Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Richards76 díky, schovám na Vánoce a třeba překvapí;).
    Jinak mně se osvědčilo pro rychlé pěstování a malý úbytek SK a ZH komfortní pole, k tomu bonus ze sklizně, jack a když se podaří vytočit 100% nebo 200%, přibývá to rychle - kolem 100 kusů z jednoho pole a nemusím tak často na PC :p.
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mimochodem vypadla někomu s bedny kung-fu tygra už piccolo?xD[/QUOTE]

    Ano, mě hned napoprvé ;)
    K akci L - 23. P - 59 hotovo no je to šnečí zábava :D
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak před chvílí jsem získala stonek a to je pro mne v této akci nejvíc :D. Jedu ultra pomalou rychlostí, ale do konce času dost, tak ještě pěstuji dál a posbírám nějaké odměny a hlavně chci ještě hledat, což mě ohromně baví :) ;). Na levé části hotovo 21 a na pravé 56 :(. Všem, kdo má hotovo veliká gratulka ;). Hezké odpoledne všem ;)
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes odehráno 69 hledaček, jen jsem zapomněla koukat na hodiny a nečekaně mě překvapila pekárna. Bez přípravy jsem dala jen 109 bodů. Do konce mi chybí zdolat ještě 49 postupových bodů, chybí rostlinky. Padátek mám na 40 mletí, ty jsou bez problémů. Zkusím si zalaškovat s kolem štěstí, jestli něco pustí.
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vynechala jsem jen Borstyho továrnu (zatím jsem se jí vyhnula, tak ji neumím), Lennyho laborku jsem se naučila obstojně, ostatní oživeno ze screenů - opakovaně musím poděkovat ašada01 a dalším, kdo je sem dávají.
    Některé předměty se mi ale hrozně špatně odklikávají. Nejdřív jsem myslela, že je to myší, ale zkusila jsem jich víc a i víc počítačů a všude stejné. Něco připisuji na vrub spěchu nebo velikosti předmětů (ty maličké prostě kliknu vedle), ale standardně mi špatně reaguje v ložnici roleta a krabice se šitím nebo v kuchyni Kadabřin kotlík. A to jsou všechno dost velké plochy a navíc už si na ně dávám pozor, stejně musím ale kliknout víckrát, aby zmizely. Je to záhada.:p
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    no, neviem ci stihnem akciu dokoncit. vecer som zaspala, rano som nestihala zapnut pc a zajtra stravim cely den bez internetu. minihra bude v stredu, kolko dam, tolko dam. nejdem to hrotit. svet sa mi nezruti :)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hlavní odehráno 97 her a končím, bo SH obr. je daleko a dál něpěstuji ;)
    na vedl. bude za chvilku 59 her a pěstuji až do konce, ale k pikolkám to nevidím
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kolo mělo slabou chvilku a za 40 modrásků jsem dostala 3x 100% a 2x +1. Takže už mám téměř jisté, že se k té 160. odměně vpravo dohrabu.
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Tak nevím, kde to vázne, ale mám doteď namleto pouze na 28 her. S 12 už odehranými, to je 40, a na stonek potřebuju 60, a to jsem už zítra po 14:00 chtěla hrát, ale kde mám za ty necelé zbývající dva dny vzít dalších 20 her, to nevím. Zítra zkusím naposled přemlouvat kolo štěstí, ale už teď vidím, že pikolkám mohu dát sbohem
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přepěstovaných 19.729ks kytek, s průměrem na hru něco kolem 95b ,sem to dotáhnul až do konce!:wuerg:
    Tuhle akci nechci tak rok vidět!o_O
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,stonek je.

    [​IMG]
     
  12. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    v pekarni mam hladat whisky. kde to, prosim, je? neviem to najst ani v ukazke obrazku. slepota moja ma neopusta :D :D dakujem :)

    edit : uz mam. je to metlicka na slahanie. preklad jak oneee toto :D :D :D
     
    Naposledy upraveno: 12/9/22
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No nejsem sic takovej borec jako někteří zde, ale Piccolo bedně už šlapu na paty xD
    [​IMG]
    Kouzelný klobouk by se taky hodil, ale tam se asi nedohrabu :oops:
    No uvidíme. Zítra je taky den :p
     
    Naposledy upraveno: 12/9/22
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, jak rok? Já už tu akci nechci nikdy vidět.Zoufale mně nejde a průměr byl taky lehce nad 9O bodů, tak už předem počítám s tím, že musím nasázet přibližně o třetinu víc než zkušení hledači. Přitom při této akci bývají častěji o trošku slušnější odměny, tak to překousnu. SH padlo přibližně 10 tisíc a k tomu jak jsi vysvětloval jak k superhnojivu bez nákupů přijít bych ještě pro nevěřící dodala. Pohybuji se na podobných počtech. Pokud je dostatek obr stromů, vyplatí se kupovat premium, kromě turbo mlýna je tam automatická sklizeň stromů.Při dvou pařezích, UH a zuzina je i sklizeň obyčejných obr stromů, kterých mám většinu i 2x denně.:)
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobrý večer. Odehráno 79 miniher. Uf. Na zbytek nejsou padátka. Naštěstí. To by mě asi piclo. O čem se mi bude dnes v noci zdát, je snad jasné. Rozjezd byl pomalejší, ale pak už jsem dávala hry za plný počet bodíků.
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Teď nedávno, nevěřila jsem svým očím
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Levá strana bude zítra hotová. Poprvé se mi to podaří, pravá zatím vázne, ale nevadí, každá odměna je dobrá. Ještě jednou zkusím PL na kole štěstí. Pořád si schovávám 15 lístků, tak je vyplácám. Však zase nějaké napadají z bedýnek.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, řádek jsem zprovoznila včera, dnes jsem zkusila poškádlit vehikl, ale co jsem mohla čekat z 26 PL, že. Jeden ušmudlaný +1 na 6 hodin, ale i tak díky za něj, jen už to po ty piccolky nedopěstuju. S padátky problém není a i kdyby byl, jistí to okamžitý šafrán. Prostě když není čas pěstovat, tak se musím spokojit s tím, co mám. A řádek je dobrý, takže co ještě ulovím, to bude do plusu.
    Přeji všem ostatním, co jsou na cestě k bednám nebo pro strom hodně štěstí :)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Skvěle! 50 hledání za mnou... a Větev na Stonku aktivovaná! 8)

    Nicméně, skóre na 1 hledání je stále tristní... 80,9
    Takže, co dál ještě uhraju, to uhraju...
    Z 50 hledání mám získaných 4.045 bodů... a to je do 27.525 sakra daleko -.-
     
  20. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Dnes konečne budem môcť aktivovať stonku. Za deň mám 12 hier. Aby som videla Piccolo bedňu budem si musieť zobrať ďalekohlad. Ešte ani raz som to nedala do konca. Nevadí možno keď budem na dôchodku tak to dám, len si budem musieť ešte počkať.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.