Velká honička (30.6. - 6.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, vlevo hotovo, v pravo 1/3, průměr 100, s tím jsem ani nepočítala vezmu-li v potaz, že můj zorný úhel nevidí víc než dvě tabulky s nápisy a já po obrazovce skáču jak kobylka sem a tam, co už musím být ráda, že není hůř. Všem co hraji přeji, aby dosáhli svého cíle a u hry se bavili
    [​IMG]
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    konecne hotovo ;)
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Vy jste šikovní co máte hotovo, já mám sice volno, ale byla oslava, tak že jedu pomalu ;)
    [​IMG]
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Aj ja hlasim, ze konecne hotovo, teraz sa mozem venovat realnej zahrade :p.
    [​IMG]
    Debny Piccolo pojdu na ploche az vecer, aby boli rano hotove (inak neodolam a otvorim za fl a je to zbytocne), mam ich celkom 8 - 4 z tejto akcie, 1 z kompenzacneho balicka, 2 z novych bubu ukolov (mam ich zo vcerajska dokoncene) a tu poslednu uz si nepamatam z ktorej akcie bola.

    P.S. Toto som dostala (a som spokojna):
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/7/21
  5. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Bez screenu dlouhého domu jsem zcela ztracená, nic si nepamatuju.
     
  6. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Já třeba tři čtyři věci najdu hned a pak na jedné dobu "ztvrdnu" :))
     
    Helena1313 a kutilka70 tohle ocenili.
  7. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    veverka61,máš lupu tak ji použij a nezapomínej na ni stejně ti zbyde;););)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem to nějak špatně spočítala a do stonku mi chybí 1 hra. Nevadí, počkám do odpoledne. Po stonku už co odehraju, to bude, hledačky mě baví, ale zase ne tolik, abych u toho seděla celý den.
    Jinak s tím sekáním hry to nebylo tak špatné, občas se zaseklo, ale to by tolik nevadilo, prostě jsem počkala, až se zase rozeběhne. Ale asi 2x se stalo, že se čas začal ubíhat, ale klikat jsem nemohla, prostě na myš vůbec hra nereagovala. Stalo se to někomu z vás také?
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sakra to je práce s odehranim, hlavne když mam teda pomalou ruku a spatny oci, takze hraju jen na rozdily... 50 her hotovo, stonek dodan, ale prava strana zoufale slaba - 4485 bodu u 50 hry... tak nevim zda se dostanu na 90 her, muzu hodit Jacka, ale to odehravani je tak otravny, ze se mi teda moc nechce...
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Tak já sice stonkuju, ale jinak nic moc. Asi jsem pomalá. Ze všeho mi jde nejlépe 10 rozdílů. Mám 68 her/ 6 460 bodů. Takže průměr 95.... dyk to říkám....nic moc :sleepy:;).
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, stonek mám, tak už jen co bude tak bude, jsou prázdniny, žádný spěch :). Co mají hotovo, gratuluji a těm co finišují, držím palečky! :)
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Přesně tak.. i já mám řadu a jinak už nekvaltuju, co bude to bude, bonusy nepadají tak se nerozčiluju ;) hodně zdaru všem :D
    [​IMG]
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak odehráno 96her s průměrem 101,82bodů :p Hrála jsem najdi 10rozdílů a to mi stačí :music:
    Cíl byl odehrát vlevo všech 90her kvůli Piccolo ;) Druhá strana mne neláká natolik, abych se někam honila xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem zvládla 38 hledání z potřebných devadesáti. To asik do zítřka nedorazím xD Mno, tak si zazpívám s Rybičkama48 "Léto" a budu dál v klidu 8)
     
  15. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak stonek stonkuje, napěstováno ještě 13000 akční, ale sazí se nedostává....na noc jsem dala něco jiného tak uvidím kolik ráno vypadne.
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Úspěch vpravo...
    [​IMG]
    ...a následné zaseknutí hry...
    [​IMG]
    ...a po restartu mě čekalo překvapení... naštěstí se mi přičetlo 133 bodů a nedošlo k restartu zkrácené hry.
    Odehráno 142 her, celkem 19942 bodů, s průměrem 134,74...
    Míním, že další Piccolo bedna je mimo můj dosah...
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To je zajímavé s padátky. Odehráno 60, sazí 1022, pěstuji jen akční, jeden kyseláč vartuje na mýtině (druhý je na stromě moudrosti), 6 kouzelných stromů a sousedé i přátelé saze posílají v rámci možností.
    Ale hlavně, že máš stonek, bedny nám určitě zase nabídnou ;).
    Edit: teď mě napadlo, že saze padají na farmě, tedy i na div.louce, protože po sklizni vojtěšky přiskočily další (počet sazí jsem už opravil).
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím je odehráno 84 her, v zásobě mám 12 nástrojů - nechávám na odpoledne, abych si užila Romantickou večeři.
    Sazí je ve stodole 1358, ale už jsem večer skončila s pěstováním, těch 90 her je nad plán, stačilo úplně 50.
    Přeji všem krásný sváteční den!
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Mám odehráno 86 her, takže do konce akce stihnu udělat všech 90. Alespoň levá strana bude hotová, Pravá, tam se courám. Nejsem dobrý střelec, abych dělala rekordy. Ale co, akce jsem se zúčastnila, stonek mám, takže u mě dobrý.
    Přeji pěkný, slunný a sváteční den.
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    ešte si počkám do 16:00 na zopár sadzí a bude vymaľované :D:D:D

    [​IMG]

    detektívnu minihru mám rád, ale tentokrát to bolo dosť náročné ...
    minul som hromadu ZSH, 2 hromady SH ... ale v rámci vytočených bonusov sa inak ani nedalo
    :p


    negatíva ... DRAHÉ
    - 27525 bodov na final
    - 1 menšia plocha na pestovanie
    - málo padátok (musel som nahnať vytuneným šafránom)
    - extrémne vysoká spotreba SH a ZSH
    pozitíva ... relatívne jednoduché scény
    -
    minihra išla ako hodinky (iba jeden zásek, po obnovení sa spustila nanovo na 70sec, ale kuchyňu som dal aj tak na 135b)
    - žiadna nová scéna a tie čo boli použité sú z tých jednoduchších
    - koleso dalo 3x 100%/24h vo štvrtok a zopakovalo sa to v nedeľu (bez toho by som to asi nedal do konca)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.