Velká hostina (2.10. - 8.10.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    kori1 ahoj, akce je od levlu 3. Zkus znovu restartovat
     
  2. kori1

    kori1 Pisálek fóra

    Diky za rady, vse jsem uz udelala a nic. Jdu na tu podporu.:))))
     
    davidson00 a Skali tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Něco jsem dodal a mám plátek kokosu. Grafika je opět super, zatím žádný mozek jedu dál ,-))).
     
  4. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    To půjde za běhu akce se na to přijde špunty padaj no je podzim tak všem hodně uspěchů.
     
  5. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    jsem otrávená, zase závislost na padátkách, která /alespoň mně/ padají velice špatně. Všem, kterým se daří, přeji hezkou hru, těm co jim to špatně padá - trpělivost
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem udelal od kazdyho jeden kus ve mlyne, no a doufam ze ted uz se delaji jen ty Ententykovy sklenicky...
    No a pak nezapominat, ze akcni je jen nekde, to je zase matouci...
    Kolo jsem neroztocil, to skusim az zitra, to bude tak nejak vhodnejsi level :)
     
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Splnila jsem jednu dodavku (pole 16), otevrelo se mi dalsi pole, ale na to mi chybely pajdatka. Tak jsem akci zavřela a ted po návratu zpet uz nikam nemuzu, nic dalsiho se mi nezobrazuje, at kliknu na jakekoli pole. Furt premyslim, kde delam chybu.

    edit - problem vyresen, restart pomohl
     
    burds tohle ocenil(a).
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak to je teda velmi dobrej chaos!
    Že já to vůbec začínala.
     
    burds, evainfo a anajavonuj tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ty "blbinky" ze mlýna, co mají být jen 1x už mám, 20 slepičích vajec také a u všech úkolů první dodávky.... zbytek zase až ráno... ještě počkám půl hodinky na krátkodobé bubu kytky a dám na noc zářící plíseň a ponurý květ...
     
    evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Konečně spousta času na dopěstování věcí na děsivce.
     
    evainfo, Pteranodon a naruto2002 tohle ocenili.
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,teď jsem teprve dorazila a sklidila a z plísně mi vypadlo 80 špuntů a začínám teprve rozpěstovávat na farmě a Baha.Vidim to jen na prvních 100 kousků a jdu do hajan.Nic se nemá přehánět ;)
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak po dnešní ranní sklizni mám na umletí 2 baněk, plus něco málo zbylo. To moc nadějně nevidím -.-
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, už to začíná, na talíři roztodivné potvory, jen aby ze mě po velké hostině nezbyla jen kostra za počítačem ,-)))
    6 Erlenek, 4 dodány plus jedno jídlo odkryté u každé dodávky.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/19
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak nevím mě špunty moc nepadají,dala sem nejdelší plodinu a stejně vypadlo na 1 lahvičku,bída...
     
    maribeja, fany2020 a evainfo tohle ocenili.
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Matlafous 123 odměny utajené?Škoda,kdybych věděl že tam bude pozvání na oběd tak do toho jdu:)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Beznoska :D V konecnem vysledku i takove pozvani na obed muze byt desive xD;)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak dnešek na kole štěstí je skvělý :music:, vytočeno po 2x +1 a jedenkráte dokonce 100%, k tomu dva Jackové a bude hotovo
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - ahoj, nechci kazit zábavu, ale ráda bych, kdybys takovéto soutěže pořádala v jiném vlákně a ne v diskuzi k akci.
    Tak buď v Debatě o všem možném nebo Hry na fóru.
    Děkuji
     
    evainfo a elbedna tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 3/10/19
    Skali tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG]
    Bez použití bonusu,bo mám kolo rozbitý a neprozřetelně sem nepoužil ani Jacky.Achjo.:cry:
    Jen těch zelenejch kapek co padlo.:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.