Velká honička (30.6. - 6.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    vladca koľko ťa to stálo SH a vrtuliek? Napiš aspoň približne.
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Sousedko, koukám, že´s zvolila stejnou taktiku jako já :D prostě relax :inlove:

    Momentální stav:
    L - 16/ 39 a
    P - 45/ 3.140
    8)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    tronaldo55 <<vladca koľko ťa to stálo SH a vrtuliek? Napiš aspoň približne.>>
    Na to ti můžu odpovědět sám - mraky...
    Kdyby neměl hráč žádný vytočený bonus a za předpokladu použití MJS, potom má k dispozici 202+184=386 pidopolíček, čili z každé sklizně navíc +3x386=1158 ks rostliny.
    Předpokládejme, že se nikdy nezmýlí (hahaha), takže na jednu umletou vstupenku získá 135 bodů.
    Na zisk všeho vpravo potřebuje 27525 bodů, což odpovídá při maximálním možném zisku z hledání 204 pokusů o hledání. Jednu vstupenku jsme měli grátis, takže musíš napěstovat 203x412=83636 rostliny... to představuje 83636-386=83250 ks rostliny navíc (předpokládám, že máš rozpěstováno). Čili musíš pěstovat 83250/1158=... téměř 72 sezón. Budeš-li soustavně zuzit, potom potřebuješ napěstovat přibližně 36 sezón. 36*6*0,9*0,8=skoro 156 hodin nepřetržitého pěstování s vodou a hnojem na pidipolíčkách. Akce trvala 150 hodin, čili minimálně něco SH musíš použít (minimálně na rozpěstování a i na ta pidipolíčka). Předpokládejme na rozpěstování tak 200 SH a minimálně 4krát SH na pidipole (kvůli času). To znamená 200+4*386=1744 SH a 36*386=13896 ZH... Mraky, co?
    Samozřejmě můžeš použít více SH a méně ZH podle situace... a to musíš počítat s využitím SH na vytuněnou dlouhodobku kvůli padátkům (těch potřebuješ 203*28=5684 ks). Když získáš 3/4 z běžné sklizně ze všech Farma ploch, stále ještě musíš využít 1421 SH na tu vytuněnou rostlinu.
    Čili můj odhad je tak okolo 5000-6000 SH a okolo 4000 ZH... Docela masakr, což?
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak Vas vsetkych zdravim;) uz vcera vecer som sa vratila z CR a kedze som bola sama doma tak som odohrala 80hierxDxDxD ale na pisanie mi neostal cas :( Internet mi v Cr obcas strajkoval a tak som bola rada ze som zasadila a pozbierala urodu :oops: Tymto sa chcem ospravedlnit susedom,lebo na darceky uz som nemala nervy :cry: No teraz cakam na sadze aby som dokoncila lavu stranu a este trosku z pravej ;) Nastastie som si vsimla ze akcia konci az vecer inak by som ju nedokoncila ....
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    .. až také hrozné ako to rátal jan.svatek to nebolo :) (nerátal efekt bonusov)

    Neviem to presne ale odhadujem to na niečo do 1000 ZSH a určite cez 2000 SH.
    Spotreba SH na pohopoliach ešte nebola taká hrozná, hlavne keď som bral 126 ks z jedného (štvrtok) a následne asi 68ks (nedeľa).
    V nedeľu nastal zlom, kedy som si povedal, že idem do konca.
    S bonusmi akčná nabehla okamžite na konto. Na minipolia používam SH len výnimočne, keď končia bonusy a tak.

    Následne si svoje zobral vytunený šafrán na padátka (ešte že to neskôr padalo v kombinácii s dáždničkami do akcie Letní dny).
    Tu šla väčšina SH ... čo už, aspoň som pridal do stodoly asi 100000ks šafránu.
    :)
    Niečo sa pravda vrátilo na odmenách a pri točeni PL + z nových desivých úloh.

    Keďže bolo napestované dostatok, dorazil som zvyšok sadzí včera a dnes šafránom na minipoliach, bez SH, ktorý mi zreje za 9:15.
    Ale bol to extrém, dokonca som mal aj budík v noci na 3:00 (126ks z poho-poľa za to stálo) :inlove:
    ... som zvedavý či sa zdvihnú znova počty v budúcej naháňačke.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, stonek jsem získala a to ostatní je jenom navíc...
    Mohla jsem hrát jenom najdi 10, kde byla jistota 70 bodů, při bídném připojení, ale jsem spokojená. Nebyl čas na honičku ;)
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    celkom dobre počty :)
    Edit: Čo sme mali 1krát tie mikrovlnky tak tam som minul tuším 1500 vrtuliek a okolo 3000 až 4000SH takže v celku trochu podobná akcia.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybych nebyla lama a pořádně četla, tak jsem mohla dopěstovat a teď po návratu dohrát na řádek. Co už, měla jsem za to, že akce končí odpoledne a na řádek je těch devadesát her... Nou cemment, přátelé 8) Když je blbá hlava, trpí potom farma :D
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem to ukončil se skóre 16269 bodů. Začátek byl fajn, za 300 PL jsem měl 3x 100% do stodoly a 4x +1/6 hodin,
    jenže druhý den na mě kolo štěstí udělalo dlouhý nos a ještě vyplázlo jazyk. Za 250 PL jsem vytočil jen šestihodinové bonusy
    na stromy, stáje a dílny. Padátka jsem popohnal šlechtěnou pohankou, tam problém nebyl, ale to množství akční kytky
    bylo nad mé síly. No, stonek mám, pikolky mám, pár florenů mám, SH, SK, vrtulky, mince, etc. Nakonec spokojenost.
    Jinak, díky nekonečnému točení kolem štěstí jsem pořádně rozšířil svou sbírku žlutých stříháren vlny a výroben mléka, :)
    už aby zase jezdil vláček. A superkrmiva mám na tři šlechticí akce. Farmaření zdar! kája53
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    nenechala som tam ani poslednú Piccolo bedňu, aj keď Koleso nešťastia si išlo svoje (žl.výrobne, gr., BS, banány, hviezdy..), asi raz dalo 100%, dnes na zelené +1/6h, mňa nevytočí, vytiahla som esá z rukáva8)xD, zobudila som Jack Darčekov, vyhnala Renátu s vrtuľami, polievala SH, a aj som prepestovala, piemer okolo 130, ku koncu som už dávala plný počet na 90s.
     
  11. kristyna.svatkova

    kristyna.svatkova Pisálek fóra

    Tak jsem to dokázala!
    [​IMG]
    Ale byla to fuška, ne že ne...
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný letní večer, tak jsem si dala cíl a zajímalo mě jestli ho dám, protože času je teď hodně málo, navíc kolo se mnou pořád nekamarádí, takže bonusy byly jen z vlastních zásob 1x 200 a 1x 100 na rostliny + 2x Jackovy dárky, ale jak se říká za 5min 12:00 to vyšlo, uf... Už tuhle akci nechci hodně dlouho vidět :wuerg:xD
    [​IMG]
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Všem, kteří se dostali vpravo až na konečnou - veliká gratulace, já ukončila akci s 96 hrami, necelých 12000 bodů vpravo a stačilo to.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vlevo mi akci zajistilo par Jacku a několik otocek s SH, ale pravou část ani nahodou... tak jsem vyuzil ty slusny dekorky navíc ale teda hodne moc casu to hrani miniher bere, no a ještě je na oci i na ruku narocny...
     
  15. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak skončila moje nejoblíbenější hra, sice jsem ji jako normálně nedokončil, ale užil jsem si ji. Odehrál jsem kolem 100 meziher s průměrem 122 bodů. Musel jsem vyzkoušet 4 myši, než se mi podařilo správně, a hlavně rychle odebírat předměty v mezihrách. Nedokážu pochopit, jak někdo mohl mít průměr přes 130 bodů. Mě se vyplenit celý obraz podařilo jen 3-4. Takže všem, kdo splnili celou akci gratulace. A hrát tuto akci na více farmách je opravdu "Velká honička".
     
    kája53, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jsem na chalupě, kde je signál jedna čárka. Na pěstování to ještě stačilo, ale hrát minihry téměř nešlo. Nezbylo mi než jet najdi 10 předmětů a byla jsem ráda, když jsem získala 85 bodů. Hlavně u drobných předmětů jsem musela klikat několikrát. Tak i přesto, že jsem díky bonusům odehrála 138 her, jsem vpravo skončila na čísle 100.
     
    -Jara05- a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.