Velká hostina (2.10. - 8.10.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak mám stejné myšlenkové pochody jako slootr. Pokud mě nic neuniklo, tak návaznost na jinou akci není, kde bych pak litoval (kvůli odměnám) že jsem tuto akci nedělal. Jediné co vítám je ta měsícová děsivka. Mám ještě pár úkolů na dodělání.

    Takže jdu syslit na dožínky. 8)


    Hezkou hru ...
     
    maja.rada, Y_n_O a 007lala tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu ,jako vždycky,bo každé navýšení BZ se hodí.8)
    Co mně ale vadí ,je že se pěstují akční plodiny na omezených plochách.Čím méně ploch k dispozici, tím větší spotřeba všech produktů okolo!:p Raději budu pěstovat jeden den na celý farmě,než na třech plochách x dní.:p
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Skoda!... no, normalne bych ti rekla, ze skoda je jen dobreho cloveka, ale co v tomhle pripade? :sleepy: V tomhle pripade muzem snad jen doufat, ze bude platit to prislovi o dobrych holubech! ;)

    A vida je, dalsi chlapci! :)
     
    maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,treba tam toho veľa a 3 dni budem mimo SK,tak radšej ani nezačnem aj keď tie dekorky vypadajú pekne.Je to riadne domotané! Tak nech sa Vám darí!;)
     
    maribeja a ssasulka84 tohle ocenili.
  5. 007lala

    007lala Pilný autor

    Mě tedy akce vůbec nenadchla, řádek není žádný extrahit, dekorek se mi v depozitáři válí na dalších deset farem a nějak nevím, proč bych se tady snažila. Což je vlastně super, protože mě nebude vůbec mrzet, že akci vynechávám a dál pěstuji svých 130.000+ bílých lilií do družstevního úkolu Divadlo vran, měsíční děsivka se taky na dohnání restů hodí, takže vlastně super!
     
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    tak už z principu pojedu, nic nemusím překopávat a určitě dodělám poslední úkoly z děsivky
    [​IMG]
     
    maribeja, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Do akce nevim jestli pudu,nějak mi to vychází že si jen sklidím park a mizím z farmy,ale prostě moc se hře poslední dobou moc nevěnuju a akce by mohla zvednout náladu,ale nevím jestli se pustím do téhle nebo do jiné asi to vypadá na jinou,ani na baha moc teď nechodim kvůli času,dostanu se sem jen večer a to je vše,zítra se budu snažit přijít dřív,ale akci jsem moc ještě nezkoumal ještě si to pročtu a uvidim pokud se do toho pustim na 100 % nebo jen na 20 %
     
  8. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    všetkým, ktorí idú do akcie držím palce. Mne sa akosi nechce, i keď to vyzerá zaujímavo. Teším sa z mesačnej desivky, konečne vyradím z ponuky pár úloh.
    Nech sa darí! :)
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jak koukám na ty ceny žádná velká hostina to tedy není, spíš bych řekl že jde o obyčejný eintopf!
    Akce jsou poslední dobou takové nemastné neslané, prostě dietní.
    Řádek zase vlastně jen na bééézet a to co dá navíc neoslnilo, spíše urazilo.
    Jak by řekl ještě donedávna prcek "puf, puf, půůůůf"
    Za mne tedy velké mínus a nejen za tuto poslední akci do které samozřejmě nejdu.
     
    k.vitek, Mikeš a evainfo tohle ocenili.
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky se do akce pustím,ale nic nebudu hrotit.Kam se doštrachám tam budu.No jako poslední dobou pořád.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. brusinka28

    brusinka28 Zelenáč fóra

    malanek70, Jonsdorf a další, připojuji se k vám.
    Opět akce, kterou nemá cenu ani začínat, jelikož nic nenabízí, jen žere.
    Ale abych nebyla zlá, nějaké akce se v poslední době i povedly :)

     
    malanek70, Jonsdorf a raddre tohle ocenili.
  12. Janina666

    Janina666 Pisálek fóra

    Tak se mně zdá, že ty akce jsou čím dál tím víc překombinované. Raději budu plnit úkoly v družstvu.;)
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak já si bu bu akcičku určitě nenechám ujít, protože mám do úterý volno a kromě pár důležitých vyřizování, hodlám konečně odpočívat ... no v šest ráno mě vzbudila kolegyňka kvůli hlouposti ... už je vypnutý xD Na odměny a stoneček nebrblu, jsou si většinou podobné a ta pecka snad někdy přijde :p. Na měsíčním poli mám samé stromky + tři světlušky, které se už nevlezly do houbového lesíku, tak uvidím, kolik napadá špuntů a zkusím pak otočku dlouhodobek, co bude asi na padátka lepší. No kytky se dají krátit straši-kytkou, u stromků jsou jen bézetkové produkty. V houbovém si budu dělat zatím zásoby, než přijde další akcička a možná tam ;) si to jdu konečně pořádně pročíst.



     
  14. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:inlove:. Koukám, že většina farmářů do toho jde. Mám volno do neděle, tak snad něco nadělám. Jen mě děsí ty padátka:mad:. Snad mi to všechno napadá ?????
    :oops: Tak už stojím na poli s rýčem a v každé kapse 10 semínek :oops:
     
    Trepifajksl, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, tak jsem zapátrala v paměti (ještě nějaké buňky se vzmužily) a mám tam 8 mi hod zářící plíseň... pár chlívků (ovci, rajče, příšeru, víly a asi 8 stromků), tak snad z toho něco napadá. Nějak si myslím, že nebude problém "naflákat" 20 a 10 tisíc kytek, jako ta padátka, na bubuploše prostě obecně mizerně padá - a to mám legendu 30/30 a JC ve stromě. :oops:

    evoku57: Klíííd, padátka jsou jen na hřbitově - konkrétně pouze MĚSÍČNÍ PLOCHA.
     
    maribeja, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Na mně je to v rámci mého času v reálném životě zbytečně překombinované. A odměna oslnivá není, když mi bude chybět tato Větev, tak mi to vadit nebude.

    A protože jsem se rozhodla, že si budu vybírat akce, dám momentálně přednost dlouhé Děsivce. Tam mám ještě hodně co dohánět 8)
     
    Naposledy upraveno: 2/10/19
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojy, tak nevím, jestli má cenu vůbec tuto akci dělat, vypadlo pouze 49 špuntů, ale jejich spotřeba je o dost vyšší, jestli to takhle mizerně bude padat, tak pro mně nebude opět akce splnitelná, jinak přeji všem, kdo do akce jdou hodně úspěchu.
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    104 slavnostních špuntů na úvod... na ploše bylo všechno možné (stromy, stáje zářící plíseň). Původně jsem se domníval, že to bude vyskakovat z obou děsivých ploch, ale zřejmě ne. Aspoň nebudou hendikepováni ti, kteří nemají dosud otevřený celý houbový les...
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    78 spuntu ze zarici plisne na 2 plochach (EDIT: i kdyz houboles se vlastne nepocita).... akorat mi dozral buburadek, takze nahodit strasikytku a jde se syslit do stodoly, ono to napada ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/10/19
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    špunty jsou na hraně splnitelnosti. Z boltcovitky 59 špuntů. Mám však dotaz. Ve FAQ je uvedeno, že dostaneme 3 mlýnské produkty a ono nic?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.