Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nechce někdo z rychlíků dát screen nové scény do vedlejšího vlákna?
    Ať můžeme začít doplňovat popisky.
    Díky
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neskutečný zmatek u Borstyho, ale je to nová scéna. Nejlepší je želatinový medvídek, ve skutečnosti mrňavý a tady velký zelený a rukavice téměř neviditelné visící na potrubí nahoře vlevo.
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ráno se nade mnou konečně smilovalo kolo štěstí, i když mě to stálo 150 modrásků. Protočila jsem je zrychlenou metodou a výsledek:
    [​IMG]
     
  4. orel*pard

    orel*pard Zelenáč fóra

    Dobrý den tak už mne to zase zlobí farma se načte ale pole zůstává pouze jen jako zelená nezasetá louka bez políček je to i u někoho jiného? Restartovala jsem a nic se nezměnilo k lepšímu.
     
    -Jiřulka-, kytka50 a burds tohle ocenili.
  5. burds

    burds Titán fóra

    Já to mám od včerejška.Nic si z toho nedělej .Zasej a ono to dozraje.To je asi nová animace farmy
     
    moncicak7070, dadunek a kytka50 tohle ocenili.
  6. orel*pard

    orel*pard Zelenáč fóra

    Už mi farma jde v pořádku
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ašada01 uz som to dala do vedlajsieho vlakna
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se včera na farmu dostala kolem 16 hod., a o nic jsem nepřišla ;) zmatkům jsem se vyhnula. Jelikož jsem včera nic nevytočila na KŠ, tak jsem jela jen tak, co políčko dá a dnes jsem zase nic nevytočila, tak jsem pustila 3 Jacky a ono to půjde, na vedl. fa jsem vytočila 100%, tak aspoň tak

    Zatím jsem si zahrála jednou na každé farmě za darovaný kupón
     
    Naposledy upraveno: 9/9/21
  9. we.ww7070

    we.ww7070 Zelenáč fóra

    Prosím jak funguje zrychlena metoda na farmářském kole ???
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Spustíš kolo a Esc, sice Tě to vyhodí, je to klikačka, ale jde to rychle.

    nebo můžeš použít :
    Auto Key Presser (kliknutím stáhneš)
    Po instalaci se otevře okno kde vybereš potřebnou klávesu a interval

    [​IMG]

    Poté už klikneš jen na start a v okně farmy klikneš na start aby se kolo roztočilo a už se vrtí, samozřejmě okno musí zůstat aktivní, ale nemusíš u toho sedět, i když se na párty kole vyhraje hlavní výhra, tak se kolo neustále točí, pak třeba odklikneš 2 - 3 hlavní výhry najednou.
    Jak radil pezt.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/21
  11. lboza

    lboza Pisálek fóra

    padá pořád někomu klient nebo jen mě? nový rekord při ručním sklízení 70 minut- takhle akci nedokončím
     
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak na stonek mám 50 kousků namleto, ale mocně jsem zatoužil po hadilovovi :music:. Takže to znamená ještě cca 100 dalších her, pokud se mi bude dařit aspoň za 115 bodů na hru -.-. Ale já to dám 8)! Teda, doufám...;)
     
    Naposledy upraveno: 9/9/21
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  14. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Díky moc za sdílení!! Hned jsem vyzkoušela a fakt funguje! :eek: Nesnášela jsem, jak dlouho točení trvalo, a k čemu je tam to tlačítko STOP, když stejnak nefunguje? xD
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem :) honička začíná, já jsem se včera dostala na mobilu do hry ve tři hodiny, zlobilo to, ale rozpěstovala.
    Večer kolo dalo bonus na celý den a pár šestihodinovek, tak jsem trošku ponocovala :p. Ráno šel bonus i na diamantový slot, vypustila co šlo na + a dnes celý den v práci u mobilu brblala, že to jednou načetlo dobře a sklidila, podruhé farmička vypadla, na nic jiného nebyl čas, jen jsem sázela s SH, zuzila a
    až teď konečně vidím, co mě vyrostlo :D protočila jsem i kaštánek, ale zatím nehledám :p nechám to na později.

    [​IMG]
     
  16. 14087

    14087 Veterán fóra

    Jsem ve třetině nalevo, diamantový slot obsazen 200% do stodoly a na kš vytočeno jen 100% na 24hod tak jsem po dlouhé době využila volna a SH a sklízím co to dá, Borstyho dílna už trochu okoukaná, tak to jde o trochu lépe :) ale stejně, jak nevidím tak plaším :D a hned si nevzpomenu na lupu xD

    [​IMG]
     
  17. barca279

    barca279 Vážený autor

    sezonne body vyzberane,takže finiš;)
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak Ks nakoniec pustilo 1x 100% a aj +1 ;)xD Musim nieco napestovat do soboty lebo ideme na vylet do hory a tam net nechytim :mad: No neva aj tak mi uz dochadza pomali ale isto sadza :oops: Tak zasadim nieco na cely den :)
    Mam odohranych 38hier priemer 108 ;) Som spokojna,no zaciatok bol tazky ale uz je to ok aj vdaka Napovedam co ste dali a za to Vam dakujem :inlove:
    Moj ciel je andulak,lebo sa mi vyhyba velkym oblukom :cry: Ale ked sa doplazim aj dalej,tak sa nenahnevam ;)xDxDxD
    Drzim Vam palce nech sa tiez doplazite do svojho ciela ,no najlepsie az na koniec;)
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Krásné, dobré ráno.
    Včera mi skončil z KŠ 100%/24 hod a dnes jsem si vytočila +1/6 hod..... takže tato by to šlo ;)xD
    Za sebou 15 her, takže průměr 99,6 :sleepy:o_O:( a to je málo. Hledám 10 rozdílů. Ale snažím se. Namleto mám na dalších 26 her. S hrou jsem spokojená, ale s hledáním moc né. No jo, je to hra. Snad dojdu co nejdál.
    Jinak sousedům děkuji za dárečky. Posílají poctivě a aj já je posílám.:)
    Pěkný den a hodně štěstí v akcičce.;)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak za chvilku bude namletý poslední chybějící žeton na minihru ;), ale kdy se do toho pustím, to netuší, jééééé jak mě se do toho nechce, prostě mě to hooooodně nebaví. Kdybych tak našla někoho, kdo to za mě odehraje, ale doma nikdo takový není, kdybych se zeptala syna, tak by si myslel, že jsem se zbláznila, že do té hry tahám ještě někoho jiného
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.