Velká honička (30.6. - 6.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím mám připraveno 29 nástrojů - skláním se před těmi, kteří již mají hotovo nebo finišují do cíle.
    Nějaké PL jsem protočila a 1x +1 trošičku pomůže a věřím, že snad se ke stonku dostanu. Víc pokoušet štěstí nemá cenu, protože těch mlékáren a střižen je opravdu víc než dost.
    Pěkný večer přeji všem a ať se daří při hledání!
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    U mě se taky něco málo dělo, jedu normálně, no stres.. je to hra ;)

    [​IMG]

    Re: No prosím, jedna náhoda padla :D na 24 hod a zítra volno tak paráááádaaa :D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/7/21
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zatial takto, donutila som sa dnes aspon riadok spravit, mala som este vcera napestovane, ale pracovne zalezitosti mi dovolili az dnes zacat s hladanim.
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ke stonku dojdu a dál to nebudu řešit,farma prostě v pořádku není a už nevěřím že někdy bude šlapat tak jak má.
    Hledání je pořád stejné v tom není problém,ale kliknout i pětkrát na jeden předmět o kterém vím že chybí? Opravy se nějak nedaří a nedaří,opraví jedno a rozházejí něco jiného.
    I trpělivost a tolerance má své meze.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ne a ne a ne! Ani bedny piccolo mě nedonutí pokračovat dál ve hře po získání stonku. Dneska jsem odtajnil 9 kousků a z toho 2x medvědí kámoš,1x kytice,věčný lov pokladů,ingrid,2x melodie a 1x tanec v listí s pogo show.
    Zatím nachystáno 44 her. Odpoledne to nějak odehraju. To zas bude restartů,ach jo!:wuerg:
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín11 - vůbec se Ti nedivím - Vílí horký pramen opět nepotěšil.
    Už mám připraveno 39 nástrojů. ale hrát budu asi až zítra - snad to půjde aspoň jako posledně.
     
  7. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Zdravím, má někdo stejný problém, a to že se nezobrazují všechny věci na ostrově které se mají najít? Je to repelent a volejbalový míč. Odhlásila jsem se několikrát ale pořád nic a odkliknout prázdné místo nejde. Edit: Jo jo repelent tam je, skutečně jsem ho několikrát přehlídla, ale ten míč ne a ne.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Repelent mám volejbalový míč ne.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z picolo beden ,past a festival z dalších tří (z družstva)2kytice a Pogo,z tajemných chlévů lištovky jako vždy.Pěstuji již jen na hlavni,na pravé straně bude jen to kam se doplazím.Honit ani finančně se nenechám;)Na ostrově mám vše v pořádku, zato na poli jsou místa jen jako čerstvě osetá,což tak velký problém není.
     
    vladca a -Jara05- tohle ocenili.
  10. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    Ahoj, volejbalový míč je hodně malý a je úplně vzadu vpravo u kánoe, skoro za ní
     
    kája53, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    poviem vam , vlecie sa to neskutocne dlho ;):)
    nemam rada taketo zdlhave akcie :sleepy:, najradsej to dam hned v prvy den a potom si len tak vegetim , ale toto sa setsakramentsky taha :( , snad to zajtra dorazim ;)
    tak nech sa vam dari a splnite si svoje ciele ;):)
     
  12. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    -Ostružinka- ano máš pravdu, skutečně tam je, já jsem šprtala původní obrázek a tam je vpředu a dost veliký, je to tedy malá změna ale díky tobě už o něm vím. ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    irísek1960 taky jsem ho dlouho hledala:)
     
    mduchek169 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak 50 detektivních nástrojů na stonek připraveno :p
    Ale kde k tomu seženu toho detektiva, tak to tedy opravdu nevím xD
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A co použít lupu? Vidíte ho okamžitě ;).
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Vlavo - hotovo, vpravo - 110.
    Dufam, ze zajtra budem mat cas na hladanie a dokoncim aj pravu stranu.
    Este nejake padatka potrebujem, ale nie vela, snad napadaju este rano.
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    idem len na hlavnej luke , tak preto sa to tak vlecie;)
    rubanisko neburam , takze zajtra to dorazim :);)
    zelam pekny vikend :)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě dosažen stonek!8) Tímto bych to celé ukončil.
    Jinak chci pochválit RT,že se mi to za těch 50 her ani jednou neseklo!!! :) To je odminule tedy velký pokrok!
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také mi to pěkně šlapalo ;):D
     
    -Jara05- a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    90 her / 12118 bodů / průměr 134,64 bodů na hru - a hlavně, vlevo mám hotovo!
    [​IMG]
    Ale vpravo to vidím dost bledě...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.