Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Levou asi dokončím.. možná, ale pravá nehrozí :p
    [​IMG]
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou,díky této akci se mi podařilo předčasně dokončit novej úkol na bahamce! Když už bylo aktivních tolik bonusů ,proč toho nevyužít!:) Bedny piccolo odhalím až získám i bedny ze sezóny.To zas bude tanec s medvědím kámošem u vílího pramene!:wuerg:xD Se mi zdá,že jsou bedýnky v poslední době nějaký jedovatý!:cry:
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné dopoledne vespolek,
    uff, tak konečně se mi povedlo se téhle akce zbavit a zas bude snad půl roku pokoj xD Tentokrát to bylo hodně náročné jednak časově a taky noťásek už asi stárne nebo špatný signál, nevím, ale když se musí kliknout na jednu věc i 3x než zmizne (naštěstí to nebylo permanentně), tak je to otrava -.-
    [​IMG]
    Ať se vám daří :)
     
  4. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Je nějaký limit, po kterém každá jedna hra skončí? Chci odehrát hry, ale už nechci nic hledat.
    Děkuji.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    5 her do levé strany, na zástěru jsem teď klikal 3x, asi je hodně v permanenci před obědem, hraju průběžně a ze začátku bylo odklikávání mnohem lepší, jen u předmětu blízko lupy se někdy nezadařilo.
    Pumpička: Jednu scénu odehraješ, posune se nová a pak další, střídají se 3 během čas.limitu, který je uveden v minihře. Za 2h10min se objeví zasněžený ostrov, je na něm teď zámek.
    Edit: Už jen dvě hry vlevo, ale minihra bída, dnes vše hrozně pomalé i sklizeň kombajnem, už tam asi někde řádí mravenci ;).
     
    Naposledy upraveno: 13/9/22
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pumpička - ahoj, všechny tři módy miniher jsou časově limitované, takže po vypršení času na hledání minihra skončí. Jinak lze také minihru po jejím spuštění zavřít křížkem, nicméně těmito způsoby se připravuješ o cenné body a odměny.
    Jednotlivé módy včetně časových limitů vidíš ve FAQ k akci
     
  7. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Ahoj všetkým farmárom,
    poradí mi niekto, kde by som našiel screen Zasnežený Tiki-ostrov?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    anakonda24
    Mám v plánu ho dnes vyrobit, ale chvilku to potrvá.
     
  9. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo, levá strana šla dobře ,pravá strana byl tentokrát boj. SH mizelo po tisících. No opravdu ,,Velká honička,, ;)
     
  10. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    ašada01
    Ďakujem
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce zdárně dokončena. Levá strana hotová. Pravá cca polovina. Odehráno cca 100 her. Zítra už nemám možnost hraní miniher, takže to již dnes balím. Posledních pár her jsem odehrála se zasněženým Tiki ostrovem a musím říct, že to bylo příjemné osvěžení. Byť s menším bodovým ohodnocením. Včera večer mě minihry už přestaly bavit. Pravou stranu asi nikdy v životě nedotáhnu dokonce, ale to mi až tak nevadí. Kdo se ještě honí, tak držím palce, ať doběhnete do zdárného konce.
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zasněžený Tiki ostrov už je ve vláknu se screeny.
     
  13. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Tak kolo se ráno po troše přemlouvání usmírnilo, a dalo 2x +1 z polí a 1x dokonce 200% do stodoly. Tak jsem pěstování rozjela v plném a zbývají mi už pouze 3 hry na splnění levé strany. Pravou jsem spočítala, zjistila jsem, že bych na ten Kouzelný klobouk stejnak nedosáhla (a to o hodně), tak jsem to vzdala, a hraju hlavně 10 předmětů, i když teď ke konci jsem si troufla už i na 90 sekund. Takže už mi zbývá poslední sklizeň a končím :music:
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Levá strana dokončena v neděli, ale na pravou nemám :(. Nevím, jestli je to starým NTB nebo mnou, ale kliknu na předmět třeba 3x a nic. Použiju tedy lupu a objeví se ten, na který jsem klikala. To stejné se mi stávalo i minulou akci u honičky tak nevím ...... Do rána ještě nechám akční, v pět odehraji cca 4 minihry a končím. Do konce akce už nebude prostor, neb jedeme na houby ;)
    Těm co finišují, přeji zdárné dokončení, gratuluji všem, co už mají hotovo a nám co pravou stranu nedokončí jako já, jsou to jen obrázky a budou schůdnější akce ;) . Krásný večer všem
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo.
    U posledních scén už jsem blbla a místo hledaných obrázků jsem klikala na jakýkoliv a říkala jeho název :music:.
    Proti včerejšku jsem také musela klikat několikrát, dokonce i na velké věci, jako třeba cedule s nabídkou v pekárně.

    [​IMG]
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Hotovo, ale jsem z toho dost zblblá. Stálo mně to pár stovek párty lístků, pár tisíc superhnoje, pár bonusů do lišty, ale celkově se to asi vyplatilo. Jedno Piccolo vydalo postřikovací umění, stromek na SH je taky dobrej :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hledala jsem zatím 71 x. Kaliandra ještě roste, ale už jen tak z principu, že akce pořád jede... Kdybych neměla tak velké prostoje v pěstování, asi bych ty bedny získala. Co už, farmou sebe s Cecilkou, bohužel, neuživím :)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    činčilka12: Ahoj, to se dost divím, že hraješ jen 10 předmětů, když jsi laboratoř (novou scénu) zvládla za plný počet do 4 miniher.
    Levá strana ukončena.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Teda fuj, to byla šichta :sleepy:
    hledačka.png
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Hurá, levá strana dokončena!

    Jak říkám, spočítala jsem si to.
    Měla jsem nahráno 12 her. Do dokončení levé strany zbývalo tedy 78. Pokud bych za každou hru měla 135 bodů (78x135), dostala bych se na 10 530 bodů (+ něco kolem 1000 bodů za prvních 12 her). To mě staví na nějakou 93.-94. příčku v pravém sloupci. Momentálně jsem na 82. příčce.
    Měla bych-li hrát 90 sekund, strávila bych nad hraním 78 her 7020 sekund = 117 minut = necelé 2 hodiny.
    Při hledání 10 předmětů jsem ze začátku byla pomalejší, jelikož jsem si nenastudovala scény dopředu, ale spoléhala jsem na dávnou paměť, ale pak jsem se vytáhla na splnění skoro každé hry do 15 sekund. I kdyby mi těch 78 her dělalo v průměru 30 sekund na hru, pořád jsem na 1/3 času, než kdybych hrála 90 sekund.
    Takže za ušetření 80 minut u počítače (spíš míň, většinou mi pak na časomíře zbývá kolem 10 sekund, když už to pak umím perfektně) jsem přišla o odměny pouze mezi 82. a 94. příčkou
    Hrajte chytře a ušetříte si dřinu ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.