Velká honička (30.6. - 6.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .sefik123.

    .sefik123. Zelenáč fóra

    Skali

    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    Reset nepomohl zkusím podporu děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/6/21
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .sefik123. - není zač, doufám, že se tvůj problém vyřeší :)

    Ještě poprosím - pokud reaguješ na příspěvek hned před tvým, nepoužívej tlačítko "odpovědět" (tj. odpověď s citací příspěvku). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov (je to kvůli zbytečnému zahlcování fóra).
    Děkuji a hezký den
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Odehrála jsem 2. hru a překvapilo mě, že Romantická večeře je zase původní verze, pro mě určitě snazší :).
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    aj tak sa da ;) stonka je doma :)
    nech sa vam dari :);)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sašenko, chvilku tady nejsem a Ty si místo sázení hraješ na detektiva?-.-

    i takto to jde;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/7/21
  6. vladca

    vladca Stará škola

    dnes ráno sa celkom zadarilo :)
    [​IMG]
    [​IMG]

    + 100%/24h zo včera, 100%/24h v zlate a 200%/24h v diamante ... výsledok
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/7/21
  7. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    To snad není možné, už máte někteří hotovo? Já, kdybych se utočila, tak nevytočím bonus a někomu padá několik za sebou. To je docela nespravedlivé. Nevím, proč nedají šanci na vytočení všem. Začínají mě akce silně nebavit. Když chci dodělat akci, abych kupovala.
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Lenka123 pri príspevkoch farmárov kde vidíme, že vytočili aj 10krát bonus 100% do stodoly si treba uvedomiť, že tie obrázky/komentáre predstavujú to najlepšie čo sa danému farmárovi podarilo. Zväčša farmári pretočia aj 200 párty lístkov ale niekomu to nepadne ani za 500 párty lístkov. Trochu to skresľuje predstavu tak sa netreba báť, že niekto tu má "výhody". Nič takého tu nie je. Všetko je iba o náhode.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ty bonusy jsou vytočeny ve dvou minutách, je to umění a štěstí ;), bo já je tak často ani nemám v nabídce, to bych točila jak mourovatá, ale bohužel, někdy protočím i 200 PL, bonus se mi nabídne 5x a nevytočím ani jednou
     
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    dobrý den vespolek,ak niekto robí celu tu honičku tak vas obdivujem,ale iné som chcela,niečo sa už popísalo o tych slotoch a nevyužitých bonusoch chcem sa opýtat reiši sa to nejako alebo nič z toho?mam kopu nevyužitych bonusov ktore neviem nijako využit,niekto ma asi skreslenu predstavu že ich mame v lištach stovky,nechapem prečo nas obmedzuju na takych hlupostiach,ak mam bonus tak to niečo stalo a prečo by nemohli byt aspon dva diamantove a aspon tri zlate sloty?toto ma byt blokada aby sme všetci kupovali PL a mali len bonusy z kolesa ktore nepotrebuju slot?a ešte ked ide aj desivka aj honička ktory bonus mam použit ,potom ani nedavajte ako odmenu bednu s bonusom,načo mi je?nejdem celu honičku koli odmenam,ale mam obavu že ani tych 90 hier neprejdem,to je katastrofa,asi sa niekto pokuša nas odradit od hry,inak to nevidim..je to trochu blbost aby som mala 3 bonusy v lište a musim točit kolesom a minat eura lebo ich neviem použit.
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    lava strana komplet hotova ;)
    a teraz uz len dorazit tu pravu stranu ;)
    [​IMG]
    picollo dalo carovny klobuk -2x , nasprejovana kvetina -ta potesila , uz je druha :)
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Lenka123
    Už to tu při jedné akci někdo psal, že točí pouze když to kolo nabízí. Toho docílíš pouze když si za 4fl vyměníš nabídku :p
    Taky jsem to párkrát zkusila, ale asi by to spapalo hodně florenů a plýtvat jimi nechci ;)
    U mne KŠ také zatím stávkuje xD
    Zatím jedu lážo plážo kaliandra 3736ks :wuerg: Asi budu muset aktivovat nějaký bonus a trochu to popohnat :music:
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    Presne tak ... včera som pretočil asi 100PL a horko-ťažko som chytil jednu 100-ku, preto som hodil bonusy do diamantu a zlata.
    Dnes som vybrakoval všetky debny a úlohy kde boli PL a nakoniec aj nakúpil za groše. Padlo to z tých nakúpených za groše ...
    Ako zaujímavosť pridám, že posledné 4 pokusy na obrázku (1PL + zelený + 2PL) padli na 1 hodine na KŠ hneď po sebe.
    Bola to čistá náhoda, málokedy sa spolieham na to, že koleso dá po sebe 2x rovnakú pozíciu, nieto ešte 4x ...

    Myslím, že som si šťastie vyčerpal na niekoľko týždňov (možno aj mesiacov) dopredu :sleepy:.
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) stonek by byl, tak teď už jen v poklidu až tam, kam to půjde (kolo štěstí tentokrát pomohlo, z asi 150 modrých lístků 2x 100 % a 3x +1 do stodoly, tím mám zřejmě na několik dalších akcí vybráno)

    pro modíky: možná by stálo za úvahu změnit datum konání akce i v názvu tohoto vlákna, vím je to ve změnách, ale může to poněkud mást, pokud člověk nekontroluje pořád všechna relevantní vlákna
     
    alexandrakerulova00, vladca a raddre tohle ocenili.
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, mám splněný cíl - řádek v nebi, levou stranu už dotáhnu do konce, tu pravou někam k polovičce(možná),můj průměr je 100 bodů už bude jen klesat, využila jsem vlastní bonusy, KŠ na mně silně zanevřelo, protože všechny bonusy se někam vypařily,komě těch na stromy, to že si bonus nevytočím, nějak zkousnu, ale že tam není to mi hlava nebere, zase nemám motivaci k nákupu. Mám však otázku směrem k RT počítá do budoucna, že se budou stáje a výrobny štosovat na sebe, že je tak štědrá a rozdává je po stovkách,nebo se bude farma nějak rozšiřovat, když se mi hromadí přes 10tis. hvězdiček a banánů?
    [​IMG]
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - ahoj, změna byla u děsivky, u Velké honičky změnu nevidím - končí 6.7.2021 ve 22:00 - řekla bych, že je to v pořádku :)
     
    vladca, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    51 her / 6870 bodů / průměr 134,7 bodů na hru, minul (nenašel jsem) pouhých 15 předmětů... :) ... bo paměť mi ještě, zaplať pán Bůh, slouží...
    Zatím dost dobrý... jen tak dál!
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja hadat nezacal a necekam zlepseni od minula... a tak jsem hodne pouzival lupu a tak jsem si nechal stromy na divosce, ale to uz nepujde, na zítřek kvůli vikendovym akcim musim dat něco vyzivnejsiho... takze stromy pryc a hortenzie, nebo riskovat a nechat stromy do rana a pak teprve dat pole s kratsi kytkou...
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak jedem tohle rád hraju bohužel se konce nedohrabu ale to neva aspoň něco spadne za ůkoly.
     
  20. 007lala

    007lala Pilný autor

    Na KŠ protočeno cca 100 lístků, nepadl ani mizerný + 1, natož 100 nebo 200%. Z beden s bonusy mi POKAŽDÉ bez výjimky vypadnou jen bonusy na BZ nebo TBZ, nikdy ne sklizňové. Takže nerovnost a nespravedlivost tu je, rozhodně ne rovný přístup. Hraju přes deset let a co se pamatuji, na KŠ za PL mi nikdy nepadlo víc bonusů než +1 a 100% v jeden den, i když jsem vytočila najednou přes 200 lístků. Takže se pořád plácám se svými 4 rostlinami z políčka a i když mě honička baví, nemám šanci ji bez nákupů za reálné peníze dokončit, což odmítám...
     
    zdarsky79 a jolana4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.