Velká hostina (31.5.2023 - 6.6.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som už mohol mať hotovo,ale zabudol som postrážiť MJZ tak že som pozberal bez nej.O 15:00 pozbieram poslednú várku.Keď nejde o život nejde o nič aj tak sú to iba obrázky;);).
     
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Chci také poděkovat RT za parádní stonek. Akce je super, jen je mi též divné, že se RT pláclo se stonkem přes kapsu. Asi se na nás něco chystá.
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, opravdu pohodová akce, když i na mé "pokusné", kde toho mám opravdu poskromnu, ještě dnes dodělám bahamku a tím budu hotová, tak to náročné být nemohlo a to se mi bonusy z KŠ vyhnuly obloukem. Všem co ještě akci nedokončili, přeji zdárné dokončení

    [​IMG]

    PS: vřelé díky RT
     
    Naposledy upraveno: 1/6/23
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) tak já to ráno na farmičce dojela celé, přes den ještě dotáčím pár rostlinek do družstva a na děsivce udělám zásoby :p stoneček je supr a akce šla v klídečku. Ostatním držím palečky ;)
     
  5. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Ahojky všem.Můžete mě prosím někdo poradit? Semlela jsem ve mlýně 25 zelených papriček,chci je zasadit a nikde nejsou.Přitom papričky mě z 9999 25 ubylo.Kde může být chyba?Děkuji za radu.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Rybedan
    A nešla jsi do mlýna z akce? Pokud ano, potom hledej v Baha mlýnu (tam se přitom vyplatí mít mlýn zaplněný na dlouho, aby si člověk "předpřipravil" mletí plodiny, které nepotřebuje, a pak, až postoupí na další plochu, mohl začít osívat větším počtem semínek než 5)...
    Upřesnění (jak to myslím):
    Když pěstuješ plodinu A, můžeš samozřejmě každých 5 hodin mlít plodinu A. Jenže to je k ničemu, protože už tak máš plodinu napěstovanou. Takže si dáš do mlýna (já k tomu používám Baha mlýn) mletí nějakého dlouhého krmiva na hodně hodin dopředu a do volného slotu za tímto mletím nachystáš postupně každých 5 hodin mletí plodiny A.
    A jakmile splníš dodávky plodiny A, můžeš si zpřístupnit mletí semínek plodiny B... a to už můžeš mít k dispozici třeba 20 ks semínek plodiny B.
    A následuje "mletí do zásoby plodiny A/B" v tom blokovaném Baha mlýnu. Mezitím pěstuješ plodinu B a meleš virtuálně semínka plodiny A/B.
    A jakmile máš splněny dodávky plodiny B, můžeš zrušit mletí plodiny A/B a ve skutečně volném mlýnu (např. na Farmě) dáš mlít semínka plodiny C (třeba znovu 20 semínek).
    Tímto způsobem jednak urychlíš rozpěstování, a pokud nespěcháš, potom můžeš i ušetřit SH či ZH.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/23
  7. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Klidná a pohodová akce,stonek maká a z první bedny 3 floreny,asi to bude klasika ale nevadí, nemusí pršet stačí když kape ;).
    Kdo ještě maká určitě dokončí.

    Rybedan........,zrestartuj taky se mi to stalo a po restartu se ukázaly.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rybedan - ahoj, zelenou chilli omáčku pěstujeme na hlavní louce, takže otevři secí tabulku tam, jestli je uvidíš.
    A jak píše jan.svatek - mohou být ještě ve mlýně ve frontě, takže pokud nenajdeš v secí tabulce (nebo ve stodole), mrkni do mlýnů ;)

    Pokud bys opravdu nenašla, můžeš se obrátit na herní podporu a požádat je o prověření.
     
  9. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Nemám je nikde,ani ve stodole ani ve mlýně.Jen zelených papriček mám 9974.Obrátím se na podporu a děkuji.
     
    modro.ocko22 a maribeja tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rybedan - není zač
    Hezký večer
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Hotovo ;) Hostina nachystána :music:
    [​IMG]
    První otevřená bedýnka vydala 6fl.
     
  12. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, desivku mám hotovú, kupóniky s pomocníkmi sa hodia. Teraz som na Bahamke zasadil na celú plochu. Hádam bude stačiť trojkombinácia, ak nie prihodím aj SH. Bohatú úrodu a čo najviac florénikov z debničiek :)
     
  13. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Mám už také hotovo;) bedýnku otevřu až ráno,tak jsem zvědavá co nadělí:p
    Teď ještě nezapomínat vybírat bonusky:eek:;)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Večer hotovo na dvou farmách :) řádek připraven na ráno a teď už jen vybírat odměny
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, již mám také hotovo a bedýnka vydala 3 floreny. Odměny zatím nezapomínám vybírat. Přeji příjemný den všem
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj všem,

    po opravdu hodně dlouhé době jsem se pustila do akce. Splněno včera někdy odpoledne, točila jsem za pomoci zelených kapek, slotu na 100% do stodoly, aktivované dekorky +1 nebo kolik ke sklizni, a 100% z kola štěstí :p, jo, tentokrát si sedlo fakt všechno. Stonek stonkuje a floreny se jen sypou i ze dvou dekorek + florenovníku, který mi vypadl z Piccolky cca před 3 měsíci. Super akce, přišlo mi, že ani plodinek tolik nechtěli tentokrát a odměny též docela prima. Přeji všem úspěšné zdolání. Já sama jsem zvědavá, kdy se zase pustím do nějaké akce, opravdu si vybírám podle odměn. Jinak plním úkoly v družstvu které mají za odměnu Piccolo bedny, vyplatilo se mi to ;), florenovník je roztomilá dekorace usazená na Bahamce.

    Mějte se hezky a žijte v poklidu, Martina :).
     
  17. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak tuhle akci opravdu chválím. Byla super. Padátka padají krásně, rostlin nebylo potřeba tolik. A hned z první bedny 6 florenů. Prostě nádhera.
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Také už mám hotovo.Akce byla dobrá a odměny také
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kdo si počká, ten se dočká...
    [​IMG]
    Nejmenší problém byl vskutku s padátky...
    Jen více takových akcí - dávám jedničku podtrženou.
    Že by to byl dar RT k Mezinárodnímu dni dětí? - Děti si hrají a my, hráči Farmeramy, rovněž.
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak už taky hotovo, akce opravdu skvělá, se vším všudy. Co víc si farmář může přát. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.