Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, mám 33 detektivních nástrojů. Aktivovala jsem bonus rostlinných výnosů, přidala superko a za hodinu sklízím. Pak přidám nevinnost a bylinkový řádek místo vánočky, když mám ve zlatém slotu ten bonus. Teď budu hrát minihry, na které mám vstupenky a do rána to musím na řádek pro pořádek stihnout, páč o půl sedmé musím vyrazit do ústavu. Snad to stihnu :oops::) Když ne, chleba stejně levnější nebude...:D
     
  2. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Přesto,že jsem vyplýtvala 4500 SH,zvládla jsem jen levou stranu.Pravá jsem v polovině.Bohužel,nějak nejsem ve formě.Tak snad příště.
     
    evainfo, dinoalesi a danielka0000 tohle ocenili.
  3. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Hurá! Můžu slavit. Andulka je moje.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nádherné zářiové dopoledne vespolek :)
    Uff tak jsem to nakonec dotáhla do konce, ale bylo to náročné, páč nebylo času tolik, kolik bych si představovala. Potřebovala jsem na dokončení 205 her s průměrem 134,66, což bylo nakonec 84.460 kytek. Tentokrát dost výrazně pomohlo i KŠ, asi jsem trefila jeho slabou chvilku a vyždímala z něj 1x200% a 2x100% xD
    Tak tady (níže) důkaz místo slibů a všem co dosáhli svého cíle velká gratulka, ostatním co ještě bojují, přeji ať se zadaří a pokud ne v téhle akci, tak aspoň v té vikingské ;)
    [​IMG]
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Neuvěřitelné - dosáhl jsem asi maximum pro mě možného - mám Bednu Piccolo!!!
    [​IMG]
    148 her / 19818 bodů / průměr 133,9 b
    Teď ještě co z ní vyskočí - takové dekorace Jackův dárek (+) nebo Postřikovací umění (+) by nebyly k zahození...;)

    Závěrečné zúčtování:
    152 her / 20358 bodů / průměr 133,93 b / vlevo 30. úroveň / vpravo 132. úroveň

     
    Naposledy upraveno: 14/9/21
  6. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já byť mám napěstováno, už neuhraji asi nic. Od 10 hodin mi farma blbne. Přihlásím se, ale z mapy se už nikam nedostanu a farma se stále načítá a načítá. Škoda, po 7 měsících jsem se na Farmu vrátila, měla to být moje první akce,kterou jsem jela naplno. Netuším kde je chyba, nikdo nic nepíšete, že by to nejelo. Notebook mám měsíc starý, měl by být "čistý".

    EDIT: díky Dave Lister, v Edge to jede v pohodě, normálně jedu ve Firefoxu a tam to teda nejede doteď. Dlouho jsem nehrála, a nevzpomněla jsem si hned vyzkoušet jiný prohlížeč, až díky Tobě.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/21
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lumat85, to co popisuješ se mi také dopoledne stalo. Hru jsem měl otevřenou v Google Chrome. Poté jsem hrál v Edge a bez problémů. Teď jsem zkoušel opět Chrome a žádné sekání hry jsem nezaznamenal. Doporučuju pročistit prohlížeč nebo vyzkoušet jiný.

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<


    Ať vás síla provází na všech cestách

     
    14087 a lumat85 tohle ocenili.
  8. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Mám jiný problém. Nejsem schopen dosáhnout výsledků jako v noci. Je to jen můj dojem nebo se to děje i ostatním? Pokud ano tak by měl provozovatel zvětšit kapacitu nebo na problémy upozornnit. Když zkusím rychlost svého internetu je stejná jako v noci.
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg, mám stejné výsledky večer v noci i ráno. Pokud je nějaké "zpoždění", tak buď špatně kliknu na předmět nebo klikám na něco co nemám hledat :).

    Spíše mám tento problém, ale ten časem dořeším, hlavně nezapomenout za 2 hoďky sklidit. Potřebuju jednu hru abych dokončil akci a mám 27 padátek a potřebuju 28 :D.
    upload_2021-9-14_17-54-25.png
    upload_2021-9-14_17-53-29.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný podvečer.
    Právě jsem dohledala poslední předmět.
    Levá strana - hotovo
    Pravá strana - 82
    A provedena příprava na zítra.
    Hledání mi moc nejde, ale stonkuji a to je hlavní.
    ;)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    U mě dobrý :D

    upload_2021-9-14_18-6-41.png


    Co jsem si tak vypozorovala - nejsem pokaždé ve stejné kondici. Někdy mi to jde jak psovi pastva. Brklá se mi ruka, nebo jsem pomalejší, netrefím přesně, pak musím klikat na jeden předmět vícekrát... Nebo jsem nesoustředěná - to když druhým okem sleduju třeba telku nebo se mi myšlenky toulají bůhvíkde. To je nejlepší jít od toho a nechat si to na ažpak. Když jsem v pohodě, tak mi ještě třeba 8-10 vteřinek zbyde. Nejlíp se mi hledá, když jsem sama doma, bo na to mám klídeček xD
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak najskor posielam gratulku tym co uz su v cieli :inlove: Ja som si dala ciel papagajca no stale este bojujem :oops: Esteze akcia konci o 22h. (tak by mohli vsetky koncit :) ) Len dufam ze nezastanem tesne pred nim ,asi by ma porazilo:mad::cry:xD Ta potvora sa mi vyhyba velkym oblukom:cry: hadozrutov mam 2;)
    Vedlajsia si skocila pre stonek a este cosi navyse,tentokrat ma smolu ks na nu kasle xD

    Tak papagajec je doma ;):p
     
    Naposledy upraveno: 14/9/21
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Milé RT prodlužte ,prosím, hru o 24h, chybí mi 7 her do stonku. Děkuji.:p;):(
     
  14. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já jsem bláznivý farmář, nebo si tak fakt připadam:D Na začátku hry jsem chtěla andulku (tu jedinou nemam), aktivovala jsem si svoje bonusy a v pátek jsem už měla stonek. Jenže pak jsem protočila hooodně párty lísků a vůbec nic. Tak jsem to vzdala a přes víkend to jen tak šolichala. Jenže v pondělí dopoledne mě při náhodném točení padly hned dva bonusy na 100% :D Dopěstovala jsem na pohopolích akční a teď dohrála 60 her za 135 bodů ANDULÁKA mam juchů:inlove::D
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po dlouhé době jsem se pustila do akce, využila bonusy, vše, co mám nasysleno aaa, zkusila získat 3 ze 3 pro mě důležitých položek. Andulka, kapličkový dub a hadilov. Mám všechno, cíl splněn za dva dny. Hrála jsem 90 s.
    her netuším, kolik jsem měla, odměna č. 124. Hrála jsem jen místnosti, co znám, novou jsem ani neviděla. :p
    Nejlepší výkon jsem měla zůstatek 21 vteřin. Na NTB super výkon.
    No nic, dobrou. Jdu napakovat věci na zítra, úřady, školka, škola, sběr papíru... No až bude něco, co zaujme, zkusím. (A honičku mám ráda, ta mě i baví):inlove:
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po čtyřech dnech bez wifi, jen s mobilem, jsem dnes doháněla hledání. Chtěla jsem hadilova, nakonec jsem došla až k bedýnce. Před odjezdem jsem díky bonusům stihla 50 her, na dnes mě čekalo kolem devadesáti. Začala jsem po 14 hod a s přestávkami jsem skončila chvíli před 22 hod. Rozhodně si to nemám zájem zopakovat, už mi šly oči šejdrem. Ještě že na konec vyšly pohodové scény a dařilo se 90s na plný počet.

    [​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já sem aj s bonusama stejně v noci usla a klikala sem to pak na mobilu. To bylo dílo, asi bych dřív postavila pyramidu, než se mi povedlo otevřít u tučňáka mlýn... Řádek mám, andulka přiletí jindy 8)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak já jsem nakonec skončila před andulkou, snad bude někdy příště. Chybělo pár her, ale můj poskytovatel wi-fi si řekl, že včerejší odpoledne mně dá odpočinkovou pauzu. Proto místo tří sklizní byla jenom jedna a to jsem byla ráda, že jsem dohrála aspoň to co jsem měla připravené.
    Jela jsem 90s a většinou se dařilo 135 bodů. V mém věku, celkem slušný výkon.
    lenak67 -nic se neděje - je to jen a pouze hra a věřím, že i ta andulka se na mé farmě brzo objeví.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/21
  19. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    Ahoj stalo semi to taky ale andulku jsem naštěstí ještě stihla, jen nevím jestli je to poskytovatelem wi-fi, když dnes opět 5,5 hodinová pauza s přístupem všeho kromě farmy a to jakýmkoliv přístupem...
    snad se ti zadaří příště ji získat nebo jiné zajímavé dárky....
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Tak ja som stihol len po 141 odmenu 10 florénov. Naozaj nemám čas hľadať. Ešte že sekerou to pôjde rýchlejšie!!
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.