Velká hostina (31.5.2023 - 6.6.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká hostina ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 31.5.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 6.6.2023 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Další požadavky: Bahamarama, Měsíční svět
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jo asi do akce půjdu ;)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné dopoledne, do akce půjdu tak či tak, ale nedá mi to a musím se zeptat.... jako vážně bedna s floreny co 48 hod.? :eek: není to překlep? můžu se začít radovat?:music::pxD

    Bude potřeba:
    žlutá chilli omáčka - 3.232 (Baha - plantáž)
    zelená chilli omáčka - 3.435 (Farma - hlav. louka)
    puprpurová chili omáčka - 3.435 (Měsíční pole)
    sklenice mléka - 455

    Hodně štěstí všem ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/23
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Hezký slunečný den všem.
    Taky koukám jako puk,bedna s floreny a každé dva dny,snad to tam vydrží a nepřijde oprava;););)
     
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Trochu čísel-zelená3435.,žlutá3232.,purpur3435.,sklenice455.,počet polí-hl 202.,plantáž 188.,měs.pole 202.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/23
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není to překlep. Ale můžeme ji klidně nechat vyměnit, pokud by se vám nelíbila. :p
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Dob opovaž sexD
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dob, ne ne ne, jen ji tam pěkně nechte :D A děkuji za super zprávu, jupííí :D
     
  9. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Dob - neměnit, líbí se :D
    Akce vypadá hodně dobře, určitě zkusím.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu na 100% a už se těším :). Odměna v podobě bedny s floreny na mag.stonku je vážně pěkná ;). Takže se budu snažit, co to půjde ;).
    Chtěla bych také poděkovat ...dinoalesi za výpočty ;).
    Všem, kdo do akce půjdete, přeji hóóódně úspěchů na dokončení :);). Hezký úterní den přeji :)
     
  11. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Po dlhšom čase hodnotnejšia stonka :). Tá debna je hodnotnejšia ako Floreňák a odpovedá názvu akcie. No aspoň nemusíme nadávať na pikolky :). Akciu idem. Či chcem alebo nechcem. Dobrú chuť!
     
  12. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce se pustím moc ráda,děkuji za potřebné počty, at se všem farmářům daří:)
     
  13. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím, též se do akce pustím, floreny se hodí na výlet do Alp. Ať se daří, přeji všem.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem si připravila jen plantáž, měsíční pole je připravené :)a hlavní louku připravím až ráno, na té pojedu až poslední a to to určitě napadá
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Na hřbitově mám, tuším, mochomůrky nebo něco podobně výživného, takže smršť padátek tam asi čekat nelze.xD
    Ale ostatní plochy připravím, do předsíně motyčku a zítra hurá na papričky - po delší době akce, kterou určitě chci dokončit. :)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jdu do akce, tato se mi líbí. Jen to hlídání časomíry - na to bych potřeboval žána. Co nadělám, k nabobu mám hóóóódně daleko. Tak jak čas vyjde...
    Zdar a sílu všem, co do akce jdou:)))))
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akci pojedu.Začnu baha- stromy sklidím až zítra(snad nebudou na pad. skoupé),děs.-nasázena 12hod. a skončím na fa-tam dám laskavec(ten zatím nesklamal).Moc je nepřechvalme,aby nám tam nešoupli bednu s nářadím.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/23
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Když jsem onehdá omylem sklidil kombajnem všechny řádky (nejen oblíbené), doufal jsem tajně ve šlechticí akci...;) nicméně aspoň ušetřím SH, protože nebudu moci využít kaštánkovou řadu čili ani okamžité sklizně vyšlechtěného laskavce (kvůli padátkům).
    Na druhou stranu to vypadá dobře (s padátky), protože 455 padátek dám asi celkem v pohodě v součtu z těch tří ploch (HL laskavec - zde předpokládám plný počet 202 padátek, Plantáž - 24h pobyška či saguaro - zde očekávám okolo 100-150 padátek a na Měsíčním poli mám osazeno vše s minimální dobou zrání 12 hodin - zde očekávám 80-100 padátek => očekávám 382 - 452 padátek z první sklizně.
    Do akce pochopitelně jdu s plným nasazením, nechat ležet ladem možnost získat bednu s floreny 1x 48 h by byl hřích...
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akci také nevynechám, tato není až tak složitá a ta bedna s floreny se mi tuuuuze líbí :inlove:. Asi začnu na Baha s Pobyškou, co je na bubu vůbec netuším, ale to poznám zítra. Na tři plochy těch padátek není až tolik potřeba tak snad to všichni dotáhneme do konce.
    dinoalesi - velké díky za výpočty ;)
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak konečně čtu samé pochvalné příspěvky. Jdu nachystat rostliny na padátka. Všem ať se zadaří tato prima akce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.