Velké tajemství labyrintu (24.8. - 29.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling - tak určitě, ale musíš začít ;)
     
    abc23 a DANKA722 tohle ocenili.
  2. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    jo aha, to mi uniklo :-D moc díky :)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  3. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Od odpoledne akce hotova, tentokrat to i slusne padalo. Jen nesmim zapominat vybirat bednicky ja skleroza.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    CalamityJane0708 - nemáš zač, hlavně že jsme to rozlouskli ;)
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Druhá bedna na bednu mi dala bednu s krásnými věcičkami a v ní 1 konvalinka. Já su tak ščasné! Jak dyby věděli, že ji zrovna šlechtím - zrovna dnes padl 6 bonus, tož ještě tři a snad budu moci prkna počítat po více kusech...
    BB, ty šťastlivče! Nemůžeš spát? To určitě dáš- však jsi určitě zelenáče nešetřil:);):p
     
  6. monča81

    monča81 Pilný autor

    Hotovo , tak jsem ráda :)
     
    Helena1313 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Huráááá, napadaly, lupičky ;) Máme hotovo a to jsme se na začátku rozhodovaly, zda začít, protože vzhledem k nabitému plánu jsme nedoufaly, že to dáme :music:
    Všem, kdo nám poslali zprávičky s tipy na bludiště, hrozně moc děkujeme ;) Jste bezvadní :inlove:
    Těm, co mají hotovo gratulka a těm kdo ještě bojují, hrozně moc držíme palce ;)
    M+m+m+m
     
  8. JahůdkováPetřička

    JahůdkováPetřička Pisálek fóra

    Ahoj do zítra uvidím ale stonek + dekorky do něho bych možná mohla stihnout.Hezký večer 25lup by mělo napadat :)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/17
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ach jo... ještě mi na dokončení chybí 50 vypadávátek, abych měla i tu poslední dekoraci :cry: Doufám, že mi to ráno dopadá... nevím, jestli se přes den dostanu k internetu. Tak jako dnes... nějaké prostoje.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mimochodem našel už někdo tu ztracenou havířskou helmu? ;)
     
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Medvánek - ta byla přece ve 4. místnosti. Tys ji tam neměla? o_O

    Jo a abych nezapomněla - ještě ráno jednu sklizeň akční a budu mít hotovo. Lup mám už nadbytek. Truhly zapomínám sklízet. A děkuji všem co mi posílali pajdátka. :inlove:
     
  12. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    To je magořinec... naprosto neslučitelné s normálním životem. Na takový kvanta rostlin aby člověk nespal a nechodil do práce, se psama, nikam, jen seděl u počítadla a co 4 hodiny sklízel a sázel. Nebo stěhovat komplet celou farmu - sice získám nějaká pole navíc, ale zase nemám hnůj, abych to trochu zrychlila. No řádek nebude ani náhodou :( Škoda
    Nicméně akce jinak špatná není, slušné i jiné dárečky
     
  13. arab146

    arab146 Rádoby autor

    Sklizena farma - a chybí 11 vypadávátek - za půl hodiny sklidím baha a bude hotovo to už v pohodě napadá po dlouhé době nebudu prosit o poslání vypadávátek a akci dám celou -všem přeji at se daří
     
    Helena1313 a krakoramaja tohle ocenili.
  14. adina72

    adina72 Pisálek fóra

    proč už nyní nejde vkládat věci do bludiště?
     
  15. zmel

    zmel Pilný autor

    Predsa len sa podarilo prejsť celé bludisko. Stonka funguje :)
    Tým, čo ešte zbierajú lupy, prajem nech sa im to sype a nech sa im podarí nazbierať potrebný počet.
    Pekný deň, farmári!
     
    Helena1313 a krakoramaja tohle ocenili.
  16. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    PROSÍM!!! PRODLUŽTE AKCI O JEDEN DEN! :-D Nestíhám dopěstovat :) Hodně mě zdržely stromy, stáje a výrobny, které byly rozběhlé a čekala jsem na ukončení. Některé výrobny jsem musela nechat na dodělání zbytků do akce, abych nenakupovala nic jen hnojivo a teď mi rostlinky nestíhají. I v mlýně jsem mlela hned na začátku, aby se mi na konci nestalo, že nedokončím jen proto, že je dlouhý čas mletí. No a je mi to k prdkám, když nesedím pořád doma a tím pádem sbírám "jen3x" za den.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  17. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    nějak se to seklo! načte se bludiště, ale nejde sestoupit do podzemí a dokončit cestu.
     
  18. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Dovolila jsem si dovolenkovat a teď nestíhám... akce byla celkem fajná, ale před finišem mi chybí vypadávátka, ještě sem zasadila, ale chybí mi jich asi 25 a znáte to ze sněženek toho tolik nenapadá... kdo může a má ještě možnost moc prosím o jednu lupu. Děkuji moc.
    Byla by škoda přijít o stonek :p

    PS: Doufám že jste si i přes ten šrumec na farmě užili prázdniny :)
     
  19. ZUZKAMAT

    ZUZKAMAT Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco připsat, použij tlačítko upravit. Děkuji Skali
    tak to se máš. Mě to nepadá jako vždy. Při sklizení půlky baharamy mi vyskočily 4 lupy, s takovým padáním bych na hru potřebovala ještě aspon 2 dny. A to jsem utratila miliony za produkty a je to stejně k ničemu, leda bych kupovala koše, kde lupy jsou. Takže je nefér, že někomu padá a někomu ne a není tak hra pro všechny stejná.

    To já doma pořád sedím a stejně to nevypadá. A to jsem nakoupila produkty za miliony a taky k ničemu, když stonek mám, ale nemám co do něj dát
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/17
  20. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Taky jsem měla to bludiště nějaké divné, když jsem šla z náměstí. Restartovala jsem hru a šla z lišty s hodinkama a už bylo správně.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.