Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Trochu sem s tím pohla, ale žádná olympiáda :p v práci seju a sklízím a doma melu a hraju a taky něco najít v tom bordelu laboratoři je opravdu děs[​IMG]
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    90 her...
    [​IMG]
    ...a průměr téměř 131 bodů.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se máte!
    Až před chvílí jsem zjistil,že se akční pěstuje i na divošce!!:cry::wuerg:xD
    Ale i tak jsem pravou stranu vytáhnul přes 14.600 bodů.8)
    Díky mému prozření to snad dorazím i do konce!:wuerg:
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Stonek stonkuje, kolik uhraju, tolik bude. Chybí mi i saze i lupy. Vytočila jsem na KŠ 200% na 12 hodin a k tomu 100% na 24 hodin. Tak jsem se ulakomila a vyplácala spoustu SH. Všem přeji štěstí při hledání, ta laboratoř je děsná.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hele jako, ale to mě nebaví...
    ...kolo neštěstí mi dává max. banány, BZ, žluté výrobny mléka...
    ...a bonus na více plodin z polí nebo (nedej bože) 100 % do stodoly nevidím v odměnách na kole častěji, než 1x za 20 točení párty lístků

    A o přeplácaných plochách na hledání...
    za 20 hledání 1495 bodů?!?
    Jako fakt?

    Pro mě osobně je ta akce ztracená.
    A totálně mě přestala bavit.
    Než se akční kytka s vodou a hnojem dozraje, je 4:20 hod. pryč...
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nachystáno na 104 miniher, počkám až zmizí nová scéna a jdu na to. Farmu a kuchyni už mám zažitou, jen nemůžu najít obrázek sváteční ložnice, nemáte někdo? Dík
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Původně jsem chtěl jet pouze levou stranu,ale obrstomek mě přesvědčil.Těch není nikdy dost!8) Akorát teda těmahle akcema se nůžky mezi novými a starými hráči rozevírají čím dál víc.Osobně je mi jedno jestli na akci padne 10 či 20 tisíc SH.o_O
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak stonek je doma a dál už co bude, to bude:p;)
    kaolín11rozhodně nejsem začátečník ale tolik SH jsem nikdy neméla. Kde je bereš-mimo nakupování- by mě fakt zajímalo.:oops:
     
    Naposledy upraveno: 11/9/22
  9. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    ašada01- také vyčkávám na ty staré scény a hrát začnu až v pondělí, kdy mě tam přihodí ještě pekárnu:D kytek napěstováno cca na 200 her ale s padatkama je to horší, na těch zapracuju dnes večer :) kaolín11- já jsem také chtěla jen levou stranu, ale když změnili odměny, tak se pokusím dojít pro obrstromek:p
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dasa1143
    Tož tak: https://1iq.cz/i/album/wh45bcG
    Jinak před touhle akcí sem měl přes 87 tisíc ks SH.:wuerg:
    K akci: nejlepší výsledek na nové scéně byl 133 bodů.Podotýkám že na tabletu.:)
     
    Naposledy upraveno: 11/9/22
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ľavú stranu mám hotovú.Uvidím kam sa doplazím na tej pravej strane,ale už mi to je šuma fuk.Koleso mám rozbité tak bonusy neboli ale červených korytnačiek,žlté výrobne,ZB som získal neúrekom.Čo už keď sa darí tak sa darí už ma to ani neprekvapuje:(:(:(.
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nemám odehranou ani jednu minihru. Těm, co mají dávno hotovo, gratuluji. Včera se stal zázrak a KŠ dalo 100 % do stodoly!!! Hurá. Napěstováno na levou stranu bude, ale samozřejmě jsem ve skluzu s padátky. Zítra chci konečně hrát minihry. Snad se bude dařit.
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nejlépe mi jde kuchyň a pokojíček s farmou trochu váznu..
    Nalevo jsem v18.
    Napravo jsem v 50.
    Dojít na konec u mě nehrozí.. jak už jsem psala.. nikdy nedojedu na konec
     
  14. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Stonek stonkuje a pokračuji lážo plážo.
    Konec je v nedohlednu, ale to nevadí.
    Hezkou hru všem a dobrou noc.:)
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj.
    Ještě trochu pracuji na pravé straně a snad se mi podaří získat alespoň čtvrtou Piccolo bednu:music:
    Momentálně mám hotovo na 109 řádku :p
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem odehrála 50 hledání a mám stonek. Pokračování zítra, připraveno na dalších 60 hledání.
    Ložnice a kuchyně byly vždy za 135, na farmě jsem občas musela klikat na malé věci víckrát, tak mi zkazila průměr - 134. Vpravo jsem před 73 odměnou, uvidím, kam dojedu.
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek je doma, jsem spoko víc mne asi nezajímá, ale budu pokračovat normálně dál, páč bonus žádný.. opět
    [​IMG]
     
  18. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Levá strana hotovo, pravá 105. Po odtajnění piccolo beden - multitásking, tanec v listí :cry:, takže končím. Původně jsem chtěla strom, ale vzdávám to.
    Mimochodem vypadla někomu s bedny kung-fu tygra už piccolo?xD
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Stonka hotovo, pravá strana úplný prepadák, 76 hier-6700bodov(závidím šikovným hľadačom). Na začiatku som vytočil 100%, prihodil som 200% a 100% + jediný Jack, 13 z minipolíčka. Pekne to pribúdalo, ale padátiek bolo pramálo, tak som netlačil na rýľ. 90 hier bude, pravá strana samospádom, aj keď odmeny sú véééééľmi úžasné- kopec florénov, obrstromky.
    kaolín11, s tými nožničkami súhlas
    ojfp., keď sa Kung-fu bedňa dostala do hry, veľa farmáriek-ov plánovala otvárať na Vianoce ;), tak ja tiež čakám, čakám..........
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Já se hlásím. Zatím jednou :p

    K akci řádek 109 + 15her namleto ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.