Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Aha? a to ti mám písať ja?, či kto?
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nič také som nenapísal. ja som dal len návrh aby to niekto zo skúsenejších farmárov spísal v príslušnom vlákne ako je napríklad téma ohľadom skleníku. nežiadal nikoho aby to mne osobne písal alebo iné blbosti, keď sa to začalo diskutovať tak som prispel názorom ale zase len negativita, asi je dobré, že s z fóra sťahujem...
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ale no tak! Stačí vyvinout trocha snahy a mrknout na patřičná místa,kde jsou bonusy u všech rostlin krásně rozepsány!:wuerg:
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    DANKA722 len ci to budes vediet tak odborne napisat ;)
    lebo to nie je len tak napisat ako to vie napisat tronaldo55
     
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Včera po zisku Florenovníku jsem to spočítala a i bez brejlí jsem měla průměr asi 110 bodů,tak jsem poprvé zakoupila velký koš,kde bylo 20 her a použila SH na kytky a jí to zvládla!!!
    Už si tam trůněj pěkně vedle sebe a jsou náááádhernýýýý!A mám z nich velikou radost!:inlove:xD:D
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - nikdo tu žádné seznamy vypracovávat nebude - ve FAQ je informací dost a ve hře taky.
    K těm zvířatům - to přece vidíš ve stodole, jaké zvíře má jakou protihodnotu - stačí si to srovnat podle protihodnoty. Jaké zvíře spadá do jaké kategorie bys mohl vědět (třeba z přírodopisu), navíc i rozdělení zvířat máme vypracované ve FAQ. Stačí si vlézt do přehledů a tam už vše vidíš - kuk tady

    ph zvěře.png

    prehlady.png
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tronaldo55, no s tou papraďou si veľa farmárov pomiatol, utekaj, do napr., Debatného kouktu, kým to celé neprečítaš neraď ostatným-.-
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tronaldo, mám obavu, že kdyby to farmáři vypisovali v jednom vlákně, tak můžeme zrušit obsáhlé faq. A možná je rychlejší mrknout do skleníku, co mám za kytky a a ve stodole jakou má co protihodnotu.

    no jo Skali byla rychlejší, ale kolik má nasysleno o to se nepodělí ... :p
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nemám zlé úmysly, skôr to, čo napísal/napísala Skali som potreboval, asi preštudujem tie FAQ viac... dobre vďaka farmári
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - jako hrob......Ale mohla jsem ty fleky udělat trochu delší, aby to vypadalo více zajímavě, že jo :p
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Skali, no nemáš tam viac ako 6 cifier:music:;)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, chytrému napověz, hloupého kopni.... stále se mám co učit. Ale jakýs takýs obrázek jsem si přece jen udělalaxD
     
    Naposledy upraveno: 3/6/20
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722 - prdla mi cévka, volejte rychlou :eek:
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Skali, ať zajedou i k nám! Já mám vykloubenou čelist, jak mi padla ke kolenům...

    Si ani o pomoc nezavolám..
     
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    DANKA722..no susedocka moja,,pekne syslis na tu TOPku...uz len nech su tu dozinky.

    xDxDxDno idem vas skusit dohanat,,ste ma nakopli:wuerg:Ja mam tie posledne 3 cisla,,,este tie prve 3 a mam toxD
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] veď to mi Hamburgčani poslali, 4 Nasprejované kvetiny (celá jaxD), nejaké bonusy tam ešte bežia, na hlavný zber by museli zväčšiť okienkoxD, šetrím si len na recyklomaty, teraz som mala prvý, a ani Doben:inlove: sa podľa mňa nechytá:p;);)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, to budeš těžko vysvětlovat. Tedy ne kde se ty zvířata nabraly. O neonových medvědech, postřikovačích se zde už taky něco napsalo ... ale kde jsi vzala tolik krmiva?o_O
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda kdysi jsem taky jel na maximum, ted klidek a splnil jsem si cil - kouzelny strom... no uhral jsem o hodne vic nez stacil levy sloupec, parkrat padl bonus z kola a dokonce o +200%, ale na ten pravy sloupec to chce jiny oci a jiny ruku... takze dobry a zase rok klidek, jooo RT!
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Neboj, chytám. Radši už na fórum ani nedávám počty farmářských mincí, jelikož by to někteří nerozdýchali. :p Ale topku ti klidně přenechám. Mimochodem by mě zajímalo, s kým jsi konzultovala tuto dekorku herní poštou. :music:


    Jinak akcička byla pěkná. Minihry byly zpestřením jednotvárného klikání u recyklomatu. Klidně bych si ji zase někdy zopáknul. Ale tentokrát už by to chtělo i základní obrstromky. ;)
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, že sa pýtaš, normálna šmelina, už podražela aj mrkva[​IMG] 8)

    doben, jasné, že sme to spolu dotiahli, ale v topke by si mohol ťahať na 1.;);)




    edit

    aby sa nezdalo, že som furt mimo, tie detektívne pomôcky mi zajtra premenia, idem sa nachystať na kocky, čo to máme za limiť? 5 hodín? keď som už vo šfungu?8)xD
     
    Naposledy upraveno: 3/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.