Velká hostina (2.10. - 8.10.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: někomu vypadly špunty, já vypadla ze hry ... už by mohl někdo tvůrcům vysvětlit, že je fakt trapné, nechat nás aktivovat bonusy a pak hru shodit
     
    fany2020, pepino1972 a malanek70 tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    65 padátek, no žádné terno tedy.... :-(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. herda21

    herda21 Expert fóra

    Není divné, že mi z dlouhodobek a stájí nevypadlo jediné padátko? Schválně jsem farmu zapínala až po 14té hodině.:eek:
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    65 padatek, ale byly tam prevazne stromy a chlivky co davam mezi desivkama a par poli s nejdelsi kytkou... uvidime, ted je tam boltcovitka vsude...
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    herda21 To jsi tentokrat nemusela, protoze pajdatka jsou jen na hrbitove, takze utikej sklidit mesicni pole ;)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na děsivce mi z osmihodinovek a chlévů vypadlo 129 špuntů, což je jak vidím celkem dost. Na farmě a na baha zaseto na rozpěstování, uvidíme, jak to půjde.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  7. herda21

    herda21 Expert fóra

    matlafous123
    xDxDxD Děkuji:inlove:

    Edit. Pouze 45 padátek. Nejspíše proto, že stromy a chlévy jsem měla v houbovém lese. Nu, co už, stávají se horší věci ...
     
    Naposledy upraveno: 2/10/19
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    125 padátek - pouze ze stromů z toho 53 kaktusových svící - konečně mají využití ;)
     
    evainfo, matlafous123 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, nechám to prověřit ;)

    Edit: Tak, bohužel, v podkladech není nic o tom, že bychom měli něco dostat. Zřejmě omyl (pozůstatek z nějaké předchozí akce). Ve FAQ to bude opraveno.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/19
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu vynechávam a radšej si budem plniť stodolu.Kto do nej ide tak nech vám tie korky dobre padajú;);).
     
    stěby tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Co to bylo po 14 hodině? Málem jsem ani neodjela na rehabilitaci jak to vyhazovalo a šlo to děsně pomalu :p

    Edit: vypadlo 94 špuntů a 69 květin, škoda že jsem si sklidila :oops::music:
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 o_O Jakych 69 kvetin? Neco mi unika?
     
    Druid.Panoramix a evoku57 tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Z bahamy a farmy také něco vypadává :p, teď ani nevím, zda je to bahama nebo farma, prostě to vypadlo a je to připravené k mletí, jen rostliny chybí. Jestli je to z farmy, tak nemám až tak velkého smolíky, kdyby na bahamě nic nepadalo
    :music:xD

    Edit: tak nakonec vše jinak, na farmě a bahamě nic nevypadává, tak nemám smolíka, že jsem si sklidila, ale to co je připravené na mletí, tak jsou už rostlinky z bahamy

    :p

    Edit 2: A já jsem asi něco přehlédla, naveďte mne, na mletí máme 4 produkty a já jako dodávku našla jen baňku, to ostatní nevidím, jenom rostliny
    o_O
     
    Naposledy upraveno: 2/10/19
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mohl by sem nějakej dobrodinec hodit přehlednou tabulku všech těch potřebných mlýnských produktů? :eek:
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  15. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Akci jsem začala,neboť tu minulou jsem vynechala,ale nijak to nebudu hrotit,budu pěstovat do děsivých úkolů v družstvu,však on nějaký špunt vyletí ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tahle akce mě neoslovila, ani ji nezačnu. Trochu pofackuju nedodělky na děsivce a budu nemravně rejžovat za hnojivo 8):p.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    JJ kaolíne - to také potřebuji, baněk je 25 xD
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Jestli dobre pocitam, tak:
    Erlenmeyerova baňka: 23 ks primych dodavek plus 1 ks na zeleny sliz tzn. celkem 24 ks
    Louhová bulka: 1 ks
    Zelený sliz: 1 ks
    Dóza na sušenky: 1 ks
     
    ezzra, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  19. kori1

    kori1 Pisálek fóra

    No a ja nemam na hlavni louce akcni plodinu. Ukazuje mi to 0 kusu. Ani po restartovani nenabehly, co ted >>>>
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lori1 - ahoj, zkus zavřít celý prohlížeč, pak se znovu přihlaš. Pokud by to nepomohlo, obrať se na herní podporu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.