Velká hostina (26.5. - 1.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Splněno a teď fofrem do hajan.... hezké sny a ať se vám daří ;)

    [​IMG]
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Včera som už na večer nerozmýšľal.Ešte že ma dnes napadlo na koľko hodín mám ešte tie 2 bonusy 100% na úrodu.Keď že mi končia za 12:53 hod tak to teda poženiem zo SH a dnes by som to dorazil.Raz za 100 rokov vytočím tie bonusy a potom to nemám využiť?To by bola škoda:D:D.Pohárov mlieka už mám aj navyše.SH bolo a bude.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/22
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přeji dobré ráno a krásný den.
    Díky hladovému kocourovi, který mě kolem druhé probudil je fialová hotová a 5 políček zelené čeká na první sklizeň. Jsem tomu ráda, protože máme před sebou víkend v Praze a tak půjde farma v klidu na druhou kolej.
    Kdo má hotovo - gratuluji a ostatním ať se daří!!
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Začínám až dnes, zasela jsem žlutou a sklidím někdy odpoledne, Asi tento úkol nedodělám do konce.;):)
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Děsivku mám hotovou.Ted jsem začala farmu.Jde to dost rychle.
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak děsivka hotová rozpěstovávám na baha
    lahve s mlékém mám už na celou akci a ještě zbydou
     
  7. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Pre pomalších pestovateľov ako som aj ja, posledné políčko na získanie ďalšej lyžice je vlastne predposledné, takže momentálne dopestovávam žltú akciovku a rozpestovávam fialovú.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    A je to.Švédsky stôl prestretý tak len si teraz vybrať nejakú super maškrtu.Pozývam na ochutnávku susedky a susedov.Máte si z čoho vyberať:D:D:D:D;).
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ja měla ráno také super prostřeno a ted nezapomenout vyzvedávat svačinkyxD
     
  10. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tentokrát mi nefunguje trik se sběrem lahví pro lepší rozpěstování v další sekci hry. Rozběhla jsem akci na Baha, po pěti hodinách jsem dostala pět lahví a dala je na čekací listinu na mlýn, před nimi se bud e20 hodin mlít krmivo pro tygry. Dělala jsem to stejně jako při jiných podobných akcích, a čekala za pět hodin dalších 5 lahví. Jenže nic dalšího nepřibylo. Takže na Bubu opět rozpěstovávám jen z pěti semletých lahví :(
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja sedím vo vlaku a veziem sa smer Morava Práve som dala rozpestovať fialovú, zelená a žltá je hotová Takže cez víkend budem len zobkať a pestovať dlhodobky len odmeny si musím trošku usmerniť na ráno a večer Dúfam,že som to nepísala zbytočne,lebo sme išli cez tunel a spojenie sa prerušilo Prajem Vám pekný víkend a nech sa Vám darí
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už mám hotovo - obě farmy jsou v běžném režimu, je pravda, že 100% z KŠ pomohlo.
    Věřím, že se stejně bude dařit i všem, kteří se do akce pustili.
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Hezká akce ;) já jsem spokojená, včera protočeno 90 PL kolo něco dalo v diamantovém slotu 200% ze sklizně tak že z minipole bylo 12 ks
    Ať se vám všem daří ;)
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo! Zvládnul jsem to na jeden bonus +200%, 2 Jacky a menší hromádku SH.
    Vracím se do houští.
     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Seká se někomu farma jako mě?Je to o nervy,načítání pomalé,na kole sekání děs.
     
    ivetakuc a Helena1313 tohle ocenili.
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já jedu lážo,nemám kam letět,dneska jsem udělal baha ted jsem najel děsivu a myslím do neděle hotovo no uvidíme jestli v noci vstanu,su servaný jak matka utažená na šrubu,kdo má hotovo gratulka a kdo jede jako je hura na ně,krásnu hru.

    [​IMG]
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem získala poslední papričky/zelené akurát nemůžu umlít nemám lahve musím čekat až je připíšou:(
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, u mě vše OK (hraju v klientu). Sklidila jsem, zasela, kolo párkrát protočila, do akce dodávala...Pokud hraješ v prohlížeči, můžeš ho zkusit pročistit nebo použít jiný. Pozavírat všechny zbytečné aplikace apod...možných příčin může být povícero, např. i nestabilní připojení.. Můžeš mrknout do technického FAQ, nebo se zeptat přímo v technických dotazech - kolegové jistě poradí ;)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    1. barva hotová :music: a to zelená na Farmě.
    Teď se pouštím do purpurové na Baha 8)


    A hledím, kolik vás tu je, že máte hotovo celé?!!?! o_O To už je konec akce???

    Časomíra ukazuje do konce akce 113 hod. :inlove:
     
  20. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobrý večer všem, také se přidávám k těm, co mají hotovo. Šlo to rychle, až mě to samotnou překvapilo :D. Se stonečkem jsem spokojená ;). Těm, co hrají, přeji plno farmářských úspěchů a zdárné dokončení akcičky. Dobrou noc :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.