Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vlevo: 15. 54/57, Vpravo: 76. 7144/7250, Průměr: 132,2
    Jedu hledání všech předmětů...
    Všem dobrý postřeh a hbitou ruku!
     
  2. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Nemohli by trochu povolit kohoutky u vypadávání sazí?Ikdyž na obou zbýv.plochách mám stromy,stáje,výrobny,moc to nepadá. Na baha jedu ještě akci a tam led.tříšť padá,bude mi přebývat po dokočení akce.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vlevo 43/48, vpravo 5.650/5.790. Průměr 131,39. Njn, holt jsem něco ztratila, když jsem lovila na screeny 8) Du nakrmit kočičí smečku a pokračovat ve spaní, ať v noci neusnu v práci 8)

    Beznoska: taky teď postupně bourám chlívky i stromy a nahrazuji délezrajícími plodinami. A na mýtině je stejně potřeba udělat místo, od šestnáctého ji budeme celou potřebovat na pokračování Zimní pohádky. ;)
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    za pouzitia zelenych kvapiek ,bonusu do stodoly a jacka,na sadze pouzity safran =lava strana komplet. prava strana 15 834/15 935
    mohlo to byt este lepsie keby som ,ja trubka, nesla prvych asi 10 pokusov na hladanie 10tich predmetov :mad:,potom som zistila ze 90 sekundovka je lepsie a tam to ide za 135 xD
    takze priatelia nech vam to tiez ide tak pekne od ruky :);)
    no a jasne -tiez pomaly stahujem obr stromy z rubaniska na divu luku,je to nezvyk,lebo tam su stale a nestahovali sa,tak snad to teraz vydrzia tu chvilku kym bude akcia na rubanisku xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak teď koukám, že přibude plocha pláž a ta mi šla nejhůř + ještě ta s těmi artefakty... ouu, budou chybět bodíky.... :(
     
    evainfo, radyn.m a matlafous123 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Leva strana komplet, na prave jsem nekde v pulce, protoze me minihra neskutecne irituje tim, jak kliknu na predmet, hledam dalsi a pak zjistim, ze prvni se neodklikl a dohledavat to zpetne je uz za body dolu, takze s prumerem padam, padam a padam... Veskera snaha pri pestovani a loveni padatek je pak uplne marna a zacina me to ale faaakt nebavit resp. spis stvat.
    EDIT: O tom si muzu nechat zdat.... sikula! ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, pospíchej pomalu, se říká. Když víš, kde předměty jsou, ta minuta a půl je víc než dost, podívej:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Jj, ja vim, se mnou je to tezky... jednak me hry obecne vubec nebavi (zni to jako paradox, kdyz uz 5 let hraju farmu, ale to je presne ta vyjimka potvrzujici pravidlo), takze kdyz neco delam proto, ze musim, tak to stoji za pendrek :D
    A druhak nejspis budu mit ten syndrom "chuze po lavce nad zemi" aneb kdyz je 50 cm siroke prkno na zemi, po kterem mas prejit, tak pohoda, ale jak ti ho nekdo zvedne do 50 m nad zem, tak jsi v haji (vysky mi nevadi), ale tohle asi budu mit s casem - kdyz mi nebudou odtikavat hodiny, tak to stihnu driv, nez v limitu, ale jak mi das budik k uchu, tak je vymalovano :oops:;)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, já si časomíry nevšímám, v hudebce jsem se v mládí naučila ignorovat i metronom od paní učitelky, postavený na křídle, strašně nepříjemný zvuk xD Odříkávám si nahlas napsané předměty, klikám na ty, co jsou si blízko a ono to zatím vychází ;)

    EDIT: ještě že jsou u mého hraní jen členové a členky kočičího klanu, ti to nevykecají, jinak bych dostala papíry na hlavu 8)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
  10. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Teda, gratulace všem, nevím jak to pěstujete, že už jste tak daleko. U mne odehráno 32 her, dalších jedenáct čeká ve mlýně, óóó. S mrkvojablečnou a bobkama na jedné louce mi to nějak neodsejpá xD:cry: Polejvat to permanentně zelenou a vrtulema nene, to by byla přímo ekologická katastrofa xD bo minihru jedu "hledání 10ti předmětů", na 90 vteřin mám mooooc velkou sklerózu, tudíž v průměru za 89 bodů, takže pravá strana celá by byla za cca 303 her. Vstávat kvůli tomu v noci nemíním ...
    Ps: Lamy na ostatních loukách dávají dostatek sazí i lup, takže padátek přebytek. Už jim ani neházím květináč do slotu.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hraju si hezky po 70, mám otevřené nápovědy od Y-n-O a překlikávám, jinak bych každou hru hrála minimálně 5 minut a to by mě nebavilo:p;)
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,když vám v momentě zamrzne PC:(
     
    maribeja, raddre a evainfo tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: tak si otevři ještě další okno s nápovědou od veselého kopýtka na ložnici, třeba ti bodíků přibude. Nový obrázek už dohromady nedám, ale tam jsou jen nové předměty, to stačí, zbytek těch původních najdeš tady.
     
    dasa1143 a radyn.m tohle ocenili.
  14. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, která mini hra vám jde nejlíp? Já jsem zkysla u hledání rozdílů, ale tak si říkám, že bych zkusila jinou xD

    Y_n_O jenže já mám rychlejší ruce než mozek, tak nevím jestli to klapne, ale jdu to zkusit, bude švanda xD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jamibe1: jedu furt na 90 vteřin, zatím stíhám klikat i pamatovat. A 135 bodů místo těch ostatních za hledání deseti nebo rozdílů (to jsem vlastně nikdy nezkusila), se vyplatí. Ale občas to není o rychlosti tvé myšky, ale o rychlosti připojení, tak to naštve o bod, dva. Zkus, uvidíš. ;)

    EDIT: jamibe1, takytak s tím něco rychleji, akorát u mne je to s mluvením, psaní a klikání ukočíruju...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Huráááá, stonek je doma :). Teď už to bude horší, málo sazí. Kdyby padaly alespoň z poloviny jako právě u nás sníh ;)


    A levá strana hotová ......
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezkou zimní honičku všem :) jsem včera nějaké bonusy z kola získala, k tomu booster a dnes opět pomohlo kolo, na saze jsem si už vyzkoušela vyšlechtěnou pohanku, no chtělo toho víc, protože už došly :p ale na noc půjde dlouhodobka a asi i přes pracovní sobotu. Stejně jako minule hraji rozdíly, které mi jdou nejlíp a pravidelně zapomínám na myší díru a kosmetický štěteček xD
    Lupy spotřebuji max 2 - 3, protože klikám po všem, co vidím :D hra mě baví.



    [​IMG]
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evičko-opičko, lupy? Co to je? ;) A na co, a k čemu a proč? Já jich mám sice 117, ale eště jsem je nepoužila.
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nezlob, lupy to jistí:)nebo ne.-u mě určitě ne 70 je jistota-:p
     
    Pitrýsek47, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143, já je fakt nepotřebuju, poslala bych ti je všechny, kdyby to šlo :inlove:
     
    matlafous123, dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.