Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Momentálně namleto na 25 hledaček. Jde to pomalu, KŠ mi nepřálo a už nemám lístky na točení. Ale tak stejnak bych se z toho opupínkovala, kdybych měla hrát příliš mnoho her. Těch 50 mi bude stačit :D
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Odehráno 63 her s průměrem 127,9 bodů. Jedu 90 sekund. No, rozjezd byl pomalejší. Teď mi chybí saze. KŠ bylo skoupé. Za 200 lístků dalo jen 1x 100 % a 1x +1 na pole. Takže je to škrt. Evidentně růžoví škorpioni nebudou. Nevadí. Hra mě baví a ještě mi jde. Jedu dál. Kam doběhnu (dofuním), tam doběhnu. Hodně štěstí všem.
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Takhle to dopadne, když si dáte pár týdnů pokoj od akcí a pak nevíte kdy přestat:
    [​IMG] : přebytek sazí [​IMG]. :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám 21 vstupenek do minihry, páč dnes jsem se v ústavu na farmu nedostala a to sem ještě blbě propočetla ranní sklizeň, ani tu jsem nestihla doma. Co už, když je blbá hlava, trpí farma xD Budu se snažit dál, andulku už sem odpískala, tož snad aspoň ten řádek, pro pořádek :)
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Řádek jsem měla už v pátek dopoledne, hrála jsem pekárnu a stodolu a pěkně to přibývalo. Bonusy jsem si aktivovala svoje, tak i akční kytka byla napěstovaná rychle. Pak jsem protočila přes stovku lístků a jedno velké NIC. Tak už to jen tak šolícham a ani se nesnažim. Ať si ty bonusy RT nechá já si zase nekoupin ani jeden párty lístek. Však on ten andulák na farmu jednou přilítne;)
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..uff, mám dosť hľadania:oops:, 210 minihier (90sec.) som si odklikala, koleso nešťastia nenadelilo nič, dala som z lišty 100% na rastliny a 3xJacka Darčeka, pri 3 riadkoch na SH to celkom slušne rástlo, už som farmu nastavila na dlhodobý, dekorkový a stromový režim, občas ešte vypravím vlak..;)

    [​IMG]

    peknú nedeľu;)
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) koleso mi vcera prialo , ale aj hodne modraskov si vzalo
    [​IMG]
    takze dnes hotovo :)
    [​IMG]
    a to som mala v plane len po stonku
    oci mi idu asi takto o_O ,ale 90sekund mi pri hladani stacilo ,este sa mi zvysovalo 20-24 sekund ;)
    takze kto este hlada , nech si da obcas aj pauzu , bolia z toho oci ;)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem se proklikala ke stonku, to byl cíl akce. Dnes ještě něco málo stihnu, zítra jedeme do Lbc k lékaři, tak to bude již jenom odpoledne oddechovka. KŠ pustilo 1x 100%, ale své bonusy jsem si šetřila. Abych získala andulku - to by stálo moc času a věřím, že časem se na mé farmě také objeví, případně si jednu půjčím při OaD od výpliva až to bude možné.
    Jsem spokojená i s hledáním- průměr 130,6 je na mě opravdu slušný.
    Přeji všem ať se daří hledání a aby získali to co si přejí!! :):):)
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Další a nejpodstatnější cíl dosažen!
    [​IMG]
    Vítej doma, můj první ledňáčku!
    Odehráno 117 her se ziskem 15635 bodů s průměrem 133,6 bodů.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Dobrá, tak já si to teda užiju. Ale koukám, že mohu pouze jednou xD
    [​IMG]
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hadice na farmě, bojte se :D. Mise splněna:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/9/21
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak muj cíl byl udělán,mě tahle akce moc nede,90s to vubec nehrám páč su levé jak stehno tak hrám najdi rozdíl tam to docela jde tam většinu mám 105 budu ale ze začátnu něžli jsem vše okukal bylo o dost menej,at se daří kdo ještě hrá a pěknu hru všeci.
    [​IMG]
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Co jsem měla v plánu .... stonek, jsem si splnila. xD
    Nyní jsem:

    levá strana - 73/90
    pravá strana - 71/160
    ještě by to chtělo přední a zadní stranu. xDxDxD

    Za 15 minut mám další sběr. Něco jsem získala, protočila pár modrých lupenů a jako odměna z nich stojí napsat : 1x100%/24 hod, +1/6 hod.;)
    Takže já si hraju dál a kam dojdu, tam dojdu. Do konce je času ještě dost.
    Gratuluji kdo je v cíli a všem přeji pěkný večer.
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak takhle mě to šlo docela dobře jen mít více plodin a hrál bych dál ale cíl byl dokončen a musím pěstovat plodiny a hlavně zvěř.
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Taky už jsem řadu do stonku dohnala, ale musela jsem si dnes pomoci SH a VRTULEMI, páč ani žádné bonusy a to jsem protočila plno M i Z lístků-.--.- a opravdu ani Ň a teď už budu pěstovat zase normálně víc SH ani VRTULÍ do toho nedám.8)
     
  16. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek stonkuje a dál se uvidí kam dojdu , nehrotím to !
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Víkend byl náročný, na Farmu jsem se dostávala jen ráno a k večeru, přesto ještě jednou sklidím a bude stonek. Tak do zítra ještě něco doženu. Akce výborná, všem přeji úspěšné hledání.
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek nebude;)
     
    kutilka70, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Stonek dosažen. Před chvílí se KŠ umoudřilo a vydalo 24h/100% a tak jsem přihodila 100% do diamantu:p
    Zkusím dopěstovat na pohopolích, alespoň na 90her :music: Pravou stranu raději ani neřeším :wuerg:
    V tuto chvíli odehráno 62her ;)
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Kupodivu stonek mám taky,určitě tomu pomohlo 200 + 1/6 do stodoly.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.