Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    dunlop4, v klidu zatím se ty katastrofické scénáře nenaplnily, a že jich tady už bylo. Akce je těžká i po stonek, který není špatný. Ale to byly i jiné akce, když se házelo do sudu, sotva jsem dolezla k dýňovce a ještě se k ní pak musela provařit. No pokud se mě podaří získat i bonusové odměny je to jen navíc. :)
     
  2. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Mně jde jenom minihra, kde hledám na čas předměty,zkoušela jsem i jiné,jenže za pár bodíků a to si teď nebudu moct dovolit,takže co bude,to bude,SH málo,vrtulí taky,nějakej bonusek v liště je,zkusím kolo neštěstí,třeba to sedne na vola.Takže zítra připravit ke startu a fištujeme xD
     
  3. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Matlafous123 - bonus možná pustím i když hrozně nerada a zas tolik jich nemám, kolo neštěstí mě bonusem obdaruje když to není nutné a když to fakt potřebuju tak nedá a nedá - no uvidíme, ale čím víc to tady čtu, tím větší mám z toho vítr, a když připočtu věk, oči, mozek a štěstí - tak upadám do deprese :oops::cry:
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ono to nějak pude!:wuerg:
    Kontrola stodoly před akcí.
    [​IMG] 8)
    Můžem začít!
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pche! kaolín11 už má hotovo!:music: A určite nie je sám....;)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, točit se má průběžně, odzkoušeno. Ale ty bedny s hnojivem... ty mě zaujaly, otevřeš je všechny naráz?o_O
     
  7. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Kaolín11 - klobouk dolů
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Jednou se mi to už podařilo! Tehdy sem myslím vyhodil komínem 35 tisíc hnojiva!:wuerg:
    Peto121 Není čas na hrdinství!Je potřeba zabrat,hned od začátku!
     
  9. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Jééé, florenovník bych si přála, ale nevím, nevím.....jestli stihnu celou akci....a Kaolín11 - máš trpělivost, já otvírám bedny hned, jak se objeví :)
     
  10. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, teda to je akcička. Vypadat má stodola jako ta Kaolínova, tak v tuto chvíli jásám nad ziskem prvního florenovníku ( čistě ze sběratelského hlediska ) ale že jsem farmář lenivý a jediné v čem mohu Kaolínově stodole konkurovat je počet Pinkie Pie koláčů, pojedu jen na stonek a bodíky do sézony. I to bude bez bonusů jen tak tak. Všem držím palce, ať se daří.
     
  11. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    No moc zadarmo se mi to nejeví ;). Je docela vysoká pravděpodobnost zvýšenéno nákupu SH a ZSH, velkou částí doufajících hráčů. A přitom nákupy těchto komodit mohou reálnou hodnotu florenovníku (cca 200 Kč/rok) docela značně přesáhnout. Farmaření on-line může tudíž docela dobře dál vzkvétat :D.
    Osobně holt tentokrát budu těma vidlema šolichat ta "datová" políčka jen zlehka, jen tak po stonek, s nádavkem bodů do sezony. Kouzelný strom mám jeden na Baha, a to ještě jen tak pro radost, jeho přínos je pramalý. Florenovníky ponechávám v říši snů :D.
    edit: Kaolín11: držím Ti palce ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  12. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já bych ráda florenovník, ale už teď vidím že je pro mne nedostupný, tak daleko se tedy fakt nedostanu, ach jo, zkusím ale pochybuji:cry:
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    irísek1960 Nejsi v tom sama - do zitra nejlepe necist, pak do toho skocime po hlave ;)
     
    Peto121 a maribeja tohle ocenili.
  14. vladca

    vladca Stará škola

    Moja lišta síce nevyzerá až tak "silno" ako kaolínova (až na toho Jacka, ktorého nemám),
    bední z hnojom mám asi o 1000 menej, ale podstatný je rozdiel v SH, tam teda zaostávam asi o 30k

    no nič, samozrejme na polia som nasadil chryzantému a valeriánu,
    rúbanisko ešte trochu preorganizujem na nejaké rýchlejšie stajne (asi žlté 12-13 hodinovky),
    a uvidíme aký bude štart
    mám takú zlú predtuchu, že okrem nových hracích plôch, v starých bude nejaká zmena (možno iné predmety) :sleepy:
    aby to ako celok nebolo "príliš ľahké"

    stratégia je jasná: pestovať od svitania do svitania, otvoriť bedne s PL, nahádzať bonusy (nazabudnúť na Pinkie Pie),
    a hlavne vyčkať na u mňa overené plochy (kuchyňa, dvor, ostrov)

    EDIT: no práve som zistil, že kuchyňa a ostrov asi nebudú ... :(, sa na to asi vy.....
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
    Peto121, evainfo a radyn.m tohle ocenili.
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci dělat určitě budu a dojdu si pro stonek. Teď tu přemýšlím a propočítávám, jestli mám vůbec šanci dostat alespoň ten první florenovník:wuerg: Mam jen 10000 SH a když ho použiju s mými bonusy na sklizeň a napěstuju ty tisíce kytek, tak vůbec nevím, jestli mě napadá 4000 padátek:p
     
  16. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tykadlo - já mít tolik SH jako ty tak jsem v poho a nic nepropočítávám, mám sotva pětinu a hádej co - nepropočítávám, budu se snažit a buď to vyjde a budu spokojená a nebo ne a to budu řádně nakrknutá, ale i to časem vyšumí... :oops: edit - nakrknutá už jsem, to prostě nedám :mad:
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    Zajímavý, i řádek skvělý, dekorace... proč obr stromy nejsou i se základem jsem tedy nepobrala, ale třeba budou v jiné akci. Za mne tedy bude nejhorší odehrát minihry (nějakým zázrakem mi ještě zbývá Jack, umím ho občas odkliknout s mazlíky, plus myslím snad i jeden bonus k rostlinám a SH doufám je taky dost, mám obr stromy). Minihra na 90s v pohodě, ale toho času, co nad tím člověk stráví :( Většinou odehrávám tak tak před koncem, něco i nechávám propadnout. To bude chtít strategii na to, jak ty minihry odehrát :( Tolik času věnovat hře... to opravdu nebude zadarmo, několik hodin života :(
     
    evainfo, maribeja a kaolín11 tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak si to tu citam a neviem ci mam vobec zacat bez pripravy :(((( Dako mi to uniklo no ale ako vzdy idem do toho a mozno sa niekam doplazim :D Drzim vsetkym palce nech sa Vam dari :) idem sa na to mrknut co sa s tym da este robit uff.... No a to este mi stazi cez vikend,cesta do CR kedze sa uz k Vam moze ist tak idem kuk maminku a brasky :)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/20
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce trvá 168 hodin,ne jak jsem psal 144 ! Ale to nic neřeší,kdo bude chtít dojít do zdárného konce,bude muset obětovat kvanta SH,či jiných vymožeností co má k dispozici!o_O
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No nevím, jestli se zrovna při téhle akci chci uhonit.....:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.