Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ano,na fórum se dostat je trochu problém,včera to nešlo takže příprava také nic moc.No RT na nás valí akci za akcí a pak jsou drobné problémy. Vzhledem k tomu že se blíží Štědrý den tak nám mohli obr.strom šoupnout do kalendáře.Třeba bude (to jsem ale optimista,co?):)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem si zahrála 5 darovaných her a můžu čekat na další akci :p
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zahrála jsem si 5 her, jsou tam novinky, tak na mladší tréning, šetřím a pěstuji na zítřejší pokusy na novou místnost ....
    Hlavní farma o 4 odměny méně... což je o, blbý, když se chci pokusit získat OBRstromky....
     
    kiki2305 a zahradnice4 tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Z ceho padaji Lupy (no s velkym L), protoze z cca 20 chlivku (lamy, pletarska, cincila, zebriky,...) nic, ani jedna... neni to nastaveny jen na hlavni farmu?
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    172 hortenzie, 175 chryzantema, 166 rakosi = 513 sazi do zacatku (nejake rezervy byly - nechtelo se mi bourat stromy a obrstromy). Hlavni louka lehla poprve ve sve historii komplet popelem (nezustaly ani stromy po obvodu), KS stavkuje a vyhazuje same chatrce, takze s vetsim tocenim cekam, jestli nebude treba nejaky ten plus bonus v kalendari.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11
    Padaj velmi špatně.Nyní na divošce ze 44 lanýžů pouze 26 lup !!
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    matlafous123ku: xDxDxD

    Z kozlíku - celá hlavní a divoká, na mýtině 64 výroben a stájí + arboreta a zbytek kozlík + 11 JC + řádky: 592 sazí a 31 lup.
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tassadar - to by byl ale dobrý fór.
    :D
    Lidičky, kdyby se daly obří stromy posílat, všechny bych vám je rozdal.
    Vůbec je na plochu nedávám. S hnojivy si zatím vystačím i bez nich.
    A na mé mýtině si klidně mohou skotačit víly, mají tam místa dost.
    :)
     
  9. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    To se tady s těmi lupami chlubíte nebo pláčete?Co mám říkat já když mi jich vypadlo sedm!!!
    Tassadar11 mělo by to padat na celé farmě
     
    evainfo, matlafous123 a zahradnice4 tohle ocenili.
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tuto akci taky vynechávám, to hledání mi moc nejde nehledě na to, že normální cestou bez vychytávek to napěstovat snad ani nejde, abych se s tím párala týden a dostala se možná do půlky, tak to ani náhodou, obr stromy nějaké mám od 100- 200 LVL jsem je na ploše ani neměla, až teď asi 3 měsíce jsem si dala na plochu 6 na sh a tak mě to stačí.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zahrál jsem si darované pokusy, hmmm s tím sněhem to moc vychytané není, spíš matoucí. Nejlepší orientace je v kuchyni, na dvoře najít hokejku byl pěkný hokej. Je přidáno plno nových předmětů. Jedině mít pro začátek dost lup. Pak si snad zvykneme, ale moc mě to nebaví, hlavně pěstování ,-)).
    Honit se fakt nebudu, stromy mám.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak nám v tom udělali vánoční koktejl...
    ...mám "natrénováno" z minulých akcí - a ejhle ve starých místnostech jsou nové předměty (ale fuj!)
    Pěkně se mi to plete.
    Navíc předtím v rámci tréninku šlo ukončit nějak předčasně místnost a dále "trénovat" - už si nevzpomínám jak. Jde to ještě?

    A už vůbec nechci komentovat fakt, že jsem si akce vůbec nevšiml... (prostě začnu později).

    Ale ono to nějak půjde, ne že ne!
    Všem přeji hodně padátek, bonusů a dobrou orientaci a paměť!
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kdyby mě sousedka nepožádala o odpolední akční dárky, ráno bych sklidila a protože hraji pro zábavu ,nějak je mi jedno že máme napětovat kvanta akčního na jedné ploše ,co bude to bude.Kupovat vše pro urychlení tedy nebudu,prostě vánoční ,,příspěvky '' nepodporuji.Stačí občasné nákupy FL , kombajnu a tajemna....
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    na to, že jsem jela bez přípravy, mám 26 lup a 150 sazí, to zas není tak špatné, lupy nepoužívám,protože než najdu to kde mi to ukazuje už to mám sebrané a většinou mi uteče i bonus,jdu zkusit samotnou hru
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ta zimní honička vážně začíná :) akci jsem zjistila až teď, na farmě dozrává sice pohanka, ale bonusová lišta je plná bonusů a ty nezruším, na poli jsou dárkové dekorky, které taky nezruším - no co mě jiného zbývá,než pustit se do toho a čekat, jak to dopadne xD
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  17. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Tuto akci mám ráda - určitě budu plnit ...ovšem nakolik nevím, předvánoční období většinou na farmě příliš nehospodařím, letos přibylo další mládě tak je to ještě náročnější :) No dojdu kam dojdu a co se týče hledaček - to plně přenechávám 7-mi letému synovi - zdaleka totiž nejsem tak bystrá jako on :)
     
    danielka0000, romanafa a evik.chemik tohle ocenili.
  18. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Za mě super akce, aspoň trošku potrápíme šedé buňky, já odbíhám od pečení kokosek, zatím jsem kupodivu nic nespálila :). A odměny jsou taky pěkné.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak ...většinou čtu ofi až následující dny a díky včerejším zmatkům jsem taky sklízela fialky. Ale, dovolím si potvrdit, že výjimka potvrzuje pravidlo. Když se přidá nový předmět na kolo,tak přestanou padat bonusy. Ze stovky lístků jediná chatrč, ale tohle stálo za to vypustit Jacky a sáhnout do zásoby bonusů:

    [​IMG] [​IMG] a bonus do diamantu [​IMG] kolik těch kytek vlastně chtějí ? :)
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahojda Userové...
    Zdravím z práce všeho druhu.
    Tak tedy výzva pro sousedy, neposílejte prosím akční.
    Neb akci nedělám, bo tato akce připomíná vysavač!
    Nejsem zase ta chudý abych svůj čas prodával tak levně.
    A nejsem žádný hrdina abych musel někam pospíchat.
    A taky simulant, abych předstíral nadšení!
    Apropo ten o tom simulantovi znáte?

    Sestra: "Doktore, ten simulant z dvojky právě zemřel."
    Doktor: "No tak to už vážně přehnal!"
    :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.