Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám stonek. Mise splněna:p;)Gratuluji všem, kdo to dotáhli do konce.8)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Farma v puvodnim stavu, 3 nove obrstromky se snazi na divosce a ted tedy pro RT: hodnoceni akce (jako ve skole): 1*
    +
    bezkonkurencne luxusni odmeny v podobe: 1) dosud nedosazitelneho prvku pro mladsi hrace (ne, ze bych se mezi ne mohla pocitat, ale zacala jsem hrat az v dobe, kdy uz byly obrstromky nedostupne a mela jsem dosud tudiz jen 3 tezce vydrene z ukolu v druzstvu a 2 (SH, Zuzi) z TS za postup v lvl, 2) mnozstvi florenu (ke 190 z teto akce pridam pri pristi sleve par naskudlenych a poridim na farmu druhy zverinec zadarmo), ramaminci, BZ a ostatnich nezanedbatelnych odmen (vic netreba rozebirat, vsichni vidime o co se hraje), cemuz odpovidala samozrejme i narocnost akce, kterou tudiz nemuzu zaradit mezi negativa
    + kdo nehonil lupy a spolehal sam na sebe, mel 2 plochy pro volne farmareni a dostatecny prisun padatek, ktera nebrzdila postup
    - vysoky pocet miniher pro kompletni splneni beru jako minus, ac chapu, ze nekoho minihra bavi,... jenze ceho je moc, toho je prilis a opravdu bych priste uvitala jine reseni, nez proklikat se k mdlobam
    Byla to fuska, zbytecne jsem prepestovala a s chuti si ted hodim na pole neco hooodne dlouheho, ale stala za to! Diky RT! :inlove:

    Pro ty, kteri maji stale nutkani tvrdit, ze akce se neda bez nakupu udelat: nenakupuji nic, krom pomocniku. Vse co jsem pouzila (odhadem 1500 SH a vrtulek, +bonus na akcni ziskane z jinych akci, cca 100 PL a 50 obycejnych) mam nahrano (nikoliv nakoupeno). Jedine co jsem musela dodat nad ramec byla snaha se naucit obrazky na 90 sekundovou minihru, abych nemusela pestovat uplne do zblbnuti na rozdily za mensi pocet bodu - jeste jednou diky Y_n_O!
     
    Naposledy upraveno: 17/12/19
  3. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Taky se mi podařilo přepěstovat: [​IMG]
    Ale to neva,jsem opravdu mooooc spokojená!
    Hezkej dárek od RT pod stromeček!!!
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Po čase (včera) jsem využil během dalšího rozpěstování nové akční květiny vytuněného karafiátu (okamžitá sklizeň), abych měl aspoň trochu padátek navíc (i tak jsem musel počkat na dnešní dopoledne).
    Ještě včera jsem si dal opravdu záležet a postupně vytáhl průměrný zisk z jednoho devadesátisekundového hledání na neuvěřitelných 134,05 bodů (!). Večer jsem ale mírně zvolnil (věděl jsem, že už mám dost kytek a holt to budu mít hotové až druhý den), takže jsem dělal i pokusy za nějakých 130 bodů...
    Moc děkuji RT za přísun dalších 3 obrovských stromů (budu muset zjistit, kolik jich vlastně teď mám, nakolik mi přibyly i nějaké z expertních úkolů a vlivem neustálého pěstování akčních a hojného přísunu SH, ZH a UH z beden jsem je teď nějaký čas měl v liště - chtělo by to nějaké arboretum určené pro obrovské stromy - plno hráčů by to asi ocenilo).
    Všem přeji, aby se jim podařilo dostat co nejdále vlevo i vpravo!
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,tak včera se malinko zadařilo a něco jsem si vytočila na KŠ a můj výsledek je zde
    jedu na pohopolích,zatím mám všeho dostatek,od začátku dělám rozdíly na ostatní nejsem dost rychlá,myška stávkuje,musím i 3x kliknout na určitou věc a sekundy utíkají,proto nejsem hotova a musím pěstovat nad limit akční.
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Všem moc děkuji za obrázky. V noci dvanáctihodinová inventura, pak cca pět hodin spánku. Před chvílí jsem se probudila, dám se trochu do pucu a jdu na to. Jen musím na hotelu najít pohodlný koutek, na mini pokojích (mimochodem sprcha a WC je součástí ložnice) nemáme stůl. Čeká na mě 130 miniher a večeře, pekárna a stodola, potom popř. farma. Všechny obrázky tu jsou, tak to snad po zácviku bude za 135. Ručičky už se těší :p.
     
  7. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    ktorý inteligent pomenoval soľničku ako bodkovaný motýlik o_Oo_Oo_Oo_Oo_O:eek::eek::eek::eek::eek: ??????????
    kto to má potom nájsť?????
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pteranodon: kde? U nás nic takového nevidím. To je u večeře? Njn, překladatelé jsou divní...
    ašada01: abys po tom náporu ještě trefila domů, jak psala Hraběnka, měla z mozku z omalovánek kostku ;)

    Já už jen lovím, co dům dá, dvůr je fajn, tam se dobře kliká. Ale to až večer, teď dopěstovávám na saze...
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pteranodon - on tam původně bodkovaný motýlik byl. Aby tam nebyli dva motýlci (jeden má už na krku humr), tak pozměnili grafiku, ale už nestihli opravit název na solničku. Takže solnička je na SK bodkovaný motýlik, bohužel. Chybička se občas vloudí :) Ještě, že máme lupy a můžeme si to najít ;)
     
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Pěkný den,jedna strana hotová,ale to hledání :sleepy:.Zkouším těch devadesát vteřin,ale katastrofa.Nejvíc bodíků sem měla 80 :cry:.Sem totální nemehlo.Ještě že mi jdou jiné věci.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danielka0000 Nastuduj obrazky, co holky hodily do vedlejsiho vlakna a dej tomu chvili pri treninku. Ja jela teda bez nastudovani (obrazky jeste nebyly) a prvnich par pokusu jsem mela za 42, pak kolem 60, 80, ale postupne jsem se v 10ti pokusech propracovala ke 135. Chce to fakt vydrzet a hned to nezamitnout s tim, ze to nejde ;)
     
  12. vladca

    vladca Stará škola

    [​IMG]

    tak a prvy strom je doma ... ešte mám pár hier, nechám si na večer ;)
     
  13. Plea

    Plea Pilný autor

    Ačkoliv jsem to chtěla zabalit u druhého stromečku, tak bonus z kola štěstí mi to vymluvil :p Zatím odehraných 203 her, trošku se mi zkazil průměr, když se mi hra sekala, ale zase jsem to vylepšila na slušných 134,72 8)
    Co se týče odměn, tak zcela jistě více takových akcííííí, pochvala RT!!!!!!!! :inlove: Ač brzy to zase pokazí, jak je známe xD
    Všem ještě pevné nervy, protože když zavřu oči, tak vidím ty předměty všude xD
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ještě cca 12 miniher a poslední stromek bude doma.... Ještě okolo 22 sklidím a odehraji...
    Dnes jsem přes den sklidila jen jednou, takže skóre nic moc, podruhé před chvílí.... potřetí okolo té 22 hod... jedna sklizeň tak chybí.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po prvních hrách jsem si myslel,že to nejde dokonce zvládnout,ale pak jsem přešel na 90 sekundovou hru a časem to šlo na plnej počet bodů. Po zapracování mě běžně ještě zůstávalo kolem 10 vteřin k dobru! Na druhou stranu spotřeba placenejch prvků teda byla značná. Běžným pěstováním nemá začátečník šanci dostat se až nakonec!:eek:
    http://prntscr.com/qc6rg5
     
  16. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    No potěš koště,jsem úplně vyšťavená,uklikaná,dezorientovaná...Matlo měla si pravdu,nenechávat minihru nakonec a na jeden zátah.
    Než jsem se rozkoukala u prvního kolečka,měla jsem kuchyni,stodolu a dvůr...tam byl největší binec,asi nečekají,že má přijít Ježíšek,měla jsem to za 85 bodů.Pak jsem dostudovala to co mi nešlo uklidit a rázem jsem jela na plný céres 135 bodíků,ovšem za pomoci puboše,kterého jsem musela uplatit těžkou valutou,ale jak my jsme se u toho nařechtali.On mi předčítal a já splašeně klikala xD,ovšem co vznikly za slovní spojení,třeba koňská stuha byla než se vykoktal kokokonina, ufo,růže,svačinový box zkrátil na ufírůž v boxu xDapod. Takže stonek mám a dál nejedu,stromů mám plnou zahradu,hnoje plnou čovku a ponožek plnou skříň.Naliju si víno,dám nohy nahoru a jdu číst fórum,abych se zasmála.
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prubezne utrpeni nakonecn bylo dnes odmeneno stonkem, ted uz jsem si sel i pro nahradni dekorky - teda komplet leva cast... v ty pravy je to jen na vyuziti casu k pestovani, limit dela moje slepota a nedostatek lup - i kdyz to take kvuli druhe akci na mytine tam nemam moc zvirat...
    Takze dobry, splneno co chci a par veci navic, jen teda pracnejsi je to odehrat nez napestovat...
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A mám je!!! :D:D:D Teda jen ty první 2, ale na to, že jsem počítala jen se stonkem, je to úspěch :music:
    Jsem tedy na nejlepší cestě budit se v noci s výkřikem "Borstyho zlatý zub" nebo "piňata". Těch posledních her jsem odehrála v jednom zátahu 39 (co to je proti jiným borcům, že?) a mám toho po krk.
    To je ale jediné mínus téhle akce - odměny byly opravdu ježíškovské, minihra zábavná (tedy, zhruba první stovka ;)), času přiměřeně. Vyzdvihuji zejména možnost získat obr-stromky (já přišla později, takže možnost zisku z vláčku už mne minula) a nevšední přísun florenů.
    Až se trochu děsím toho, co nás čeká v budoucnu, to nemůže být jen tak :p
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pepinova Ja to psala jako varovani proto, aby jste to nedelali! Ne proto, aby jste to udelali a pak potvrdili, ze mam pravdu xD
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ..... hezký zimní večer všem :) jsem teď odehrála poslední pět her a taky hotová druhá strana, jen jsem to nějak přestala počítat a na farmě ještě dozrává koliandra a co teď s ní xD zkusila jsem těch 90 sekund, ale nic moc a musela bych si znovu osvěžit názvy věcí, jak píšete, ale většinou jsem pryč a na mobilu si to neumím představit :p rozdíly byly pohodlnější. Musím se přidat, že odměny jsou vážně bohaté a nezvyklé oproti jiných akciček, takže supr ;). Spotřeba SH asi 4000 a už hledám místo dalším stromkům, je ho fakt málo :p


    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.