Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Mě se načte hlavní farma, jinak nic. Tak se tak dívám a přemýšlím, kde soudruzi z NDR udělali chybu.....
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Což o to, já na farmě jsem, ale nefungují pomocníci, ručně jsem to nasázel i naházel, SH s točící se kytkou místo šipky, no to je komedie, funguje to co nemá a nefunguje to co má :D na odstranění chyb se pracuje, píše Dob. Zdrhám.
    Edit: 272 sazí
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
  3. taraba

    taraba Pisálek fóra

    To je nehratelné, je to jasné mají to opět rozbité, měli dát pořádnou náhradu, a ne milostivě pár hodin, hráči v nižších levelech mají velké škody, jestli hrají tuto akci, náhrada by měla být na min 10 dnů, aby to mohli dohrát všichni >:(
     
  4. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Dobrá,tak já počkám do večera a budu se vztekat až pak... :p a nebo už to třeba půjde :D
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    a stále nic, bonusy ,kombajn v čudu
     
  6. cudla

    cudla Pisálek fóra

    Ve 14jsem začal sklízet a ve14 50 se mi to podařilo tak tomu se vskutku říká velká honička
     
  7. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak nevím je to úmysl nebo neschopnost. Po dlouhé době spustí zajímavou akci, ale velmi těžkou. A potom nejsou schopni zajistit spuštění hry. Mohli přece očekávat, že díky náročnosti se do plnění všichni pustí hned. Nějaké omluvy jsou na nic.
     
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Hlavně že jsou párty lístky se slevou,to abychom si mohli koupit náhradu za ty promrhané,asi by to chtělo nějakou změnuxDxDxD
     
    Bokonon a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jednou za uherský rok jsem doma, můžu začít akci v čase, kdy začíná a ono zas nic xD Za půl hodiny se mi povedlo sklidit nebe, ostatní plochy a na hlavní farmě zaset akční kytku. Samozřejmě při přechodu z plochy na plochu pokaždé s restartem, protože se načetlo 100%, ale plocha se neotevřela, zůstala jsem na mapě. Bomba práce, vývojáři a programátoři...
     
  10. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Já už jsem asi 5 minut online, tak vám to určitě za chvíli zase půjde ;);)
     
    -Jara05-, maribeja a Bokonon tohle ocenili.
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě to uz funguje ale zakoupený obsah malého koše se nekam zatoulal i když přišla hláška že jsem zakoupila,chtěla jsem rychleji rozpěstovat a kdo chce víc nemá nic>:(
     
    -Jara05- a Bokonon tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: tak se to rozběhlo, ale hodina bonusů je v čudu
     
    -Jara05-, maribeja a Bokonon tohle ocenili.
  13. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Jeden by řekl že už je na to zvyklý, ale kdepak, pokaždé mě to nasejří. A to má být oddychová hra. I prd velebnosti, to je adrenalin jako blázen >:(:sleepy::)
     
  14. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Takže pokusy o přihlášení od 14:05, zasazeno v 15:10. Fakt mě to už přestává bavit.
     
    -Jiřulka-, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Konecne sa da hrat.
    A rastlinky coskoro budu komplet.
    [​IMG]
    :p:p:p
     
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Y_n_O - mám to úplně stejně, slovo od slova můžu podepsat.
     
  17. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
    Bokonon a maribeja tohle ocenili.
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nejde a nejde hrát jenom pěšinkama a uzoučkejma chvilečkama;):p
     
    -Jiřulka-, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  19. Jitule17101959

    Jitule17101959 Pisálek fóra

    Dnešní nový rekord na mé farmě - při zahájení akce - sklizení všech ploch kombajnem a následná sadba s vodou trvala při načítání hry po každém kliknutí celých 52 minut. Přeji všem hodně trpělivosti, jde to opravdu kupředu.... Jitule
     
  20. čejka

    čejka Pisálek fóra

    u mě to bylo stejné!! Jenom mě to hlava nebere,že se stále odstraňují chyby, ale po včerejší údržbě mám pole zralá, ale ty se opět tváří jako nově zasetá. Před údržbou to bylo o.k.
     
    Bokonon, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.