Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, zítra po ránu bude dosklízeno a dohráno. Chybí mi 15 miniher. Když vezmu že jsem měl skoro dvoudenní výpadek, tak už sem tomu příliš moc šanci nedával. Cíl byl pro mě SHstrom. Ale naštěstí se mi podařilo párkrát vytočit 100% do stodoly (celkem za celou akci padlo asi 250 lístků) a najednou šance na to že to dodělám celé byla reálnější. Dělal jsem rozdílovou minihru. Pro mě asi bodově nejvýnosnější.
    Co se týká odměn jedny z nejlepších. Jen bylo potřeba sáhnout trochu více k urychlovacím metodám. Jednoho Jacka jsem chudáka seškrtal až na zbývající 3 náplně. :cry:


    Hezkou hru ...
     
  2. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Tentokrát jsem vytřískal za poslední týden mnoho věcí a novinek. Všechno na párty kole, kde byla přidaná nová chatrč. Měl jsem přes 600 pokusů, vytočil jsem jich cca 400 pokusů a zhruba po 15 chatrčích a skluzavek od každé, což se dlouho nepovedlo, abych měl každou 4 až 5 výherní. A když nebyli výherní, padli aspoň ty 100% do stodoly a to byla ta motivace jít do této akce. Už bych byl možná hotový před dvěma dny, ale byl jsem dva dny úplně pryč. Akce suprová, z těch tajemných chlívů napadla mnoha novinek, od úhoře, ploskozubce, mantu atd. takže zase mám co dát do zvěřince. A Super stromy se budou hodit, zejména s SH, těch už mám dohromady 27. :-D
     
  3. vladca

    vladca Stará škola

    mám hotovo ... všetko je už doma :p, hodnotím veľmi pozitívne,
    keď ešte padne nejaká novinka z tajomných chlievov/stromov bude tu úplne super.

    kto ešte finišuje držím palce, a ja idem spať (som uklikaný na blato) ...

    PS: zajtra oslavujem lvl 200 chýba mi 1mil BS, to dám, prvým zberom záhrady hneď ráno ... :D
     
    Naposledy upraveno: 17/12/19
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 2 minihry ... chybí mi 37 ks sazí... naženu chlapa vymést komín a trubky ke kotli... a budou hned :)
     
  5. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak jsem vůbec nedoufala,že se mi podaří dojít až k získání SH obrstromu,mám velikou radost a hodně pomohlo vytočení hned po sobě dvakrát 100% do stodoly,ještě budu zvolna dodělávat,ale já měla cíl můj zelený stromeček a víc se honit nebudu.Akce parádní,odměny super.
     
  6. vladca

    vladca Stará škola

    už som sa po tej naháňačke prebral ... ešte som si dal jednu pekáreň za 135b (aby som nevyšiel z cviku),
    moje zátišie mamutích stromov (takto pokope dlho asi nebude ;)), škoda že neboli XXL alebo aspoň XL v odmenách :p:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No moc jsem toho nestihl ale aspon body do sezony.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, bravo tak je napsáno na levé straně ,-)) od získání stonku šly minihry nějak samospádem bez bonusů ,-). Vpravo je ještě plno kolonek ke splnění, ale to nebyl můj cíl.
    Pěkná akce, dobré odměny a ani jsem se neuštval ,-). Z tajemnic nic co by stálo za zmínku.
     
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    Dobré ranko, taktéž hotovo, akce byla co se odměn týče suprová, ale vymetla jsem SH a ZSH, dokonce i rama mince, jen mně mrzí, že pro hráče bez kapky štěstí na kole, byla pravá strana miniher nedohratelná
    [​IMG]
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem nakonec včera dopadla jak sedláci u Chlumce. Po zapnutí notebook hlásil "Nevypínejte, stahuji aktualizace!" Jenže si toho stáhnul asi nějak moc, protože aktualizoval přes 2,5 hodiny. Takže jsem včera stihla odehrát jen 26 miniher. Teď jdu na ten zbytek. Snad to dám.
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak úspěšně dokončeno, ale bez pomoci pár košů bych to nedala :oops:. Odměny super, ale teď by to chtělo nějakou oddychovku :p
     
  12. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak mám taky splněno, ale bylo to peklo. Že jsou v odměnách obrstromy jsem si všimla až třetí den akce. Takže jsem poprvé jela při akci asi 10 sklizní se superhnojivem i zuzivem. Kolo štěstí nepomohlo ani +1 do stodoly. Hraji pouze najdi 60 předmětů, jinak bych pravou stranu neudělala. Dostala jsem se na průměr 133,9 za hru. Stačilo mi tedy 206 her, ale seděla jsem u toho dohromady několik hodin.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem vůbec ráda za to, že mám pravou stranu hotovou a na levé jsem se dostala alespoň k výrobě černých pásků(ty jsem neměla), navíc už nemám, neb jak jsem tady psala, jsem trochu ve všem pomalejší, při hledání čehokoli, průměr na body jen 85, tak to stálo hodně SH a vrtulí, i tak nelituji, ty výrobničky za to stály.
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,moc jsem ty obr stromky chtěla a mám je:music:odměny super,náročnost pro mě hodně vysoká,už bych do takové nikdy nešla!
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Levá, pravá, seno, sláma všechno jedno jest, ale hlavně, že vládne jakási spokojenost a je několik možností, se ke kýženému dostat ,-)
    Odehraji 4 hry a dostanu ještě banány, jak jinak, těch není nikdy dost ,-))).
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem ulovila ještě 17 florenů na příčce 111, ještě bych chtěla ty BZ, co jsou za nimi. Pak už to kašlu, stejně by mi asi nevyšla kytka a další už pěstovat nebudu.
     
  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Z obr stromů bude jen ten první - no, o ten jsem zrovna nestála.
    Rostlina by byla, nepadají saze :(
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak poslední stromek získán, zbylo 5 sazí, 3 nástroje a 546 kytek.
     
  19. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Levá strana hotová už dávno, napravo 115, víc jsem nestihla, ale s odměnami jsem spokojená a hledačky mne vždycky bavily, takže si to klidně za čas ráda dám zase. :)
     
  20. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Do prvního obrstromu mi chybí 3 pokusy, nemám akční. To mám pro podruhé do takové našponované akce se nepouštět :(,problém je sklízet na čas, ale farma mě neuživí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.