Velké tajemství labyrintu (24.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sebikfelt
    Ahoj, příště zkus (malinko s předstihem) požádat hráče, zda by ti s padátky nepomohli ;)
    Žádat můžeš ve vlákně Zasílání a výměna dárků
    Edit: ještě doplním - padátka lze dokoupit ve farmářských potřebách v sezónním zboží (za floreny)

    -monička2-
    Prodloužit akci může jen RT ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/17
    jana563 tohle ocenil(a).
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak jsem chtěla ještě proběhnout bedničky a tři sklidit, ale už jsem nestihla. Na náměstí klovali vrabčáci. Jára
     
  3. sebikfelt

    sebikfelt Zelenáč fóra

  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak já při výtiženosti v práci jsem akci dokončila dnes ráno,ale jen díky tomu,že se aspon jednou dostanu do hry přes mobil v práci;)
     
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný sluníčkový den,
    tak já jsem akci dokončil doslova za 15minut 14hodin :) .
     
    fany2020 a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj všem, stonek hotov ráno, poslední truhla s banány okolo 13h., i přes 24h výpadek internetu pěstováno na necelých 3plochách.
    Z 90% jen s vodou. Ostatně za 4,5h mezičasu mezi sklizněmi je dost dlouhá doba na to udělat kupu práce. Jen se musí chtít a umět plánovat, ale jak tak čtu spousta hráčů to tu neumí a jen prská, že nemůže sedět u PC...
     
    DANKA722, Mikeš a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já jsem dostala z bedny beden 2x bednu se zbožím 2016 a 1x uplňkovou bednu takže vlastně ani nevím co jsem dostala
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    nechápu já jen jednu věc,dostaneme za odměnu TCH a z 10 ks vše do lišty,taková králíkárna potěší a i jiné rarity!!!>:(
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    .macca., musíš si je najít v inventáři, pod vázičkou ve spotřebním zboží, jako ostatní bedny.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  10. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG] očakávania neboli naplnené, bugenvileu a strom biribá v XXL háve dostal niekto iný ;)

    akcia sa mi páčila, o.i. som parádne zbohatla z predaja produktov8):p


    edit
    hej, máme tu pekný hokej v názvoch, ale aspoň sa niečomu priučíme, chodím často aj do českej farmeramy, hlavne pri OaD, ale nevadí mi to, horšie to mám s azbukouxD
     
    Naposledy upraveno: 29/8/17
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tím biribá jsi mne zahnala do úzkých... ale teď už vím, že jsi nezískala rolinii XXL 8)

    EDIT: azbuka mi nevadí, tam mají většinou podobné názvy, jako my... u vás je to složitější, a to jsme si blíž ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/17
    MatysekKamilek a DANKA722 tohle ocenili.
  12. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Labyrint se mi moc líbil. Bavilo mě hledat a bloudit. Podařilo se mi získat nejen stonek, ale i ostatní odměny. Vůbec mi nevadí, že vše šlo do lišty, prostě jsem si hrála. Bezva relax. Doufám, že ostatní farmáři se také dobře bavili.
     
  13. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Tak se mi podařila katastrofa! Vše jsem splnila, denně jsem chodila odklikat dárky a nevšimla jsem si, že jsem ještě nedodala lupy na poslední dekoraci. A to zjistím až dnes! Já bych se nejraději neviděla. Na co je mi teď 576 lup? Na podporu asi nemá smysl psát, protože to je moje nebetyčná hloupost. Vaše velice zklamaná Eli
     
    šebejda, Trepifajksl a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zkus sehnat dekorku při OaD, hodně hráčů jede jako já, nejdřív dekorky a pak stonek.... co kdyby mi to nevyšlo :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taky už blbnu akci jsem dodělal v neděli večer a až dnes jsem dodal do stonku dekorku začínám blbnout ach jo:sleepy:
     
    MatysekKamilek, DANKA722 a Xenie6161 tohle ocenili.
  16. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já byla do teď přesvědčena že jsem splnila celou akci a získala stonek,ale nyní při kontrole stonku jsem zjistila že ho tam nemám,nějak to nechápu a fakt jsem byla přesvědčena že ho mam
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mazurec - koukni pořádně, třeba ještě najdeš :D
    [​IMG]
     
  18. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Ne,bohužel ani přes lupu sem ho nenašla
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hmm, škoda. Asi jsi neprolezla v podzemí to políčko dole v rožku :(
     
  20. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Ano,bohužel se zjistilo že jsem uplně blbá a řádek sem si nevyzvedla :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.