Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak pro mě je psycho obojí :cry:. Teď se mi zadařilo na kole 100% tak mizí kapky, abych něco napěstovala. Zatím je to bída
    [​IMG] , než si na ty nové obrázky zvyknu, bude konec akce. Zítra moc času na hru nebude, asi se pojedeme podívat do lesa, když všichni nosí plné koše hřibů, takže pokud zvládnu levou stranu, bude to zázrak 8)
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem ,budu ráda když napěstuji potřebné množství a pak budu muset zajistit padátka tak to pomůže šafran nebo laskavec,ale horší je to s hledáním ty nové místnosti mi vůbec nejdou.tak budu ráda za levou stranu když ji dodělám,pravá to ani náhodou nedám
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Základ by byl...
    [​IMG] [​IMG]
    A průměr 129 bodů na hledání taky není špatný.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odohraných mám 52 mini hier a na dnes končím.Zajtra už pôjdem iba z bobkami a vodou.Na čo budem plytvať SH keď nemám pajdátka.
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, nazveme to úhel pohledu. Ale od té doby, co se netajím tím, že jsem farmařský rentiér mně systém pravidelně valorizuje florenové konto, tito dva jsou fungl noví a ještě jeden přibude.[​IMG] a vyhrané bedny taky nazklamaly[​IMG] :)
     
    Naposledy upraveno: 9/9/22
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, to se ti to pak pěstuje;) Já rentiérem nejsem, tož to snad doklikám, i v běžném režimu 8)
     
  7. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Terajsi stav u mna:
    [​IMG] [​IMG]
    Nedokazala som akciu dnes dokoncit, co uz, aj zajtra budem musiet makat. Inak zatial priemer 133,66.
    Vsem prajem vyspat sa doruzova!
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    uff, dohľadala som sa do konca, neviem koľko hier som odohrala, aj som si to začala písať, no nedopísala, tentokrát mi to nešlo ako minule, neviem prečo, asi rozpoloženie hviezd, alebo starnem:D, priemer odhadujem len na takých 125

    [​IMG]

    pikolky vydali Kyticu kvetov a Tanec listov, to ujde;)
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    8) tak jo, ať se zasmějete!
    11 odehraných hledání, nahráno 810 bodů... jj, průměr na hledačku 73,6 bodů :p 2 ze 3 ploch nové... a fakt mi to nejde. A to jsem byla minulý týden na očním a po měření tlaku, honění světýlek a rozkapání... prý "dobré" xD ale co bych chtěla, se zákalem v mém věku...
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dnes mi KŠ-neštěstí- dává samé banány. Škoda,že nejdou posílat.:p;)
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím mám umleto na 70 (výpliv 60) her. Kdy začnu - nevím, tento způsob akce nemám ráda a tak to oddaluji, jak jen to jde.
    Původně jsem i "laškovala" s myšlenkou zapojit se do Záchrany Lennyho, ale nevím, proč bych se měla do toho pouštět. Určitě by mě ta zodpovědnost moc svazovala:D:D:D.
    Mějte se fajn a ať se daří!!;)
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak nevím, nevím, jestli se vůbec dohrabu ke stonku, nepadají mi žádné bonusy a body?, ty nesleduju, protože mám průměr ve hře jen 72 bodů a to jaksi nemá cenu že?, her jen 19 a čas běží jako zběsilý, přeji všem lepší oči a rychlost v hledání věcí, než mám já.
     
  13. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Konecne hlasim hotovo. Potrebovala som odohrat 206 hier, priemer 134,03.
    Chcela som pred obnovenim scen dokoncit, lebo terajsie tri mi vyhovovali.
    [​IMG]
    A z Piccoliek (z tejto akcie, terajsej sezony a 2 uz si nepamatam z ktorej akcie) som dostala toto:
    [​IMG]
    Vahala som, ci neodstranit tie 2 medvedie kamosi, nakoniec tam zostanu, ved nejake uzitocne debnicky z nich dostanem.
    Pekny den!
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ke stonku to dáme i bez bonusů, žádný stres. U soutěže váhám, zlepšuji se v laboratoři, ale nevím, jak dlouho se bude zobrazovat, prý pár dní ;), to už je...
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Pitrýsek47, aj zajtra do 14:00 bude Lennyho laboratorium a potom nie, tj mas cca 26 hod. na sutaz.
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak já jsem sem se doplazila ke stonku. Včera mi padl bonus 100% tak to šlo, ten mi za 50min. končí. Asi dál už nepojedu bez SH a bonusů se to nedá i když se mi tato akce líbí. Všem kteří to nevzdávají přeji dobrý zrak při hledaní předmětů a já jdu pěstovat do úkolů. Krásnou hru.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mám odohraných 43 hier, už som sa dostala s priemerom nad 100 :music: Dnes ráno mi Kš dalo 100% a teraz než som išla pozbierať úrodu vo vlaku xD (idem ešte odviezť dáke veci mojej sklerotickej polovičke) no a Kš mi zase dalo 100% a200% ;):p Z pohopoľa mi dáva 113 :) Takže ľavá strana istá a práva sa uvidí :music:Prajem Vám tiež šťastnú ruku pri točení,hraní minihier a pekný víkend :inlove:
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Děkuji, to jsem přehlédl, tak mám jistotu :) a možná se i o pár bodů zlepším, se mi zdá, že hlášky s novými předměty se zobrazují pomalu, než vyleze to je doba, jako šnek nebo se mi to jen zdá.
    Edit: Ááá už je časomíra u laboratoře.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/22
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Již to tady bylo zmíněno. Scéna Lennyho laboratoř bude k dispozici pouze do zítřejších 14:00. Do té doby máte tedy stále možnost získat co nejlepší skóre pro účast v soutěži. Formulář pro registraci bude otevřen až do konce akce, ale soutěžní minihra již k dispozici nebude. Kdo tedy stále nezačal a má zájem se zúčastnit soutěže, nyní je nejvyšší čas. ;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, mám odehraných 36 napěstovaných + jednu darovanou hru. Doklikám to po řádek a šlus, následují dvě pracovní dvanáctky s jedním přístupem, úterý mám sice volné, ale to už nedám doplna. Neva, hledání mě baví, tentokrát o moc víc, protože jsem dvakrát vynechala a třeba sváteční ložnice pro mne byla oříšek a to se raději nezmiňuji o Lenyho laboratoři. Čučela jsem na nápovědu jak vrána do kosti, ale ve hře jsem byla zmatená jak Goro před Tokiem xD Njn, stárnu a blbnu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.