Velká hostina (2.10. - 8.10.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak predoslue akcie som davala LTT tak snad sa zadari aj teraz o)))))
     
    Naposledy upraveno: 1/10/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Na farmu jdu jednou za den a jak tak koukám ani tahle akce mě nedonutí něco měnit.Kdo ji pojede,ať se daří.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Aspoň nezabloudíš ,-) já jsem se z toho zamotal jak vítr v bedně, ale po přečtení příspěvků mám jasno kde co poroste a kde co bude padat, počty tu taky najdeme, tak je vlastně pohoda -)).
    Jen ta dekorka a její závěsy mě nebaví.

    Edit: Dr.Panora.: Také zdravím moudrý muži, pravdu máš jako vždy je to na bednu ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 1/10/19
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Buď zdráv Pitrýsku, tak mě z dekorek a jejich vylepšení bavily jen 2 - slovy: dvě - Továrna ( zajímavá bedna s lístky na Kolo neštěstí) a Doktor Marigold ( bedna s jablky). Na druhou stranu, kdo má ty bedny pořád otvírat,že? A pak mám pocit, že už je přebednováno - nebylo lepší různé bedny s něčím velkým I. až V. ( možná i další) nechat s tím nejlepším obsahem a čistě jen "Bedna s něčím velkým"
    Počet beden by zůstal stejný, ale nemuselo by se to otvírat na několikrát. A nejlepší fór s bednama - když mi z bedny s hnojivem vypadly krejcary ( zřejmě, abych si za ně to hnojivo šel koupit)
     
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Taky mě to trochu zklamalo,žádná motivace,dlouhá děsivka super,v družstvu hafo úkolů na splnění;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Kdepak, bezkonkurencne nejlepsi for jsou matrjoskobedny, ze kterych po nekonecnem procesu otevirani vypadne 1 krejcar nebo 6 kusu parfemu (to bych pak nejradsi nacpala vsechny ty bedny nekomu do pod konec zad) -.- Tady jsou nastesti jen bedny BZ (ty mam docela rada), ale v konecnem vysledku mi osobne uz nejde ani tak o odmeny (pokud nejsou pritomny primo novinky, zuzovky nebo mazlici) jako o to si hrat ;)
    PS: Nj, my se holt letos courali dost dlouho do zari a z 36 st. u Dubrovniku, kdy je to spis na Ozujsko (nez na trnkove kapky) jsme se vraceli do 12 st. u nas a to je pak hned.
     
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Bez nálepky?!A zase bedny?!Tak to teda nikoli,bez nálepky nemakám,bedny nechci-a vůbec...
     
  8. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Paráda:inlove:
     
  9. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Ták, milé děti, jestli ten maglajz nechápete, nevadí. Stačí, když si připravíte kreditky...:D:);):p
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Další překombinovaná akce. Čtu a koukám, zda najdu nějakou motivaci v odměnách … nic nenacházím. Takže budu v klidu pěstovat a chovat do stodoly a čekat na nějakou super akci, kde budou super odměny. Dočkám se?:D
    Všem co do toho jdou, fajn hru!
     
    Jonsdorf, 007lala a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Minulou hru jsem vynechala tak to teď zkusím a uvidím kam až dojdu.Škoda,že nejdou posílat nálepky,mám je na nic a nejdou kam dávat.

    LV216
     
    Naposledy upraveno: 3/10/19
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, Matlafousku - tady chybí bardů!! Škoda!:oops::(
    K akci: spočetl jsem si to stejně, takže kontrola je v richtiku. :p
    Jsem moc rád, že na divošce a mýtině si budu moci pěstovat, co chci. Těch rostlin je až hrůza. Jen ty časy budu muset vychytat - mám dvě třináctky. V pátek na krev, upéct Jeníčka a Mařenku, uvařit hafo rýže, skočit pro mleté masiko a nějaké pečivo. V sobotu si u mne zase všichni dali sraz a já abych se přetrhl. Neteř Baruš si přála rizoto, tak udělám pekáč rizota v troubě. Jen nesmím zapomenout na sýr. Já ho k tomu nemusím, ale mládež má pocit, že o něco přijde. Safra a tvaroh jsem dnes zapomněl donést. Tak až v pátek...
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A mám jasno, moje dovolená se protáhne nejspíš až k Dušičkám.
    Není proč se vzrušovat. Božínku, vždyť dekorky už dávno není kam cpát.
    Této akci rozhodně neříkám velká hostina, tedy, jak pro koho.
    A těch mlýnských produktů nemohlo být víc?

    Pekelníku, co to chystáš za baštu? Nechceš mi tvrdit, že čerti mají rádi rizoto, že ne.
    :D
     
    malanek70 a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    Možná blbě čtu, tak se raději zeptám. Jako odměna je opravdu jen řádek s +10% a nějakejma bednama? A pár dekorací taky s bednama? Proč bych to teda měl dělat? Beden mám už teď 3 nůše, jenom to pozotvírat je strašnej opruz. Jasně, padají z toho občas prima odměny, ale co mám, mi stačí. Navíc mlýnský produkt umotaný z dalšího dílčího meziproduktu, to už je na mě moc.

    Minulá akce nezaujala, tahle půjde k ledu taky. Pokud mi teda někdo neporadí skrytou tučnou odměnu, která mi unikla. Např. jeden z nových stromů nebo chlívků - třeba mravenec??? :D
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    sopti díky moc, tak si asi dávám volné dny ;)
    Edit: změna, akci pojedu, potřebuji něco urgentně:music:xD
     
    Naposledy upraveno: 1/10/19
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mikešku -Náhodou jo! Ono se totiž nemusí kousat a tak krásně projde kam má. Akorát se to nesmí přehnat s množstvím, že jo. A je to jídlo do jednoho pekáče - ale stejně se umaže i něco okolo. Hm, ještě bych mohl dodat trochu opečeného gothaje. On tomu dodá chuť. Jediné, co musím nechat stranou je čili. Myslím, že mimino by mělo zásadní projev k tomuto tématu.
     
  17. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Ani já nevidím nic, co by mne motivovalo k této akci. Od té doby, co RT změnil farmu na honbu za BZ a rozbalování beden mne akce přestaly téměř zajímat. Setrvačností jedu ještě družstvo a šlechtění zvěře.
     
    Jonsdorf a 007lala tohle ocenili.
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Proč je to napsaný a udělaný tak strašně komplikovaně?Není to zbytečný?Než se tim člověk prokouše,tak má v hlavě guláš.Stačí pak vzít tužku a papír a vlastně je to jednoduchý,jenom od tvůrců móóc překombinovaný.´Nechápu.Asi aby se spíš kupovali koše a nemuselo se tím prokousávat? ;)
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já akci tentokrát nevynechám, ale nebudu to ani nijak hrotit. Co stihnu, to stihnu. Přístup k internetu budu mít nepravidelný, ale proč to nezkusit, že? ;)
    Druide, ahoj zpátky. To Tvé "stálé zdraví vespolek" tady chybělo :)
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    NJN ted zkusím a uvidim nej je ta dlouhá děsivka[​IMG] bych to mohl dorazit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.