Velké tajemství labyrintu (24.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To se mi stává docela běžně, že mám bludiště vybílené. Takže do něj nastoupím z té druhé možnosti a většinou to na střídačku funguje bez restartu. Jinak se velebně blížím k maléru - nějak nepadají lupy na poslední dekorku.
     
    Trepifajksl a ell1956 tohle ocenili.
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Odměny by ušly ale jsou trochu nefér pro nás udělané. Čekala jsem že je dostanu a dám si truhličku na plochu a ne abych si vzpomněla že mám jít odkliknout. To potom zmizne? Potom je to další způsob jak dát SK SH atd. a vlastně o to nepřijít. Dobrý fígl, příště až budou truhly do pronájmu tak se na akci vybodnu rovnou. Martina
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  3. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    Ahojky všichni,moc pěkná akce,ale ke splnění mi schází hrát ještě celý jeden den. Škoda,další stonek zase nebude.
     
    sebikfelt, ell1956 a kachnik10 tohle ocenili.
  4. ítío

    ítío Pisálek fóra

    Ahojky, jsem na tom stejně. Do ukončení akce mi chybí 30 lup.
     
    sebikfelt a ell1956 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 a ell1956 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dámy, existuje ještě jistá potupná možnost - dokoupit lupy za floreny. Ale jako bezdůvodný optimista (věřím, že to napadá), k tomuto aktu sahám až ve 13.45.-.-
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jdu si postěžovat.Chybí mi celý jeden den na splnění této akce:cry:
     
    sebikfelt, Trepifajksl a ell1956 tohle ocenili.
  8. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Jupí mám hotovo, jen jsem ráno neklikla na poklad a tak už nestihnu, no nic třikrát jsem je stihla:):)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  9. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Takže povrch bludiště hotový a dole hotovo téměř. Chybí mi opravdu jen odpoledne a noc na dopěstování. Vše ostatní už mám včetně lup. Dole hotovo z větší části, stonek mám a na něm chybí jen poslední dekorka Ztracen v labyrintu. Škoda. Ale jsem ráda, že jsem udělala bednu na banány, těch pořád nemám dost.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    krakoramaja, vím kde to najdu, bedýnky vyzvedávám skoro každý den, stromek jsem vyzvedla, ale netuším, co to bylo zač, protože jsem to rychle odklikla, ruce byly rychlejší než myšlenky...xD proto jsem psala, že to v té mé velké aleji nenajdu tam se to ztratí...:music: Jinak akci jsem dokončila ráno, lupy dopadaly :music:
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z bedny na stromy, mi včera vypadla rolinie xxl - neměl jsem. Z dnešní to byla akébie. Také dobrá...
     
  12. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    tak dneska ráno akce s plněna, a z bedny beden, bedna s ptáky a z ní jeden krocan
     
  13. angee93

    angee93 Rádoby autor

    tak stonek stončí už od neděle :) líbivá akce :)
     
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak z bedny beden bedna s exotickým krmivem a světe div se - jedno krmivo pro papoušky, juchůůů mají co jíst... xD
     
    Trepifajksl a DANKA722 tohle ocenili.
  15. Barbora6262

    Barbora6262 Rádoby autor

    Lupy padaly mám jich 518, ale nestihla jsem napěstovat akční rostlinu, stonek nemám.Snad příště.
     
  16. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já jsem akční taky nedopěstovala, nějak se mi do akce nechtělo, stonek jsem zvládla, nad bednou z bedny jsem mávla rukou, spíš to beru na BZ a BBZ, truhličku jsem otevřela se stromy 3x a jen základy, nic xxl, takže v podstatě zbytečně napěstované a dané podukty. Žebříky a krabice jsem raději výhodně prodala, bohužel hydranty mi na trhu zbyly, z nejlevnější se za hodinu stala asi 3. nejdražší nabídka, špatné načasování. Takže jsem neotevřela všechny truhličky a vůbec mi to není líto.
    Ty bedny se mi obecně nelíbí, ta s hvězdami si udržuje 100% s 1 hvězdou, ostatní škoda mluvit, ale v podstatě to, co má pro mě nejmenší hodnotu.
    Čím víc náhody, tím víc Adidas asi.
    Každopádně to prudce snižuje moje KFC, když bylo v odměnách něco konkrétního, akci jsem jela, i padátka koupila. S takovým vágním tajemnem už mě akce moc neberou a nejen, že nedělám všechny, ale co jde, tak i jen napůl.
     
  17. monča81

    monča81 Pilný autor

    Jestli se někomu pomůže mohu ještě 4 lupy dát, piště čas běží konce :)
     
  18. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    to týdnu dvanástek jeden den volný a opět víkend-za marod:(, takže i já nemám hotovo, Přehlídla jsem na povrchu jeden dost podstatné území-stonek, tak si v klidu pěstují akční,mám přebytek, ale ten stonek ne-e, chybí mi hodně lup a ty kupovat opravdu nebudu:(
     
  19. -monička2-

    -monička2- Zelenáč fóra

    také bych uvítala akci o pár hodin prodloužit nedostávají se mě vypadávátka ? lupy ,! :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
    sebikfelt tohle ocenil(a).
  20. sebikfelt

    sebikfelt Zelenáč fóra

    Tak bohužel :( Chybělo mi 30 lup k získání stonku :( Poslední půl roku mi vždycky utečou akce o pár kousků nebo o poslední políčka :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.