Velká honička (6.9. - 12.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 6.9.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 12.9.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím nikdo? Určitě začnu, ale nevím zda osika bude můj cíl na pravé straně. Nechám se překvapit.
    Přeji všem ať se daří při hledání a krásný slunečný a pohodový den!!
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci plním, ale škoda, že na konci není florenový strom. To by byla jiná motivace;):D Mě se tahle minihra nelíbí, stále do zblbnutí hledat to samé v obrázku. Možná ani tentokrát nedolezu nakonec, uvidím, zda si vytočím nějaké bonusy:p
     
  4. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Taky se pustím do akce, uvidím jak to půjde hezké pohodové dny přeji všem farmářům :):):)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Do akce se pustím i když mi to hledání moc nejde :oops: Hraji najdi 10 rozdílů, tak uvidíme kam se doplazím ;)
    Můj cíl: Levá strana 95 her na získání 2xPic bedna :)
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, tak trošku jsem čekala víc, na to jak náročná to je akce hlavně na oči.... stonek je sice dobré mít, i když já ho zrovna moc nevyužiju, obrstromky se taky hodí vždycky, ale mohly ty odměny být přeci jen o malinko víc motivační :p

    Komu stačí stonek bude potřebovat:
    Kaliandra - 20.280
    Saze - 1.560

    Na celou levou stranu:
    Kaliandra - 36.660
    Saze - 2.820



    Na komplet pravou stranu počítám, že budu potřebovat něco kolem 210 her což je cca 82.000 kaliandy a 6.300 sazí. Ještě si to asi rozmyslím, jestli má tentokrát smysl takhle se honit, kolo je poslední dobou na bonusy hodně lakomé, tak uvidím.....

    Jsem zvědavá na Protěžový trh, ukázka vypadá hezky, tak snad se bude dobře hledat, budu se snažit vyhnout Alchymistově zahradě a Lennyho laborce, ty moc nemusím :D
    Ať se nám daří a úspěšné honění :)
     
    Naposledy upraveno: 5/9/23
  7. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    Stonek-kaliandra-20670ks.,saze-1590ks.,celé-37050/2850ks.Levá strana!Oprava:mínus1ks -mletí 53/94.
     
    Naposledy upraveno: 5/9/23
  8. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    dinoalesi a mira60
    Díky za výpočty, ale já budu mít asi větší spotřebu :cry: Takže alespoň x 1,5 :wuerg:
     
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tuto akci nemám ráda i když se do ní pustím, pravá strana mě nezajímá i tak je těch rostlin moc na celou akci
    dinoalesi ty jsi počítala 30 her ale ono jich je 95 takže mira60 to má správně.


    Edit Už si to opravila
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutilka70, .macca.
    Přesně tak, překoukla jsem se a počítala jsem to podle nesprávného sloupce, ale díky tomu, že mě hlídáte, už je vše opraveno správně ;)
    Děkuji :)
     
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    jak jsou tam padátka tak to není pro mne, těch mám vždy málo, a tady je jich tedy opravdu hodně, takže se ani nebudu snažit
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    hroudov
    Ale padají z celé farmy a 1.560 (na stonek) není zas tak moc na celou farmu, zvlášť když v lese můžeš mít jen dlouhodobky ;)
     
  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak já do akce jdu.Těšila jsem se,jak si potrápím mozek.Baví mě to hledání.:D:);)
     
  14. jamranka83

    jamranka83 Zelenáč fóra

    Dobrý den mám dotaz na hru pod tabulkou košů je..... Upozornění: Speciální koš detektiva bude v prodeji od 23.3. od 14:00 hod do 26.3. do 22:00 hod. To znamená , že speciální koš pro detektiva bude v prodeji až příští rok v březnu? Děkuji za odpověď. Přeji hezký den.
     
    albína1927, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jamranka83 - ahoj, nejspíš to tam zůstalo z některé starší akce. Díky za postřeh, předala jsem k opravě ;)
    Hezký den
     
  16. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Taky tuhle hru moc nemusím
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, hlídají jako Bedlivé oko :), ale to bude mít dost práce i tak.
    Já nepočítám, házím do akce průběžně a odhaduji.
    Honit se nebudu, stonek splním jako vždy, snad hra poběží a záškodnící budou mít smůlu.
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Odjíždím v pátek na další turnus brigády, tentokrát do Provence. Hledat obrázky na notebooku s malou obrazovkou a na wifi, která nebývá v kempu zrovna nejrychlejší a může být placená, asi nebude to pravé ořechové. Můj cíl je tedy stonek, tj. odehrát jakkoli 53 her, odměny vůbec neřeším.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sice jsem schopen leccos po tréninku zlepšit (zpravidla na průměr 134 bodů za hledání), ale je otázkou, zdali mi to za to stojí...
    Konkrétně bych musel napěstovat okolo 80340 akčních kytek a získat 6180 sazí - a hlavně toho času, který bych tomu musel věnovat - 5:12 čistého času!
    Nevím, nevím - tentokrát asi část vpravo vzdám nebo se pokusím získat jen základní variantu Super-obrovského stromu (potřeba napěstovat 72150 kytek...), ale spíše to tentokrát vidím na hledání 10 ks (kvůli úspoře času).
    Kdybych totiž chtěl všechno, musel bych použít takové množství SH (při využití všech možných vychytávek z kola štěstí, Jacků apod.), že by se návratnost z dalšího Super-obrovského stromu počítala možná na roky...
    :music:
    Já se ale znám - ono mi to nedá a pojedu to hledání všech předmětů... nicméně to asi nebudu hrotit a až mě to přestane bavit, převedu raději Farmu do standardního stavu.
    :D
    Všem, kteří se rozhodnou to vyluxovat celé, přeji hodně štěstí při točení Kolem a pevné nervy a mysl při hledání.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tuto akci vůbec nemusím a hodně se rozmýšlím, zda do ní jít, spíš asi ne :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.