Velká hostina (26.5. - 1.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Snížili nám počty padátek a o dost,takže super.Snad to tak zůstane.Já začnu na Baha pak děsivka a nakonec FA.Když nebude zbytí tak přidám Jacka a hotovo.Na hlavní jsem dala laskavec na Baha hodím lab-lab a děs snad je tam 12hod..Padátka padejte!!!!!!!!!
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také začínám stejně jako babina51 na Baha, na děsivce nejdřív využiji Baklažán, Poltrdýni, řádky a booster úplňkové sklizně... Ale v pracprocesu to moc nepůjde xD. Takže pijánko
     
  3. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    bedna z bedny....to mi připomíná daně z už jednou zdaněného
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu :) řádek se mi líbí ;) hodně štěstí všem, co se také zapojí :D
     
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Do akcie sa pustím, neviem kedy začnem, ale bude to na Baha kvôli SK. Veľa šťastia na kolesách.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky to prubnu, rostlinek není moc, padátka kdyžtak naženu okamžitým šafránem nebo pohankou... Začnu v Bubusvětě, protože pak bych na něj tutově zapomínala, jako dycky :) Sice začnu až večer, mám směnu od 11 do 19, tak o svačině snad stihnu alespoň poprvé zaset ;)
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Uááá, čím já nebohá začnu? Myslela jsem, že Bubu-plochou... ale od minula mi tam zůstala Hrůzná-rajčata, tudíž padátek 00nic Tak to jdu ještě přehodnotit...
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Super. Delší děsivka. Potřebuji spousty zvířat ze hřbitova, takže se dost hodí. Soutěž zkusím, uvidíme, co zvládnu. Do soboty v práci, takže čas trošku pokrácen.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, padátka dopadají i jinde, já třeba vůbec nevím, co na hřbitově najdu ;) Jde o to, že Bubuplocha nejde použít na nic jiného, než na pěstování akční. Než napěstuješ, na farmě i na Baha můžeš využít dlouhodobky (pokud jsou vyšlechtěné nebo pokrácené, je to bonus), na pajdátka...
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    447 místo 1830 sklenice mléka - to je sakra rozdíl :), čuju v tom nějakou záludnost -.-. Asi začnu na Baha, vůbec netuším co na Bubu mám zasazeno, na Farmě je Laskavec .... Dnes a zítra by u nás mělo pršet, což je dobře, vody zatím moc není. Škoda, že to není jako tady s tou kreslenou vodou, které mám díky Premiu neustále dostatek xD
     
  11. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Dobrý den,

    já prosím pěkně nechápu, proč nenapíšou autoři hry že např
    za 892x Žlutá chilli omáčka dostanu - 1x Nálepka
    242x Body sezónních odměn
    3x Párty lístek
    20x Zuzino superhnojivo

    K čemu jsou furt ty šílené bedny?
    za 892x Žlutá chilli omáčka totiž dostanu Bednu slavnostní večeře IV

    Tomu říkám posedlost bednami

    Nebo to znamená, že dostanu náhodně vždy jen jednu položku z bedny?

    To by se pak ale při odkrytí beden III, VI a XI nemuselo vůbec postoupit ve hře, protože lžíce je jen jedna z položek těchto beden.
    Tedy podle toho usuzuji, že z bedny dostanu vždy všechny položky. A tím se vracím na začátek. Proč všude ty bedny místo konkrétních položek. A to ještě v některých bednách jsou zas další bedny. Tedy doufám, že aspoň v těch bednách z beden už nebudou zase bedny....

    Děkuji za vysvětlení
     
    Janka79, -Jiřulka- a babina51 tohle ocenili.
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ariadnan důvod je v tomto případě prostý. Jelikož může každé políčko obsahovat pouze jednu odměnu, je touto odměnou bedna, která již může obsahovat více položek. Jedná se tedy čistě o technickou záležitost. ;)
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj akce se mi líbí,asi začnu na bubu.Vzhledem k tomu ,že v sobotu ráno odjíždím na uklidnující víkend,nevím jestli vše stihnu.
    Tak nějak to dopadne.Ale určitě dám přednost turistice.Všem držím pěsti at se daří.;)
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nikdo nic nehlásí, takže to vypadá na bezproblémový začátek akce. :music:
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    aj riadok nám vylepšili, doba resetu 20 hod.
    [​IMG]
     
  16. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahoj, prosím kde mám hľadať lyžicu
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 jednu dostaneš na začátku akce, další dostaneš jako odměnu po dokončení každé části akce (farma, bahamarama, děsivka).

    DANKA722 ve FAQ byla chyba, ale zlepšení to je. :D
     
  18. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, ako mám rozumieť "bonus zberu na všetky cintoríny pre obilie" ?, je to +1 na políčkach cintorína a +1 na farme a bahe ak pestujem obilie ?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Už už jsem se chystal na okamžitou sklizeň laskavce... Ještě že jsem si zkontroloval potřebný počet padátek (447 ks). Při pohledu na mých 482 sklenic mléka soudím, že s padátky nemám problém...
    Všem, kterým to ještě nenapadalo, přeji úspěšný "mlékopád"!xD

    PS:
    Právě kvůli potenciální možnosti využít okamžité sklizně laskavce jdu nejprve tropickou cestou, nicméně si myslím, že je to jedno. Hlavně dávat pravidelně virtuálně namlít semínka aktuálně pěstované akční plodiny (a mít předtím na dlouhou dobu blokovaný mlýn), aby pak mohl člověk při přechodu na další akční rostlinu dosáhnout na větší počet akčních semínek - ušetřím tak trochu SH.
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bonus platí pro rostliny z kategorie obilí na všech plochách. Slovenský překlad je bohužel špatně. Předáme to k opravě.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.