Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Do akce půjdu, jsem na tom stejně jako evokus57, ale na andulky si nechám zajít chuť. Nevím, ale po tom létě mám jakýsi útlum. Vím, že se to opět zlomí, ale momentálně budu ráda, když se doplazím ke stonku.
    Přeji všem, ať se daří při hledání (já jako vždy 90 s.) a dosáhnou na to, co si přejí nebo potřebují.
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já do této akce půjdu. Těším se na ni. Mám akci "Velká honička" ráda. Já upřímně se moc nehoním ;), a vždy do toho jdu s tím, že co udělám, to udělám. Každá odměna potěší. Andulky mám pouze jedny, tak uvidíme, zda se mi zadaří a rozrostou se mi :).
    Všem, kdo se do akce pustí přeji mnoho hráčského úspěchu. Pěkný večer všem ;)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) vidím další akci, při čtení jsem si říkala, že ten stoneček bude zasejc dávat bedny a pro málo času to dělat nebudu, ale on je fakt dobrej a dokonce žádná týdenní aktivace xD tak uvolním jenom hlavní a zkusím, jak to v práci půjde na mobilu, se zase budu rozčilovat, ale tu jednu plochu snad zvládnu sklízet v čase :p a hledání mi šlo, tak uvidím.


     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mýtinu také bourat nebudu,udělám 50 a dál se uvidí.Zapojím Jacka ať nezahálí a pomůže.Snad se štěstí unaví a padne i nějaký ten bonus.
    FA231...BAHA595
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pekny vecer Vam prajem :) Odmeny som este nevidela lebo tie neriesim :music: No z toho co tu citam tak su asi super ked tu nik neremca :D Samozrejme,ze ja akciu nevynecham a tuto mam rada,trosku si precvicim postreh ;)xD Andulak sa mi tiez vyhyba tak dufam,ze si dojdem pre neho ;) Z buranim nemam problem aspon bude zmena ;):pxD
    Tak nech sa Vam dari a dojdete tam kam ste si dali ciel a mozno aj dalej ;):inlove: Pekny vecer prajem :)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Počítám dobře,že na pravou stranu,při 135 bodech na hru,bude stačit 90.311 ks akční plodiny?!?:cry:xD
    No,na mobilu to vidím asi jen na levou stranu.o_O
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Ach jo.Bourat lesní mýtinu se mi fakt nechce ale co nadělám stonek chci
     
    kája53, -Kuteno- a -Jara05- tohle ocenili.
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce jdu, hledání mi už docela jde. Dříve jsme na to byli dva a šlo to super. Ale sama toho najdu také dost, tak se na akci těším.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Člověče, ty ale umíš potěšit.... 90.311ks :eek: To jsem neměla vidět, teď budu mít divoké sny xD
     
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Honit se nene a nenechám,lesní mýtinu bourat nebudu a na BZ nehraju, stonek tím pádem nepotřebuju. Bourání je hlavní důvod proč do toho nejdu, naivně jsem si myslela,že údržba něco změní aspoň něco,málo,trošičku asi jsem padlá na hlavu xD. Vymazat nastavení na ploše není problém jedno kliknutí ale zase to tam zpátky všechno nacpat tak to je pěknej vopruz. Nic nefunguje tak jak má,znova a znova vypisovat jednotlivé stromy a sázet je po jednom? Obyč strom a znovu vypsat xxl neustále se to všechno vrací zpátky a kdyby jen stromy ,všechno.
    RT nepracuje, nevadí jim chyby tak proč se mám honit já.

    No a je to :p RT je opět v plném pracovním nasazení.....jen bohužel nevím kde...na farmě to asi nebude xD
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
    dinoalesi, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak již bylo mnohokrát řečeno,RT maká na vylepšení dnem i nocí! Třeba taková krásná oprava ze dne 1.9.21,kdy nám přejmenovali Tlustoocasatého škorpiona na Džunglového! Bez toho by nám zkolabovala celá farma!Že nám pěstitel několik let přidává zvěř, nikoho netrápí!xD
    Nefungující lišta je zjevně také v pořádku!:wuerg: Poskakující řádky v nebi taktéž!Atd..
    K akci : už se moc těším! Párty lístků hafo,tak něco pustím.SH 50 tisíc kousků,tak dem nato!8)
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce se sice pustím, ale bez velkých ambicí, o víkendu jsem outdoor a hledání mi stejně moc nejde.
    Takže stonek a pápá. Farmaření zdar! kája53
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj kaolín11. Po posledním odstranění chyb je tam tolik chyb, že se mi to nechce ani vypisovat. Děs.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sakra,při mém hledání 85-90 abych měla na akci 14 dnů a SH aspoň 15 000 a bonusy k tomu, ale budu ráda když bude aspoň stonek;)
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ups :eek: právě jsem chtěla sklidit... tak to nechám až po 14. hodině... tedy, kdo ví, kdy se k Farmě zase dostanu. Tak až večer. Snad 8)
     
    maribeja, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    A nejde to a nejde.................:cry::cry::cry:
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jaksi je to nějaké zpomalené... že mě to vůbec nepřekvapuje.


    Hlavně, že jsem si vytočil +100% do stodoly a 2x +1 z pole (před 14:00) a stonek aktivoval (po 14:00, kdy se vše skutečně rozjelo) - a jakmile jsem chtěl sklidit- bác a konec!!!

    Nechápu, jak s tímto mohou mít celkem pravidelně problém?!

    Odškodnění by mělo být hezky individuální podle toho, co si kdo vytočil a aktivoval, jinak to nemá cenu!!!

    Poslední větu, prosím, moderátoři vyřiďte hezky zatepla realizačnímu týmu. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 8/9/21
    burds, maribeja a babička-květa tohle ocenili.
  18. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Taky vám nejede klient?
     
    maribeja a babička-květa tohle ocenili.
  19. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Nejde ani hra cez internet.. síce ju načíta, no nejde nič zberať
     
    maribeja, -Jiřulka- a babička-květa tohle ocenili.
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    to uz tu dlho nebolo , ze by farma zas nefungovala
    hlavna vec , ze vcera prebehla udrzba , tomu sa povie 100% udrzba k horsiemu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.