Velká honička (30.6. - 6.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslední honičku jsem si docela užila - najednou se mi začalo dařit v minihře a měla jsem maximální bodové hodnocení. Tentokrát však akci vypustím. Odjíždím ve čtvrtek na dovolenou a předpokládám, že budu mít jiné aktivity než sprintovat k cíli.
    Všem držím palce ať se daří.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Přeji všem fajn hru. Já se osobně zdržím. Už posledně mi děsně prudila minihra. Teď mám ze 6 dnů akce 5 směn. V práci na mobilu - nekomentuji. Musel bych být hóóódně ordinérní. Dříve jsem sklidil v rámci denního limitu 3 farmy , nyní sotva jednu.
    Kolo je na mě jak na cizince, to jest hází po mě produkty, nepotřebné výrobny(známe to, že!) a bonus jen občas vidím profrčet. Zítra to samo mohu zkusit, ale ne. Raději budu pěstovat určité druhy plodin, co mi je tak pěkně masakruje Sezona.
    MMCH - právě u nás řádí buřina. Jsem tak rád, že jsem už doma. Sice potřebuji na poštu a do obchodu, bo těch 5 dní + 2 dny svátků musím nějak kompenzovat. No co, tak to nechám na inda.
     
  3. barca279

    barca279 Vážený autor

    predposledná honička bola o florenových stromoch,potom bola dalšia kde to bolo oničom čo s atyka odmien,a stale akoby trebalo viac pestovat,ledva som to dala minule koli picolo truhliciam,ale teraz naozaj neviem či to ignorovat alebo ist do toho,už ma to nebaví koli 3 truhliciam tyžden pestovat a hrat minihry.a ešte to zaklincovali vybehmi quoka,agama,surikata,modlivka.stare stajne ,stonka ako obvykle ,nepotrebna,to bude ešte velka dilema do zajtra
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Co takhle aspoň tyden dovolená na farmě,to by nešlo? 3 akce najednou je trochu moc, tedy aspoň pro ty co pracují nebo jsou na dovolené a rádi by třeba ty,, letní dny "zvládli,když už to třeba začli.Jasně že můžu některou vynechat ale patřím mezi závisláky tak si jen postesknu ...
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu, ale pěstuju jen na hlavní, tak že žádný hoňky a stresy.. co udělám to udělám, V pracovní době jen pěstování, večer pátrání.. Tak hodně zdaru všem kdo jí bude plnit taky ;)
     
  6. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Uvidíme ! A kde jsou ty kompenzace ? Tak dlouho jim to ještě netrvalo !
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olčaML - ahoj, ohledně kompenzace čti zde ;)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Rozpěstuji a snad se ke stonku dostanu - minihry mě opravdu nebaví, ale aspoň si tím trošku trénuji zapomínání.
    Mějte se a kdo do akce jde - ať se daří!!
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Bral bych hadilova, ale tolik bodů nenahraju ani z leknutí. A navíc se mi s prázdninovým módem do akce naprosto obludně nechce. Takže asi nula.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hadilov by se hodil, ale když já napřed musím ve dvou případech ze tří ulovit wifi a k té wifi patří i ulovený čas. Bysem potřebovala půjčit od paní profesorky McGonagallové ten obraceč. Já bych ho ocenila :) Minihry mne neskutečně baví, snad už nebudou mrznout jako posledně a propěstuju a prohledám se alespoň k posezení na větvi ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/21
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přehlédl jsem něco nebo jsem jen slepý (nemám co osít)?
    Naštěstí jsem ještě nic neaktivoval...

    EDIT (po pár minutách): Tak už konečně mohu začít... proč to ale nejde od počátku, milý RT?
     
    raddre, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Není osivo. Co se zase děje :cry:
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A nejdou poslat saze, zasejc se něco nepovedlo ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dnes mohu výjimečně začít akci včas. Ale i tak si počkám, ono to dycky hapruje... 8)
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Je rozpěstováno a zdá se, že by sazí mohlo být za sklizní dost - zatím 441.
    .
     
  16. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Dufam, ze rastlinky coskoro budu:

    [​IMG]

    :music::music::music:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    BigClick, gratuluji, já se budu plácat v běžném režimu. Když se teda na farmu dostanu. xD
     
  18. .sefik123.

    .sefik123. Zelenáč fóra

    Rostlinku mám pouze na hlavní louce na mýtině není
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem začla a pokusím se odehrát alespoň těch 90her a co dá pravá strana uvidím :wuerg:
    Honička mne moc nebaví, už z toho důvodu že je to opravdu honička a já raději u farmy relaxuji :music:
    Takže hraji lážo plážo najdi 10rozdílů a tam mám 70bodů jistých :p
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .sefik123. - ahoj, pokud nemáš na lesní mýtině kaliandru, zavři hru a přihlas se znovu.
    Pokud by problémy přetrvávaly, obrať se na herní podporu

    kaliandra.png (u mě v poho)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.