Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko ;), mě těch 135 nějak nevychází, to je tedy bod vždy za nalezení jednoho předmětu? já myslela jen toho prvního
     
    Veselka a jezule tohle ocenili.
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No to mně podrž,šla jsem se podívat,kde všude se pěstuje a ejhle,jen na hlavnío_O.Tak se rozmyslím,jestli vůbec začít,bo pracovní proces mi nedovoluje si ještě hrát a bez toho,to na jedné ploše nedám:eek:,škoda:cry:
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Ano, bod je za kazdy nalezeny predmet tzn. kdyz najdes v casovem limitu 90 sec. vsechny, tak 60 bodu (+65+10) = 135

    EDIT: Ja nemohla te 90 sekundovce prijit dlouho na chut, nez me Ynockova dokopala se tomu venovat (proste nasprtat umisteni predmetu podle screenu... vubec to neni o rychlosti - kdyz vis presne, kde predmety lezi, v klidu je stihnes poklikat a jeste ti par vterin zbyde). A navic kdyz si pockas pri stridani na sceny, ktere ti jdou nejlip, tak na nich nastrilis naraz vsechny body levou zadni.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    tato akce opravduje obsahuje celkem 7 scén. Ve FAQ je to již opraveno. Díky za upozornění.
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Odměny vypadají bombasticky, ale jen do té doby, než člověk začne počítat. Nejde mi hra hledání 60 předmětů, hraju skrývačku 10 předmětů. Při průměrné úspěšnosti 80 bodů za hru to pro mě vypadá následovně:
    47 165 ks akční
    6672 padátek
    278 her
    78 sklizní
    na jedné ploše, pokud nepadne žádný bonus na KŠ a nebudu zuzit/34 sklizní se ZSH, vždy při 200 políčkách na ploše
    SH mám několikanásobek, ale ZSH jen 5600 ks. A nevím, jestli se mi chce kvůli jednomu florenovníku honit triko. To je fakt taková výhra, jeden Fl denně? Neměl jsem ho doteď, nebudu ho mít dál. Stejně nic nekupuju, takže ani nic neušetřím :music:.

    :wuerg: Takže zpátky na zem a jdu si spočítat, kolik budu potřebovat na všechny SB a kolik toho získám tak nějak návdavkem...

    EDIT: reálně propočty bez prdlé cévky :D, ale taky bez florenovníků a obr stromů:
    na stonek 105 her, t.j.
    17 850 akční
    2520 padátek
    tedy 30 sklizní bez bonusů nebo 13 sklizní se ZSH
    při 80 bodech za hru zisk 8400 bodů v pravém sloupci, tedy 82 odměn

    Nejsem hamoun, to mi stačí - dělá to bratru mj. 17 Fl a 7690 SB. Beru, nemusím volat Chocholouškovi...
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak tohle na třech farmách nedám! Minihry mi prudí, dlouho to trvá, pokud člověk hraje po malém množství her,neuhraje takřka nic - pokud tedy nemá fotopaměť. Což tedy u mne nehrozí... Myslel jsem, že aspoň tu dekorku k mazlíkům a ona je až na 19 pozici. A já jsem 6 dní z konání akce v práci. Po nocích spím, nehraji. Mám v tu dobu údržbu vlastního HW a SW. Takže, suma sumárum: na mladších do dekorky, když to půjde tak stonek. Na mé, co mi mé síly a paměť dovolí. Hraji systémem po 10 předmětech, jakmile je mám "ošahané" , tak přepínám na těch 60. Tentokrát mi nezbude než studovat vaše obětavě dodané info k jednotlivým obrázkům. A začít hned na 90 sec. A fakt by mne zajímalo, proč vrchní údržba(mozek) vždy vymaže , kde co leží a visí. Už ta akce jede asi po čtvrté,ni?. Posledně jsem čučel do stodoly, jako husa do lahve a nic neviděl - tedy na první momenty, pak jsem něco našel, něco lupy a dávno po limitu skončil. Tak tudy se k florenovníku, alespoň jednomu, vážení kolegové a kolegyně, nedoberu. A kolo je na mne také jako na cizí - asi si myslí, že jsem z planety N a hází mi samé potřebnosti typu bodů, krejcarů, střižen apod.
    No, hodit ručník do ringu mohu kdykoli, teď si jen říkám - je to hra, jenom hra,nezvencni se kvůlivá tomu:(-.-
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já to tedy zkusím, ale fakt tomu moc nedávám, bo 60 předmětů nehledám, jen 10 a tam je třeba opravdu moc her :p
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak to jsem tedy nečekala. Několik akcí jsem teď vypustila, ale do téhle jdu!!! Alespoň jeden malinkatej florenovníček.... Obrstromy super. Minulou akci jsem tedy nedělala, ale když jsou základy v družstvu....
     
    naruto2002, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    No já patřím k těm kteří si také myslí,že by to mohl být konec farmy.Nějak se mi to nezdá dávat floreny zadarmo.
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, do akce se pustím s plným nasazením, ale vím, že ji i bez prodlev a bonusů z KŠ nedám, chybí mi přímá úměra mezi očima a myší (nebo ruky)o mozku nehovořím. SH a ZSH mám poskromnu, takže asi tak snaha bude, úspěšnost je velká neznáma. Všem hráčům přeji,aby se jim dařilo a měli,alespoň krapek štěstí
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    coneznam - Ano, jsou. Ale z množství desítek tisíc kusů potřebného lnu, jehličkovité růže a dalších báječně dlouho rostoucích plodin už je mi malinko blivno :music::wuerg:xD...
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky mě to napadlo, takový vytoužený artefakt na rozloučenou :D.... tady asi pár penízků protečeo_O
    Každopádně pokusím se udělat maximum pro získání těch krasavců, už přemýšlím nad čestným místem umístění xD xDxD
     
  13. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Uvidíme, jak na tom budou padátka, ale myslím, že bych tu akci mohla splnit.
    Loňská Velká honička (11.07. - 23.7.2019) měla podobný recept na detektivní nástroje(175+20) i počet bodů nutný ke splnění(27700) a pěstovalo se též jen na Hlavní louce, ale kytka byla na 5:00h a akce trvala 12 dní a tahle jen 7.
    Hraju pouze 90s hry a loni jsem to vytáhla na 133,9 bodů v průměru na hru.
    To je pro mě 207 her => 35190 akční kytky => ~58 sklizní pouze s MJS => 9 sklizní akční za den (loni to bylo ~ 5 za den)
    => budu muset použít docela dost SH a ZH, ale půjde to, nějaké zásoby mám. (a booster +1 pro akční rostliny a snad i nějaký bonus vytočím na kole štěstí)
    207 her => 4968 padátak => 708 padátek za den. Na padátka jsem si konečně vyšlechtila šafrán, i když řádek mám taky.
    A ty 90s hry trvají děsně dlouho, když jich pak hraju třeba 20 po sobě. 207 her (se spuštěním za ~ 100s) je pět a třičtvtě hodiny hraní.

    PS: Tohle není akce pro začátečníky, pokud ji chtějí splnit celou a nechtějí pustit docela dost peněz.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
  14. barca279

    barca279 Vážený autor

    pestovanie na jednej ploche je brutalita bez SH,a inak kedy boli obrie stromy v akej akcii??nejako mi to ušlo?z uloh ziskat tie 3 stromy je to na par miliard grajciarov.a XL mamutie bez zakladneho asi zbytočne.
     
    maribeja, raddre a evainfo tohle ocenili.
  15. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Zapomen na 10 a napestuj do dvou hrnku na kafe ;)
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tie počty akčnej!!!!!!! Tak pá pá stromčeky.Popri práci to nedám a v práci hrať nemôžem!-.- No a ešte len jedna plocha!o_O Nech sa Vám darí!;)
     
  18. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Florenovník nemám, v dobách minulých se mi vyhnul obloukem, takže motivace veliká, nějaký bonusek v liště taky je, ale když já se s nimi tak nerada loučím - no a teď babo raď :oops:;):p
     
  19. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Chodím do práce tak to je nereálné.Florenový strom je hooodně vzdálen,je nedosažitelný.Škoda snad jinddy.
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, komplet akce zvládnutelná pro hráče, kteří mají zásoby SH a párty lístků. Bez těchto vymožeností je to opravdu za hranicí a nelze se k FL stromkům dostat. Takže pokud hráč bude chtít odměny které jsou na konci, bude muset nějaký ten chlup pustit, ale získá věc která z dlouhodobého pohledu bude výnosná. Ale co mě zaráží, je nemožnost získat základ OBR-stromků. Přeci by nebyl takový problém pro RT udělat script a těm hráčům, kterým chybí základní strom ho společně s XL upgradem na účet připsat. Jinak se na něj budou moct chodit do lišty akorát koukat. A to že je možnost získat základy stromů z úkolů z Družstva je stejně asi pro většinu hráčů, kteří nemají základ úplné sci-fi.

    Za mě dobrá akce, konečně trochu zátěžový test ;). Minihry co se pamatuju, tak jsem hrál hledání rozdílů. Jiné mi opravdu nešly.


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.