Velká honička (27.5. - 3.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No - nezískala jsem. A co?;)
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, taky netuším co by za tou okamžitou sklizní mohlo být. Hrála jsem bez kaštanového řádku a se všemi zkracovadly, řemesly a blahé paměti mixéru jsem růže na poho sklízela pod 3O minut. Proto jsem používala velká, která byla za pár minut. U karifiátu byly poho něco přes 2 hodiny. A jediné řádky, které dávají 5% na SH jsou jen dva. Ale mohu se mýlit. Na druhou stranu, to už by se snad profláklo? ...;)
     
    matlafous123, zemanka01 a kaolín11 tohle ocenili.
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Dokonce jsem dojela jeden florenovník ale víc si cením dvou modrásků.
    Pročetla jsem jak nám to šlo ,no myslím,že dost hráčů se hodně snažilo i finančně a florenovníků je docela dost.
    A co se týče obav,že farmička spěje do konečné stanice tak se určitě nemusíme bát, bude doba dovolených a i RT si potřebuje před dovolenou vylepšit konta jako ostatně každý rok a letos vzhledem k nabídce florenovníku budou pěkně tučná.xD
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ač jsem level 222, akci jsem vlastním přičiněním do konce nedotáhla.Zalekla jsem se vysokého počtu padátek a plodin a tím,že modrásky,obříky i floreňáky mám,mým cílem se stal stonek a bodíky do sezóny.Postupem času mi došlo,jaké jsem trdlo,že jsem to vzdala na začátku a připravila se i o ten správný adrenalin ,protože zde na foru bylo k mání hodně kvalitních rad a návodů,jak se dá akce plnit,jak a co správně použít.Vždyť já zapomněla i na zelené bohatsví,které se nachází " v polévce s přáteli".Díky nedostatku času na farmaření,už nebylo možné naskočit do rozjetého vlaku.
    Takže pokud bude nějaké příště ,tak " příště to roztočíme drahoušku " ;)
     
  5. Lada106

    Lada106 Pisálek fóra

    Tak jsem z vypětím všech sil získal první florenovník, ale nikde ho nemůžu najít. Mám hledat někde jinde než mezi stromy?
     
    mrkvicka9 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lada106 - ahoj, je to dekorace, takže hledej mezi dekoracemi ;)
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  7. Lada106

    Lada106 Pisálek fóra

    Skali - uff, je tam, chvíli jsem měl obavy, že jsem všechny ty floreny vypráskal k ničemu.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lada106 - super. Tak už zbývá vybrat mu jen nějaké pěkné, čestné místečko, kde se bude vyjímat :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak zkrátit vybrané plodiny na nulu pokud vlastním alespoň jeden řádek na zvýšení účinku SH o 5%.
    Nejprve si aktivuji co nejdříve na stromě moudrosti:
    [​IMG]
    Poté,nebo klidně průběžně šlechtím ve skleníku vybrané plodiny kde je Láska k SH 25%(mám li řádky dva ,tak i 20%)
    Například již tolikrát zmiňovaný karafiát,kedluben,kosatec,lilie,pórek,ječmen,artyčok,pohanka.........a spousta dalších
    [​IMG] pak klikneme na [​IMG] pak[​IMG]
    Pro rychlejší vyhledání požadované rostliny si ji napíši do vyhledávače nahoře ,např. Lilie
    [​IMG] pak kliknu na [​IMG] a dole na[​IMG]
    Otevře se mi
    [​IMG]
    Zde si vyberu některý skleník,který se mi zdá nejvhodnější( osobně to střídám dle počtu plodin).Kliknu na něj a dole potvrdím [​IMG]
    a pak ještě jednou
    [​IMG]
    Po ukončení šlechtění zmáčknu dole "prohledat květináče"
    [​IMG]
    Pokud vyšlechtím kterýkoliv bonus,tak si jej nechám,protože hrozí při odmítnutí,že mi příště příjde znova!!
    A teď to hlavní(pro okamžitou sklizeň) jde o tenhle bonus [​IMG] [​IMG]
    Až vyšlechtíme potřebnej bonus,tak jej umístíme do skleníkového slotu!!!
    Takže najedeme si na [​IMG] pak vybereme některý volný slot [​IMG] ,zmáčkneme přidat a opět si do vyhledávače napíši lilie(pro rychlejší vyhledání),pak kliknu na [​IMG] pak na[​IMG]
    A mám vyhráno!! Výsledek vypadá takhle:
    [​IMG]
    Spolu stímhle bonusem mohu přidat i některé další! Konkrétně u Lilie třeba [​IMG] (zvyšuje vypadávání tašek 10x) atd.
    Samozřejmě že máme daleko lepší rostliny na šlechtění!!! Tohle je jen příklad!
    Pokud máme tohle zasebou,tak ještě do zlatýho slotu umístíme vánočku a nevinnost [​IMG]
    Aktivuji Kaštanový řádek: [​IMG]
    nebo Narozeninové přání: [​IMG]
    (pokud mám nějaký výhodný bonus do zatýho slotu,tak aktivuji klidně oba dva řádky najednou!)
    A teď již vesele můžeme Lilii sadit na pohodlná pole,pokropit superhnojivem(zálívat vodou netřeba) a okamžitě sklízet!!:)
    Kdo se dostal již k šafránu odpadá mu aktivace nebeských řádků(jsou zde dvě lásky k SH 25% a 9%),jinak platí vše ostatní!
    Tak snad je to srozumitelný!:)
     
  10. Plea

    Plea Pilný autor

    2 florenovníky jsou doma, mám obrovskou radost :D, nakonec jsem to zvládla za 206 her, ale občas to bylo o nervy, když to bylo zpomalené. Musím RT pochválit, tato hra byla opravdu štědrá a vyplatilo se provětrat zásoby superhnojiva, vrtulek a lístků, přeci jen proto si je tak dlouho šetřím, právě na takovéto speciální akcičky.
    Jen kdyby se doladil ten chod hry, protože minihry byly zpomalené a už se mi to stalo i u barvení kraslic, tam jsem to odklikávala jen stěží.
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, krásne spracované, dobré by bolo to hodiť do stáleho vlákna v Debate, tu to zapadne do archívu;);)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To máš jedno,ono to zapadne všade!xD

    Tož sem to fláknul do skleníku!:)
     
    Naposledy upraveno: 3/6/20
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...a srdecna gratulacia vsetkym co dali akciu az dokonca,,ale aj tim co sa snazili a dosli si v akcii aspon po nejake odmeny..Ktori citali forum si vezmu aspon nieco s prispevkov skusenych hracov a zacnu si na farme vytvarat vylepsenia k akciam,,krore maju na padatka a budu vediet potom ako nato.Teraz maju nejaky cas si vyslachtit nejake tie kvietky na skratenie ci okamzity zber,,samozrejme podla dostupnosti levelu..V tejto akcii davam RT palec hore...velmi pomohol aj recyklomat,,ovocny trh..do akcie som kupila 1350 SH ,,bonusy mi na KS nepadli ani jeden,,jeden 24h som mala,,ostatne som vyuzila z akcie,,na padatka som pouzila safran,,premna bolo dolezite v prvi den urobit co najviac minihier a to bolo skoro 100 a na dalsi som to dokoncila,, ,,aj to som nemusela,,ale tiez ma nejako panika prepadla,,ze to nedam:pxDtakze ked to zhrniem a zamyslim sa..do TOPKY vrazame omnoho viacej a mne to stalo za tie dva florenovniky,,nakolko som ich neziskala pred rokmi,,tak len na potesenie,lebo tie ma urcite nezachraniaxD..ale to 10 rocne retro potesi..a ESTE POKIAL NIEKTORI STE NEMALY MOZNOST ZISKAT OBRIE STROMI ...a mate v liste mytickych drakov a pegasov..dajte do parku a nejake to SH ci Renata..napada...Pri tejto hre je dolezita strategia a ciele hraca,,,ci chce hrat na postupy,,ci mat tucne konto a ci zasoby.,alebo robit vsetky akcie..je to na hracovi nie na RT...Moderatorom vdaka za trpezlivost:music:
     
    Naposledy upraveno: 3/6/20
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ja by som bol rád ak boli vypísané aj rastliny ktoré idú skrátiť na 0 pokiaľ hráč vlastní 1 riadok + ich protihodnota nech to majú všetci po kope a rýchlo to nájdu, taktiež by sa mohli vypísať aj zvieratá ktoré je dobré šľachtiť ku protihodnote za jednotlivý druh ku príkladu: cicavec: zebra ( 4.201) a takéto veci. ak by sa takéto veci spísali uľahčilo by to prácu veľmi veľa farmárom
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    kaolin11 : Jde i karafiát mám u něj lásku k SH a když mam kaštanák a nevinnost, vánočku a dám SH mám okamžitou sklizen :)
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tronaldo55 na rastliny na ich vyuzitie uz mame vlakno

    zalozil ho Casey27 a vola sa to

    ST: Farmářský dům - SKLENÍK - zkušenosti, rady, debata

    takze staci si to vyhladat,

    a potom je tu este jedno vlakno-
    Rostliny Farma - použití bonusů na urychlení růstu

    to zalozil Apachie1

    hladaj to v
    Debatní koutek

    tymto zaroven dakujem autorom tychto vlakien za ich pomoc,ktora je urcite prospesna aj pre tych co to citaju
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tenisto, to je v pořádku ,protože máš řádek. Pak je těch rostlin ve skleníku hafo. Ale byl zde zmiňován případ,že i bez řádku se podařilo u karafiátu dosáhnout okamžité sklizně. No nevím Danka, sice tady proběhla trošku osvěta, že je dobré mít vyšlechtěné kytky, ale rovněž se kloním k tomu, že je opravdu jedno jestli to skončí v archívu nebo v nějakém vlákně .....protože příští akcí začínáme nanovo;)xD
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak jsem nahrál bůhvíkolik her, převážně za 135, jen někdy mi ulítl bodíček dva, ale kdo nespolupracoval, bylo kolo. Jen jednou mi hodil 100%, jinak ... Nu, nakonec jsem nahrál 23523 bodů, a jeden florenovník je tedy doma. Ani jsem v to nedoufal. Jak jsem jel ty tři farmy, tak už ruka i mozek padaly únavou. Včera pozdě večer jsem poslední hru měl za 122 (vyjímka) a hned jsem to zarazil. Ale to stejně bylo nějaké divné - jako se to seklo a najednou konec...
    Nu, hry jsem nepočítal, prostě 130+ u všech a body: T 23523, K 18571, E 16162 - ona totiž byla testovací, tam jsem se učil obrázky. A na K jsem bonus trefil jednou večer +1 a včera večer 100%. Sice jsem to využil, ale strom nebyl, nu což. Snad, kdybych nechodil do práce, bylo by to sakumpik, ale v práci se fakt špatně točí kolem. Tam jsem rád, když najdu 10 minut na sklizeň, pokud je mimo přestávku.
    Tak velká gratulka všem, co to dali za sto% a my ostatní snad - někdy příštěěěě;):)
    Sejdeme se zítra ve Vegas! :p
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tronaldo55, čo ti v tom bráni, všetko vypíš
     
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    keby som to vedel vypísal by som to :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.