Velká honička (6.9. - 12.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Jupí,tak právě jsem získala super obra základ,snad se mi povede to dokončit,abych získala i xxl.No vrazila jsem do akce přes 12000 SH,tak by za to měl výsledek i stát.;););)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    goldedawn
    Jestli dobře počítám, budeš mít návratnost (pokud budeš usilovně zuzit a ultrahnojit) z toho stromu XXL tak 2,5 roku...

    Je pravda, že pokud jsi neměla bonusy z kola štěstí a nemohla využít Jacky a další bonusy do diamantu či zlata, musela jsi využít to obrovské množství SH.
    Já měl štěstí na Kolo štěstí a taky jsem obětoval 3 Jacky a nějaký ten bonus do zlata (+100% z rostlin), takže jsem to ukončil rovněž, ale s využitím okolo 3000 SH (to doplním lehce z beden a z té obrovské aleje Super-obříků v různých variantách).
    Kdybych ale neměl ty bonusy, asi bych to vzdal, resp. musel, protože takové zásoby SH prostě nemám...
    Každopádně když už jsi se rozhodla, jdi do toho - věřím, že to dokážeš!;)
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    jan.svatek
    ***
    Díky za povzbuzení.Já každopádně se nevzdávám.Když už se do něčeho pustím,tak jedu do konce svých sil.:);)

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/23
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Ještě 1 sklizeň a bude levá strana hotová. Tím akci ukončím..... a budu raději doplňovat zásoby.
    S těmi výpadky hry, na dokončení celé akce nemám. O víkendu mi skončilo prémium a já po více jak roce uvažuji, zda znovu koupit.... jestli to má vůbec smysl, když se do hry několik dní v týdnu normálně nedostaneme.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Řádek je už asi od pátku?? Už nevím, víkend byl abnormálně náročný v práci.. ten pěstuju jen voda, hnůj.. nemám bonusy a ani už točit kolem nebudu..
    Pravá strana byla pro mne vždycky nedosažitelná :D tak se nestresuju haha
    Všem co stihli celou akci gratulka a ti co dohánějí štastný závěr ;)
     
  6. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Díky za špicové taj.stromy,všechno lišta.Jinak stonek je,jedu dál.Nehledám všech 10 rozdílů,odměny vpravo za to nestojí.
    Z 10 ts vylezl 4x bobr oranž,žluté stáje vykopávek.Si snad někdo z nás dělá kozy!
    Celkem 244 bobrů oranž.a 144 žlutých.Super a k tomu javor cukrový,které už ani nepočítám
     
    Naposledy upraveno: 12/9/23
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    67 her, stromy jsem taky odtajnil a povedl se 3x olivovník Sv. Heleny, neměl jsem a píchoš w. (možná, že nebyly všechny tajemničky z této akce)

    Edit: 71 her
     
    Naposledy upraveno: 11/9/23
  8. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Ne, prodloužení nepotěšilo, chodím do práce, víkendový plán narušen. Ale v klidu, šetříte moje peníze.
     
  9. goro19

    goro19 Pilný autor

    Prodloužení akce mě taktéž nepotěšilo.
    Ukončil jsem ji z důvodu sebezáchovy.
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ahoj farmáři a farmářky,

    vzhledem k výpadkům hry dojde k prodoužení této akce a skončí 13.9.2023 ve 12:00.

    Doufáme, že vás tato změna potěší.

    no nepotěšilo konec ve 12 ???zas nějakej inteligent myslelxDxD
     
    Naposledy upraveno: 11/9/23
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001 - ahoj, nabízí se možnost, že od 14 hod bude začínat nová akce, tak aby se stihly vyměnit všechny zbylé akční předměty za BZ/TBZ/Kr ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdárně jsem aktivovala řádek na stonku, tímto se s detektivem myšákem loučím a na shledanou v lepších časech ;)
    [​IMG]
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já stále bojuju o dokončení alespoň toho stonku, na pravé straně se ani nesnažím, neb k dokončení celé strany bych potřebovala ještě spoustu plodin a her, všem rychlíkům veliká gratulace.
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak nakoniec som sa rozhodol,že stonku veznem a už sa pre ňu aj rútim! [​IMG]
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jedeš tak rychle jako já jenom ti to víc sluší-narozdíl ode mě, sotva se hrabu-:p;)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Predlzenie nepotesilo,v skole a v robote hrat nemozeme,akorat tak v rychlosti pozbierat urodu a znovu nasadit takze to mohli kludne nechat do zajtra vecera. Obr strom sa u mna konat nebude a do zajtra vecera odohram to co mam napestovane a vyzobem este co mi pride do cesty xD
    Dnes rano som vyhodila 2 picolky k majaku a teraz ked som prisla z roboty tak som ich odklikla 1,ingrit student a z 2 vypadol moj 1 FLORENAK ;):pxD dlho hladal ku mne cestu asi isiel cez Kosice xDxDxD
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, přes Peking xD Gratuluji moc :)
    Já bych ještě mohla chvíli pěstovat a hrát, ale nechtělo se mi. Zbylo 49 kaliander, 57 lup (spotřebovala jsem je v laboratoři) a 976 sazí...
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sovička gratulka to já na svúj první stále čekám ještě líta asi ve vesmíru a ke všemu v jiné galaxii
     
  19. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Pro mě tahle hra končí ve chvíli, kdy dojdou lupy. Stonek mám, a to stačí.
     
    modro.ocko22, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dnes jsem už s akcí chtěla skončit, ale když ji prodloužili, tak si dojdu ještě k odměně 120. = pikolka, kdo ví co tam bude za překvapení.
    Krásný večer přeji, babí léto se letos opravdu vydařilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.