Velká hostina (31.5.2023 - 6.6.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    jan.svatek - děkuji moc za Tvůj příspěvek, musela jsem si to přečíst víckrát a už to vidím, že na otevření plodiny A dostanu lžíci, pak napěstovat po talíř, kde je lžíce (a to jsem si myslela, že je to až v poslední úkole, teď už to vidím, že je to na třetí dodávce) otevřít si plodinu B, abych mohla pomalu mlít semínko na zasazení a mezitím už pěstuji ze semínek se sklizně plodinu A, takto vlastně splním pak i plodinu C.
    Edit: tak je to v posledním talíri, abych se dostala k lžíci a odemkla plodinu B. Jen jsem neporozuměla tomu, že 5 lahví si někdo rozdělil na 2, 2 a 1, já použila všech 5 na umletí prvních 5 semínek...
    Děkuji moc za postřehy a rady. ...Padátka už budu mít...děkuji moc. Všem, co mají hotovo, gratuluji a těm, co finišují nebo začínají, ať se zadaří. Stonek stojí za to...
    Já se pustila do akce až včera večer, náročné období, tak nějak nebyl čas ani nálada na Farmu, teď si to vynahradím...
     
    Naposledy upraveno: 3/6/23
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také mám obě farmy hotové. Je opravdu příjemné číst jak jsou farmáři, konečně, s akcí spokojení.

    Přeji všem krásný a pohodový víkend.
     
  3. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Zdravím, pěknou sobotu. Hostina zvládnutá, i bez SH (i když ho mám přes 10 tis., ale kdoví třeba se za 5 nebo 10 let bude hodit) a bez PL. Akce musela být lehká i pro "prvňáčka".
     
  4. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Kde získám dekorky do stonku? Všechna políčka doplněna a dekorky nemám.
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    BlankaKoreck urcite tam nemas odkliknute 3 policka kde sa dodavaju mlieka :)
    Ja som mala hotovo vcera vecer a bosorka dnes rano,lebo som zaspala xD Bedna sa mi hodi,kedze florenak ku mne este stale nenasiel cestu :cry: Z prvej mi vypadlo 6 Fl. a bosorke 3 ale to jej staci dalsie 3 mala s Florenakov :) Akcia na pohodu len Ks zase strajkovalo no aj tak som to zmakla v predstihu,uz iba zobkam :music:
     
  6. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Už mám také hotovo, akcička na pohodu:)
    Jen mě mrzí, že jsem si nevšimla, že je výprodej Johna Citróna:oops:
    Ale získala jsem ho teď v akci obchodování a darování, moc děkuji Macinka1234 :)
     
  7. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Mám doplněná i políčka s dodávkama mléka
     
    modro.ocko22, davidson00 a [Rosomák] tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    BlankaKorecka - ahoj, zkus zavřít komplet hru a pak se naloguj znovu. Pokud ani poté dekorky nenajdeš, obrať se na herní podporu a požádej je o prověření.
    Hezký večer
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Přidávám se k těm, kteří tuto akci chválí. Myslím, že je na skvělé úrovní první královny. Moc děkuji. Akci mám dokončenou a těším se na floreny. Přeji všem, aby akci dokončili a získali suprový řádek.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, také jsem doklikala. Snad nám řádek dodatečně neupraví, aby k času aktivace dodali nějaké další číslo 8)
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    od včera odpoledne vše dodáno... jen zapomínám na odklikávání těch 3 bonusů 8)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak i já poslušně hlásím, že mám hotovo. Za řádek jsem moc ráda. Akci velmi chválím, byť se mi to nezdá. Ale radost si kazit černými myšlenkami nebudu. Hezkou neděli všem. :)
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo.

    [​IMG]
     
  14. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Od včerejšího večera mám hotovo, ani to nebolelo :);)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo bylo už včera, v pohodě, padátek víc než dost. Teď už jen nezapomenout vybrat odměny.
     
  16. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    No akce byla asi fakt lehká, protože i já mám od večera hotovo. A vůbec to nebolelo. :)
     
  17. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Děkuji za radu, už se mi to podařilo tak že jsem se přihlásila normálně, ne přes klienta
     
    moncicak7070, Skali a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.