáklo. Zbytek jsou nepatrné schodky, které se hravě nahradí - žebře, sýry, hydranty.
    Neteř hlásila katastrofu v mléčné dráze - žádné pódium, a hitů 7. Podstoupila odtučňovací kúru trhu a má přípravu jakžtakž. Na ploše hydranty, žebře, krabice, lanýže a sýry. To má z toho, že hity podcenila a ostatní produkty strkala do úkolů, by vyzobala SK.
    Zítra mám poslední směnu před dovčou a odpoledne se na farmu nedostanu. Takže budu pouštět žilou SH do půlnoci,bych ten časový pres trochu zkrátil, ach.jó
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - základní doba mletí je 2 hodiny. S turbomlýnem za polovinu času + urychlení runou na stromě moudrosti Super mlýn o 10%, event. další urychlení stonkem "Amor" o 10%. A navíc se dá mlít i na Baha, takže to nebude tak hrozné ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/8/17
    evainfo, maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také se mi do akce moc nechce,nejdřív asi napěstuji pak namelu a uvidím jestli mě to ,,chytne",ty odměny jsou nic moc ale plním každou akci tak nevynechám.Produktů mám dost,výrobny jsou super,nikdy je z pole neuklízímxD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    pajda361, dík, nenapadlo mě, že jsou vždy dva vchody od každé barvy.

    dík i tygřici
     
    Tygřice1970, maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  17. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Prosím, kde je na stromě moudrosti runa..Super mlýn ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    žebřík za 35,krabice za 43...počkám....já věděl,že se vyplatí mít od všeho pár tisíc rezervy.xD
    Ještě tak kdyby se dalo nakupovat to akční kytíí,to bych slintal blahem.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Milena1952:
    Podívej se na obrázek mírně vlevo od šipky.
    [​IMG]
    Oprava: Spletl jsem si dvě runy, ta moje ukazuje jinam. Správně to má Skali.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Milena1952
    [​IMG]
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.