Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Ahoj všichni stejně postižení,
    hraju jako blázen, sázím sklízím, levý sloupeček odměn hotový komplet.. Ani jsem nedoufal že se dohrabu až k Florenům.. Hraju Najdi 10 rozdílů, podle obrázku a velikosti ukrytých věciček dostávám 85 až 105 bodů.. V pravém sloupečku jsem se dohrabal k 91.odměně, ještě stihnu jednu sklizeň, takže o Obrstromech si nechám jen zdát.. Musel bych koupit cca 4 Obrovské koše detektiva po 215Kč s celkem 80 detektivními nástroji, abych se s mojí úspěšností dohrabal k Ultra obr stromu a Florenům za ním.. Tůůdle.. ;):pxD Občas koupím kombajn, ale nejsem blázen, utratit 860 Kč kvůli BZ, BBZ, SH, ZBanánům a Hvězdičkám v odměnách.. Gratuluji všem co se dostali na konec pravého sloupku odměn (jak to děláte? :eek:) a jedu pro holčičku moji do školy.. Hlavě klid, a krásné Vánoce všem!!! ;)8) J.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    JarousDc007, kdybys hrál hru 90 sekund, tam je za plný počet dohledaných věcí 135 bodů. Naučit se rozložení předmětů není tak složité. Měl bys víc. Možná všechno, kdybys měl štěstí na kole na bonusy při pěstování nebo naspořené SH a Zuziny vrtulky; hodně hráčů dohrálo komplet a zadarmo, jen za práci a čas ;) Tak to zkus příště u dalšího detektivního pátrání :)

    Také pěkné Vánoce, s malou si to určitě užijete.
     
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Odehraná poslední hra a musím dát za pravdu drahé matlafousové.90 vteřin nebylo tak hrozné si zapamatovat.Ale hlavně mě to bavilo daleko víc.No ponaučení pro příště.Obrstromky nejsou,ale to nevadí,protože odměny jsou fakt super.:D
     
  4. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Taká škodaaa, mám hromadu pudreniek ale sadzí nie, a nestihnem zužitkovať čo som toľko pestovala a minula aj SH :cry:
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Levou půlku mám celou, napravo jsem skončila těsně před 125 odměnou. Nějak jsem nesledovala čas, odskočila jsem si na WC a po návratu koukám, že hra už není. Zbylo mi ještě na 7 miniher. Na ty podmínky, ve kterých jsem hrála mohu být spokojená. Odehráno 168 miniher s průměrem 133,2, odměny byly tentokrát velmi slušné. Ruka vydržela, jen hlava už ke konci pletla všechny scény dohromady.
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Děkuji Vám všem - pezt,marie1876,Apachie1,zahradnice4,evainfo,Y_n_O,michnaj,duna.duna,Marcellus.Gerard,matlafous123,.hAnko,dasa1143,onda1236,a další které jsem nevypsal a poslali mě saze.Děkuji taky všem mým aktivním sousedům.

    Nakonec to bylo o prsa korejské závodnice,musel jsem jich asi 100 koupit za Floreny ale vyplatilo se...​

    [​IMG]

    ...takže...

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8)8) (5/5 - super odměny ale velká dřina)​

    ...už hodně dlouho jsem se takhle nenadřel.Já vůbec na farmě nic zásadního nebourám,měl jsem spočítáno,že počet políček na pěstování mě stačí a zvládal jsem všechny akce dva dny před koncem.Teď je vidět,že RT přitvrdilo,nebo to bylo tím že jsem měl nějaké prostoje?
    Každopádně ještě jednou děkuji,je vidět,že ta naše komunita ještě funguje a Všem vám přeji veselé Vánoce,bohatého Ježíška a ať se nám na farmách daří.
    ;)
    satelit
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, ranní hledání bylo teda něco. Měl sem na vše asi 5 minut, protože jsem zaspal xD, ale dal jsem to.
    Doufám, že jste se všichni dostali ke svým odměnám. Akce jak už jsem psal hodně náročná, ale stála za to.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
  8. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Akci hodnotím na 1*. Splněny oba sloupce a 5 her navrch pro zábavu. Nejoblíbenější minihra, naprosto luxusní odměny, kdy já měla naposled tolik florenů.
    Investovala jsem čas, nějaké party lístky (cca 60 -šetřím si je na takové akce, které mi za to stojí) a nějaké SH na pokrácení dlouhodobek, jelikož nemám kaštánek ani JC (něco se vrátilo v odměnách, tak asi o 900 ks jsem lehčí).
    Hrála jsem jen najdi vše, protože u toho se nejsnáz naučím, co kde je. Prakticky pokaždé u nového obrázku: 1. pokus 20-25 předmětů, 2. kolem 40 a 3. a všechny další za 135. Pak už jsem jen hrála sama se sebou, kolik na konci zbyde sekund - většinou 15-20, rekord 24. Nejlíp mi šla kuchyně a pekárna a nejhůř dvůr u stodoly a tropický ostrov, malé tenké předměty, které se špatně klikaly.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/19
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nepoučila jsem se,90sec jsem začla hrát až včera a klepu si na čelo ,proč jsem to nezačla hned.Chybělo 8 odměn na pravé straně .Nevadí ,snad do příště nezapomenu že mám začít hnedxDHorší to bylo se sazemi, pokrácený šafrán přes den, na noc plamének,po 5 JC na ploše a saze moooc chyběly.Jinak super akcexD
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jsem z toho jelen, mně 90 nešlo, vím kde jsou předměty, ale pořád málo bodů, buď se časomíra posunovala rychle nebo předměty vyskakovaly pomalu. Tak teď jsem si to zdůvodnil ,-))
    Na 10 předmětů jsem měl plný počet bodů nebo 95.
    Sazí mám nadbytek.

    Edit: marianko tak to bych natáhl všechny čtyři tlapky a bylo by po mě ,-)) hledal jsem po každé sklizni.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/19
    modro.ocko22, danielka0000 a Peto121 tohle ocenili.
  11. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ja som si nechal hľadanie všetko naraz a dával som 90 sekúnd v priemere za 130 bodov. trvalo mi to dobrých 6 hodín ( to už nikdy viac, sedel som pri tom do rána do piatej). Na posledný strom mi chýbali asi 5 pokusov - došli sadze. Tak možno mi vrtuľkový strom padne z nejakej bedni.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.