Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Reálná hodnota florenovníku je O,55 kč denně, estetická pro Ty co jej chtějí, nevyčíslitelná.:)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Je toho dosť a je to aj dosť ťažké,ale za tie odmeny... No nemám na to,dať to celé!Len dúfam,že tu vo štvrtok pred obedom určité osoby nezahlásia - HOTOVO!8);)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    raddre Nestras, loni jsi do cile dobehla, Peto121 Co pohopole?, irísek1960 zaktivuje bonusy, protoze lepsich odmen na farme uz moc nemame (snad jeste velkokapacitaky) a zbytek nebrblat a ucit se obrazky, protoze uspech se skryva v minihre Najdi během 90 sekund co nejvíc předmětů
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jedna plocha na pěstování a hledání 10 předmětů ,začnu i když daleko nedolezu.Bez florenovníku jsem žila 8 let, tak bez něho určitě nějakou dobu ještě vydržím;)xD
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Hmmm, tolik kytek nenapěstuju na jedné ploše ani náhodou....bez šance.
    Takže kdyby něco, tak nic. A kdyby přece jen něco, tak už vůbec nic....o_O
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vidím to tak, že farma zůstane bez florenovníku. Byť stojím na něj ve frontě, tak si moc nevěřím. Kam doputuji, tam doputuji. Budu všem držet palce a sledovat informace na fóru - zejména tipy co a jak neboť tento styl akce neznám. Tentokrát uhodili hřebíček na hlavičku co se názvu týče. Dokáži si živě představit farmáře, jak se honí za stromkem s vyplazeným jazykem. (Taky se budu honit, ale jsem starší, bohužel s nadváhou, tak mám smůlu.) :)
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník s další honičkou :) to čtu až teď a jsem v takovém šoku, že jsem forum chtěla zavřít xD no vidím správně, že kaliandra je při tom množství jenom na hlavní a to mě snad šokovalo ještě víc o_O chtěla jsem FL-stromek jako památku, ale ne jako děsivou vzpomínku na tuto akcičku :eek: a ještě mám těžce zaplněné sloty na tři dny s BZ a to se mi vážně nechce rušit, kvůli jedné ploše. Tak ještě popřemýšlím, no možná nemusím mít vše, když si v premium koupím za 3,02 kč 6 florenů každý den. Stromeček je krásný jenom jako památka, ale dotovat ho nebudu a taky všechno ze stromků nemám a neubližuje to :p tak vážně váhám ...



     
  8. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak to vypadá, že nebudeme ani spát.... uvidíme, jak to půjde, fakt se budu hoooodně snažit. Alespoň jeden florencovník kdybych "vypěstovala" !
     
  9. vladca

    vladca Stará škola

    Najprv som si nadšene prečítal názov akcie, potom som zistil že je v odmene florenovník (hurá ideme na to) !!!
    Potom som našiel druhý florenovník, a to už som skoro z kože vyskočil.
    A potom som prečítal fórum, a tu už začalo nadšenie pomaly vyprchávať ...
    A až nakoniec som pozrel zadanie ... a to už nadšenie padá ako listy zo stromu v jeseni ...

    ja to vidím asi ako libakos a ciri13:
    Florenovník nemám a nepretrhnem sa kôli nemu ...

    za štandardných podmienok (tzn. KŠ bude dávať žlté hľuzovky a strihárne, žlté bobry, oranžové osly, a podobnú háveď),
    sa na DVOCH plochách dá napestovať pri piatich zberoch denne ... cca 35300 ks akčnej (dajme tomu 58-59 plných zberov)
    Na jednej ploche ani omylom, jedine pri použití SH, a zberať aspoň každú hodinu a pol ...
     
  10. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    O florenovník se ani nebudu snažit. Předměty za 90 sekund mi nejdou, tak hraju rozdíly a s tím nemám šanci dojít až k cíli :) Do sbírky by se hodil, je moc pěkný, ale jsem realista :D
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj všem, akci Velká honička mám ráda a baví mě :D. Jdu do ní i když pravděpodobně nedojdu do cíle :(. Takže pojedu na pohodu, pro zábavu a co bude, to bude. Všem, kdo mají větší cíle přeji hodně úspěchů v akci. Pěkný večer :).
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No nic není zadarmo, v této akci to bez investice do cíle nepůjde.
    Teď jde jen o to zda více nedáte než vám odměny dají?
    Ale to se mi to píše, když už floranďovníky mám.
    Rozhodně si myslím, když si floreny koupím tak je mám hned než jednou denně.
    Bohužel za hotové many, many, many tak jako od ABBA.
    :p
    Ale sběratelé florenovníků můžou jásat a snažit se.
    Já vám všem budu držet palce...
    :D
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Čas pěstování akční plodiny(základ,s vodou,hnojem,SH):5:30/4:24/3:58/1:35
    Akce nám trvá 168 hod!
    Pokud hráč nevlastní hafo SH a nebo nebude mít štěstí na kole,nemá šanci dojít až do konce!
    Na jednu sklizeň získám na polích 1x1(po rozpěstování) 600 ks akční plodiny(odečtena sadba).Pokud pojedu pouze s vodou a hnojem,vypěstuju bez prostojů za celou akci ,něco kolem 28.300 ks akční plodiny(spíše ale o hodně méně-rozpěstování,spánek).Takže je potřeba pečlivě zvážit,zda má cenu se vůbec stresovat!o_O
    Otevřeno 24 beden s bonusy.
    [​IMG]
    Fakt trapný!:cry:
    Oprava počtů,bo akce trvá 168 hodin ( místo obvyklých 144hod)!!
     
    Naposledy upraveno: 27/5/20
  14. raddre

    raddre Vévoda fóra

    matlafous123, no jo stihla, ale to jsem byla o rok mladší a o pár kil lehčí, v mém věku je znát každý den:cry:, navíc jsem měla Jacka, kterého jsem vyplácala a další se mi už neobjevil, flintu do žita neházím, zvláště když v širokém okolí jsou jen louky a pastviny:D
     
  15. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Tož, viděl jsem, zajásal nad odměnama, přečet fórum a spočítal počty potřebné akční, jdu dát kafe.
    S hledáním předmětů jsem na štíru. Zpravidla bodový zisk někde v polovině v nejlepší formě. Což abych dosáhl počtu bodů aspoň na jeden florenovník, potřebuju napěstovat cca na 90 000 Ks kvítí :cry:.
    Jinak, co mi vyšlo při rychlém výpočtu: na 130 her je třeba 22 100 kytek což je při pěstování na jedné louce na minipolích pouze s MJS, vodou a dokud to jde s hnojem, cca 36,5 sklizní (cca 164 hodin, tj, 6,9 dne ...) -.- Jestli se pletu, opravte mne prosím.
    Počet bodů bych dosáhl cca 5 200 (cca ze 130 her). Abych dosáhl florenovníku, tak bych musel pěstovat nepřetržitě osmadvacet dní (pouze MJS, voda, hnuj). Jasně, mám nějaké bonusy 100% v liště, ale tuším že ani s nima to nedám, bo tisíc kapek zelený a pár stovek vrtulí to nespraví. Ale vidle do žita neházím, ještě pošlu pár holubů s pokorným dotazem o radu kvalifikovanějším farmářům...
    Ale asi se jen občas tady zastavím a budu fandit jiným :D.
     
  16. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Omlouvám za off topic dotaz, ale trochu mě tu děsí to, jak všichni píšou o konci farmy? :eek:
     
    maribeja a naruto2002 tohle ocenili.
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Súhlasím s hráčmi, pokiaľ má hráč v pláne pestovať s vodou a MJS na poliach 1x1 môže na odmeny rovno zabudnúť. RT mohlo rovno napísať, že akcia je určená len pre silných...
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 :wuerg: No ble z tech tvych propoctu a jeste aby ti za ne clovek podekoval! xD Dik ;)
    Je cas vybourat stromy a na pole nahazet 22plus (vlasy nemam, lupy nesbiram), pac tady zacina atmosfera houstnout (nic pro me).
    raddre To dame, takze zitra s dalsimi par statecnymi na startu! ;)
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak tuhle akci mám rád hledání věcí a rozdílů to je moje ale nikam to moc nepoženu co se stihne to bude mám tam pár bonusů tak je vyzkouším a uvidíme "je to hra".Všem hodně štestí.
     
  20. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ach jo,v práci se skoro vůbec nedostanu ke hře a takový krásný odměny!!! :cry::cry::cry:
    Tak nic.Spát musim a co bude,to bude,když čas neni.
    Všem ostatním,co můžou sedět u compu držim palce,ať ty florenovníky získáte!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.