Velká honička (6.9. - 12.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

     
    babina51, dinoalesi a michalka59 tohle ocenili.
  2. Plea

    Plea Pilný autor

    Nasadit klikačku v době, kdy jsou útoky.. Gratuluji RT k vynikajícímu rozhodnutí, jak zpříjemnit hráčům hru xD
    Nechápu, že už to má někdo hotovo,, nejen napěstováno, ale i odehráno..:p Zainvestovala jsem včera nějaké superhnojivo, bonusy, Jacka a zase se mi část doby nedařilo přihlásit do hry, klasika..

    Trvá to dlouho a je to únavné.. A hl. stále čekám, že se k tomu nějak RT vyjádří a konstruktivně postaví..
    Třeba proč je stále akce za akcí, když hra není funkční...
    Nb aspoň dávejte akce, kde se nemusí pěstovat mraky rostlin či hrát minihry.. Ocenila bych raději nějaké chovné akce, než se to trošku uklidní..
    Hl. bych chtěla vidět nové hráče, kteří u této hry zůstanou..

    Pitrýsek47: že jsou akce plánované dlouho dopředu vím, ale ty útoky netrvají dva dny.. A vzhledem k tomu, že docházelo už dříve k nějakým změnám.. Třeba Dožínky se posouvaly opravdu hooodně, rušil se Renzo, protože jim padala hra..

    Jediné, co chci a očekávám, je nějaké vyjádření, co a jak bude.. A ne, že jen hasí aktuální požár..
     
    Naposledy upraveno: 9/9/23
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Plea: Zdravím, přečti si vyjádření moderátora na předchozí straně, jak jsou akce plánované. Útoky předem nikdo neohlásí.
    Nových hráčů je dost a starých jakbysmet, jen pořád vyhrožují, že skončí :). Nikoho to nebaví, že se hra seká atd. Není povinnost akce plnit a splnit.
    Jdu na to kafe i čoko, hra běží, ale zpomaleně.
    44 her
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Uff, tak jsem to stihla, ale byla to vážně honička xD
    [​IMG]
    Tak jak jsem předpokládala, se i stalo, potřebovala jsem přesně 210 her :p
    Hotovsonům velká gratulka a všem ostatním, ať se zadaří dosáhnout alespoň vytyčeného cíle a hlavně bez nervů z útoků ;)
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Pitrýsek47 - a o čem tedy ta hra je? To je o hraní a plnění akcí.Je pravda, že za útoky RT nemůže, ale je to otravné, a hlavně plno hráčů do hry dávají reálné peníze a kompenzace žádná
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Nevíte někdo prosím, jak dlouho už dnes nejde hra a v jakých časových rozmezích byly výpadky včera? Abych cca věděla, kdy se mám zas zkusit přihlásit. Děkuji
     
  7. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    Zlobí to tak nepravidelně, že není možné uspokojivě odpovědět na Tvůj dotaz. >:(
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak já si po té honičce s časem šla dát to kafčo se zmrzlinkou na uklidnění a hned je mi líp xD

    Samozřejmě, že hry se plánují dopředu s předstihem, tomu všichni rozumíme, ale útoky taky nezačaly zrovna včera, ba ani před týdnem, ba ani před 14 dny, ba ani....
    Takže bych od RT očekávala pružnější reakci a počítání s předpokladem, který je dnes a denně nasnadě.... Akce se dají posouvat a přehazovat, což nám v minulosti už párkrát předvedli.... Ono je jednoduché se neustále ohánět útočníky a schovávat za DDoS útoky....
    Já jsem shovívavá a snažím se dívat na věci z více úhlu pohledu, proto jsem si taky zatím nestěžovala, ale trvá to už vážně dlouho... a slova "všichni se snaží, aby vše fungovalo a dělají co mohou" se stává jen klišé.... Tohle se nedá hráčům opakovat do nekonečna....
    Tento postoj RT vůči hráčům mě hodně mrzí, myslím, že by si hráči zasloužili vědět víc....
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    činčilko, včera to začalo po 16 hodině a trvalo to asi 2 hodiny, dnes asi 12,30 tuším necelou hodinu :p a zase teď od 15,30 hod se nejde do hry dostat
     
    babina51, -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, dle obdržených informací IT o problému ví a pracují na tom. Tak snad se zase brzy budeme moct přihlásit. Prosíme o trpělivost.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, to je sice pěkné, ale naše trpělivost dochází, stále stejné problémy :p nejde se dvakrát i vícekrát za den dostat do hry a RT dost mlčí a ani nám nenahradí ztráty, nějaký bonusový kód už by to chtělo, ale ne jako posledně, to byl z jejich strany výsměch. To co bylo předposlední, to už bylo lepší. Už mi připadá, že se to pro RT stalo rutinou a na hráče kašle
     
  12. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Tak to by mě zajímalo jaká bude kompenzace když jsem vyplýtvala 200 tárty lístky speciál abych měla pár bonusu k navýšení sazenic taky k tomu jsem dala suprhojivo a k tomu zuzino hnojivo a tet mě to je k ničemu nebo čas vypršel a přišla jsem o 5000 sazenic.Nejlepší by bylo kdyby celou farmu zrušili a byl by klid.Nebo toto asi nemá jiné řešeni pořad se budou vymlouvat na útoky.Mě příjde,že toto už je naschvál.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    když se konečně dostanu k pc tak to zas nende prostě paráda:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    nejlepsichovatel07 - zdravím, naschvál to je, ale ze strany útočníků. Zřejmě jsou za to slušně zaplaceni. Jinak by nepodnikali ty útoky stále dokola a šli by se "bavit" zase o dům dál. (ale to je jen můj soukromý názor)
    Taky mi utíkají bonusy, těšila jsem se na víkend, že budu mít na farmu čas a sfouknu tu akci, bo všední dny se moc nechytám. Co se dá dělat, snad později...Šlechtění taky ještě nemám hotové.
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  16. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Skali -jo pěkně to máš naučené co nám máš psát ,ale tím už lidi nenakrmite je to už směšné xDxD
     
    vrtulnice a babina51 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    nejlepsichovatel07 - a to myslíš jako opravdu vážně ? o_O
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já se zase chtěla svézt lanovkou,ale bohužel dnes prý nahoru nevyváží.Šlechtění jsem dokončila dopoledne,hlavní a divokou mám sklízet až večer tak snad už to půjde bez problémů.
     
    kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
  19. goro19

    goro19 Pilný autor

    Ve středu 6. 9. mi celé dopoledne šla farma bez problémů a v pohodě. Do chvíle než byla spuštěna tato akce Velká honička.
    S jejím začátkem u mě bylo rázem po pohodičce. Proto přestávám věřit na nějaké útoky a myslím si, že jde pouze o problémy
    Farmy. Že by ti útočníci věděli, že na farmě začíná akce a s jejím začátkem spustili útok, který se pořád opakuje, se mi nezdá.
     
  20. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Skali-jo to myslím vážně
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.