Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Takže jsem rozpěstovala na obou polích vlastním přičiněním a zakoupený košík bez obsahu mi je už k ničemu.Napsala jsem na podporu ale zatím nevyřízeno
    Uz je vše kladně vyřízeno..
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ono když se něco opravuje vždy to nefunguje druhý den, opravy su k ničemu jen to pak nefakčí,,,ja mám seza 430 a měl jsem hortenzii ,nu mohlo to být lepší ale i tak ze 2 ploch si myslím dobrý aspon pro mě .
     
  3. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak u mě stále nic...
    Čekám na signál.....
    ten stále nepřichází a tak čekám dál.....
    Načte se jen hlavní farma a jak se o něco pokusím, ovce utíkají a utíkají a utíkají a utíkají....
    Tak jestli dřív neusnu
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Este ze som dnes prisla z roboty neskor xD Sadze napadali ci malo ci vela uvidime 372;)
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj findy22, pokud hraješ v Samostatném klientovi. Je třeba se odhlásit a klienta vypnout a znovu se přihlásit do hry.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  6. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    klient vůbec anormální načtení slizení a setí kombajnem na celé farmě 35minut - akci vynechávám
     
    .mama789., kája53 a maribeja tohle ocenili.
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak to spíš vypadá na honičku s reálným časem :D :D ve 14:07 jsem se dostala k PC a ups nešlo to, ještě jsem nedočetla tady všechny nářky, ale asi to bylo u všech error 504 :D .. tak že máme teď 17:33 ja poprvé zasela akční a jen se tak poťouchle zeptám.. kdo má hotovo :D :D :D
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Při týrání kola štěstí jsem získala výhru ohnilý mlok,už jsem chtěla jít hledat,co že to máme za novou dekoraci.... byl to ohnivý mlok :D
    Když už jsem si bonus nevytočila,alespoň jsem se pobavila a pojedu zvesela bez přidané hodnoty
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem se, Berko, snažila z kola něco vyždímat. Nepovedlo se. Tož ale k té andulce se propěstovat potřebuju, tak snad padne něco příště :)
    EDIT: 14087, já jsem tam měla postupně error 502, 503 i 504 :) Hotovo bude mít BigClick. Musí odehrát minihry. Napěstováno by měla mít už nějaký čásek... ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, tak to ne, takto by to nešlo, když BigClick z pole 24 tak já [​IMG] ;)xD
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
  11. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    Ahojte mám rada hľadanie predmetov ale mne to vobec nereaguje neviete prečo? už som prišla o 2 hry :(:(:(:(:(ani na PC ani na natebooku som sklamaná ,čo už idem si pestovať do stodoly:D:D:D:Dveľa šťastia ostatným
     
    -Jara05- a burds tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcela159 - ahoj, jako první krok bych doporučila úplně zavřít hru a nalogovat se znovu (často to spoustu problémů vyřeší).
    Nevím, zda hraješ přes webový prohlížeč nebo v samostatném klientu. Pokud v prohlížeči, můžeš ho zkusit pročistit - návody ZDE. Nebo vyzkoušej jiný prohlížeč.
    Pokud hraješ v samostatném klientu, můžeš ho zkusit odinstalovat za pomocí nějakého externího programu - návod ZDE a nainstalovat znovu.
    Já hraji v klientu a šlape to bez zádrhelů (teď odzkoušeno).
    Také může být na vině slabší internetové připojení.
    Pokud by se ti i nadále nedařilo, můžeš se obrátit na kolegy např. do technických dotazů.
    Hezký večer
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý večer,na far. mlýně se mi objevilo MLF Rainbowtrout,zelí,piniový oříšek,jedlová šiška,komu to mlít? ,děkuji,zdravím.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - dobrý večer, jedná se o chybu. Snad ji co nejdříve opraví :)
     
  15. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    děkuji.
     
  16. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zatial tolko (a na 1. den myslim staci).
    Rastlinky mam, padatka brzdia, ale aj tak uz mam unavene oci, viacej sa mi nechce, zajtra, pozajtra atd. lazo-plazo dokoncim.

    [​IMG]

    A dodam, ze nova scena sa mi velmi paci.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - za málo.
    Hezký večer
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Ach jo.Zase mi to neukazuje dozrálé rostlinky.Uvidím je někdy nebo budu stále sklízet podle hodin zasetá pole bez kytek ? Tahle hra je čím dál tím horší.A mlýn mi ukazuje nesmysly,
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Info ohledně chyby ve mlýně najdete ZDE ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teda v Borstyho továrně je takovej bordel že se tam dá stěží něco najít, za mě pouhých 70 bodů bídných:(-.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.